Jump to content

h3n4

Üyeler
  • İçerik sayısı

200
  • Son ziyareti

h3n4 kullanıcısının paylaşımları

1. Kesinlikle almak isteyeceğim bir ürün ağzımın suyu aktı yahu :D :D
  2. h3n4

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

Gintoki gibi bir kuzenim olsun isterdim peşini bırakmazdım :D Abim olsa annemler onu da yola getirirdi çünkü :D
  3. Psycho-Pass 'in op.'u yine Ling Tosite Sigure 'den anime ile uyumu süper adamlar işi biliyor :)

4. Adamın aklına nereden gelmiş ya ama izleyince insan teorinin doğruluk payı olduğunu düşünmüyor değil manga cidden teoridekine benzeyebilir .
  5. Kaneki'nin durumu Unknown da eğer öldüyse yeni başlayan mangayı hiç okumayayım ben ölmesin Kaneki lan.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Bende öyle düşünüyorum da, biraz da ara vermek lazım Kaneki'ye. Böyle takılsın biraz birşey olmaz. Ne çok çekti, o çektikçe biz de çok çektik :D Bakalım yeni serinin gidişatı bu sefer mutlu olabilecek mi...Kolay gelsin ve eğlenmeler okumanda :D

6. h3n4

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Elime geçse bende kullanırdım ama ben sonunda kendimi de öldürürdüm çünkü o defteri kullanmaya başladıktan sonra diğer katillerden bir farkım kalmazdı bence ne amaçla öldürürsem öldüreyim.
  7. Ağlamadım ama Angel Beats 'in ve Code Geass'in sonlarında çok kötü olmuştum çok etkilenmiştim.
  8. Sasuke ve Sakura hadi Sakura tamam ama Sasuke'yi elime verseler bir kaşık suda boğarım o derece :D Nasıl kendini beğenmiş, gıcık , bencil bir karakterdir o . Hoş kendi görüşüm tabi şimdi biri ne dedin sen demesin de :D
  9. 'Sensei ni yourushiku na!' Hatırlayınca bir daha izleyesi geliyor insanın.

10. ''Sensei ni yourushiku na '' ''Hocama selam söyle'' Hem Takasugi'den hem de Gintoki'den duyduğumuz bir cümle hem de :) Tüm arc içindeki en güzel sözdü bence.
  11. h3n4

En son hangi kitabı okudunuz? :)

John Verdon - Peter Pan Ölmeli
  12. Sinemada Lucy filmine gittim en son. Bilgisayardan da About Time izledim bugün .
  13. Bir anlamı yok ismimin sesli harfleri yerine sayı katmayı akıl edip bulduğum hafif uyduruk bir nick :D
  14. h3n4

Merhaba

Foruma hoşgeldin :)
  15. h3n4

Japon Şarkıcı Önerileri

Ling Tosite Sigure var Psycho-Pass ve Tokyo Ghoul 'un openinglerinden tanınır ben hayranım gruba şarkıları süper :)
  16. Japonca özel ders veren hocayı da bulmuşken kaçmaz tabi bu fırsat :D

2. h3n4

h3n4

Mutluluk demek :)

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Benimki de huzur veren demek memnun oldum mutluluk :3

4. h3n4

h3n4

Bende memnun oldum :)

17. Çok büyük bir boşluk yaratacak kesinlikle kaç yıldır takip ediyorum ben :) 5 bölüm ve 1 filmle konuyu toparlayabileceklerini sanmıyorum böyle bir seriye düzgün bir son gelmeli en azından.
  18. Nanatsu no Taizai 'nin 1. bölümünün geldiğini görmemle sandalyeden zıplamam aynı anda oldu mangasını okusamda animesini izlemek ayrı keyif :)

19. Ne harika haberdir bu :D Gözüm türkanime'de bekliyorum yeni sezonu :D
  20. h3n4

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Log Horizon 2 1. Bölüm ve SAO 2 14. Bölüm
  21. Sonunda Log Horizon 2 geldi resmen bayram hediyesi :)

22. Harika bir konu olmuş ellerine sağlık :) Senin özetleri de görünce hemen Arifureta'ya başlamalıyım diye düşündüm şimdi japtemden açtım ama hala devam eden bir seri mi acaba ?
  23. h3n4

Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar

Toz şekeri alıp kaşıkla çayını karıştırıp geri şekerin içine koyan zihniyet ah arkadaşlarımı hatırlattı cidden sinir bir durum :D
  24. Hazır yemeklerden sonra ev yemeği yemek ne kadar da güzelmiş :D İnsanın geri üniversiteye dönesi kalmıyor :D

2. Shotdown

Shotdown

Teşekkürler sabah 8 bucukta korktugum dişçi amcaya gidecem :) Şu diş ağrılarım bir bitsin o makarnaların,hazır çorbaların,peynir zeytin ekmeklerin acısını çıkarıcam :P

3. h3n4

h3n4

Hemen hallolur umarım korkuyorsan bir de :D Çıkar kesinlikle en sevdiğin yemekleri anne elinden yeme imkanını kaçırma :D

4. Shotdown

Shotdown

Acısından falan değilde o 2 metrelik iğneyi çıkartıyorlar ya işte o an hayatım film şeridi gibi geçiyor,biraz iğne fobim var'da :) o imkan kaçırılmaz da,Üni'ye ilk gittiğim zamanlar güzeldi geldigimde tüm nazımı çekiyorlardı,şimdi alıştılar :/

25. h3n4

Herkese Selamlar Saygılar.

Anime aşıklarından biri olarak aramıza hoşgeldin bende Hena :) Umarım forumda iyi zaman geçirirsin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.