Jump to content

h3n4

Üyeler
  • İçerik sayısı

200
  • Son ziyareti

h3n4 kullanıcısının paylaşımları

1. h3n4

Merhabalar

Hoşgeldin :) Moba sevmesende fps sevmen iyi olmuş :) Umarım keyifli zaman geçirirsin :)
  2. h3n4

Selamlar...

Hoşgeldin yaşıt sayılırız :) D.Gray Man , Mirai Nikki , Code Geass, Ergo Proxy, Darker Than Black , Deadman Wonderland , Elfen Lied , Gantz , Gintama eğer bu animelerden izlemediğin varsa öneririm hepsi de güzel animelerdir.
  3. h3n4

Cümleten Selemun Aleyküm

D.Gray Man, K-Project, Code Geass, Psycho-Pass, Guilty Crown, Mirai Nikki, Deadman Wonderland ve Death Note aradığın tarza benzerler :) Yukardakilerden izlemediklerin varsa hepsi çok güzel animelerdir öneririm :) Foruma hoşgeldin bende yeniyim keyifli zaman geçirmen dileğiyle :)
  4. h3n4

Merhaba :)

Sende yeniysen sanırım hoşbulduk ve hoşgeldin demeliyim :D Çok benziyoruz o zaman şaşırdım :D Lol sevmez misin peki ? :)
  5. h3n4

Teşekkürler :) Olabilir denemek güzel olabilir ama Dota 'da pek lol kadar güvenmiyorum kendime :) Hoş bulduk :) D.Gray Man sevenleri bulmak mutlu etti :) Teşekkürler :) Umarım herkes iyi vakit geçirir :) Umutlarını yıkmak istemezdim o kişi değilim ama D. Gray Man seviyorsa tanışmak isteyeceğim birisiymiş sanırım o kişi :) Yalnız avatarını gördüğüm anda vuruldum mangasını okuyan bilir :D Selam, teşekkürler :) Gintama izlenmez mi çok güzel bir anime :)
  6. h3n4

Adım Hena abiden çok abla oluyorum :D Teşekkürler dikkat edeceğim :) Neden report yiyordun :D Bakmalıyım bende sanırım :D Yok anladım doğaldır ismimi yazmayı atlamışım biraz geç fark ettim sanırım :) Kesinlikle gireceğim gruba buradan birileriyle oyun atmak iyi olur :) Tamam sen sağlığını tehlikeye atmadan gitmelisin belli ki afiyet olsun :)
  7. h3n4

Edit: Birde flood yapmayıp çoklu alıntıyı kullanırsan iyi olur. (kurallara aykırı oluyor ardı ardına yazınca) Hoşbulduk evet bu kadar lol oynayanı görünce bende sevindim iyi bir takımla oynamak zevkli oluyor :) Oyun köşesine tam bakacağım şimdi. Yalnız abiden ziyade ablayım ben :D Flood yaptığımı bilmiyordum söylemen iyi oldu teşekkkürler :)
  8. h3n4

Sanırım bir oynamak lazım nasıl oynadıklarını öğrenmek için :D
  9. h3n4

Benim çevremde izleyen yok ne yazık ki forumlarda da pek takılmadığımdan sanırım pek animeci arkadaşım yok :)
  10. h3n4

Teşekkürler :) Yaşıtlarımın olduğuna sevindim. Önerini dikkate alacağım :)
  11. h3n4

Baktım gördüm oyun koşesini aslında lol takımı varsa birlikte oynamak isterim :)
  12. h3n4

( 11 / 11 ) Zankyou no Terror

Çok güzel başladı umarım böyle devam eder. Çeviren arkadaşların ellerine sağlık :)
  13. Herkese merhaba! Uzun süredir anime izlememe rağmen forumlarda pek takılmıyordum ama bunun değişmesi gerektiğini düşündüm :) 21 yaşındayım. Evet biraz yaş ortalamasının üstündeyim benim yaşımdakiler genelde pek ilgilenmiyor animeyle o yüzden konuşacak insan bulunmuyor. Bende kardeşlerimi başlattım animeye bu yüzden :D Önceleri anime ve mangaları ingilizce takip ederdim sonradan Türkanime'den izlemeye başladım hoş mangaları hala ingilizce takip ediyorum. Genelde zamanımı bilgisayarda geçiririm anime, manga, oyun, film, kitap derken arkadaşlarımın beni evden zorla çıkardığı anlar olmuştur :) D.Gray Man , K-Project, Gintama , Natsume Yuujinchou, No Game No Life ve Noragami en sevdiğim animelerdendir. LOL ise favori oyunum. Forumda yeniyim ama umarım hep birlikte keyifli sohbetler eder ve birlikte güzel zamanlar geçiririz :)
  14. Bilgilendirme için teşekkürler heyecanla bekleyeceğim :)
  15. h3n4

Hamatora The Animation 2nd Season Geliyor!

Başladı bölümler çok mutluyum birikmesini bekleyecek sabrım yok geldiği gibi bölümü izliyorum :)
  16. h3n4

League Of Legends En Sevdiğiniz Kız Karakterler

Ahri favorimdir daha güzeli yok oyunda :) En azından bana göre :D
  17. Well, after all we're stiil alive.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.