Jump to content

h3n4

Üyeler
  • İçerik sayısı

200
  • Son ziyareti

h3n4 kullanıcısının paylaşımları

1. h3n4

D-Gray Man Hallow Ne Zaman Başlayacak?

Gelsin de nasıl geliyorsa gelsin :D
  2. h3n4

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Kullanırdım bende yani elinde öyle bir güç varken nasıl kullanmasın insan.
  3. Şansım olsa Japonya dışında Finlandiya'ya gitmek isterdim ben :D
  4. D. Gray Man 17 Temmuzda geri mi dönüyormuş? Şu an aşırı mutluluktan ölebilirim :D

5. h3n4

Anime karakteri olsaydınız

Beyaz uzun saçlı, kırmızı gözlü intikam isteyen kararlı bir karakter B) :D Pek iyi bir karakter olmazdım sanırım :D :lol: Gücüm akılları okumak ya da Hamatora'daki gibi ses hızında hareket etmek olsun isterdim B)
  6. Gece bile bu kadar sıcak olmayı nasıl başarıyorsun Adana.

7. h3n4

Herkese Merhaba

Hoşgeldin Gülsüm :) Umarım forumda kalıcı olursun :D
  8. Bütlere kalmamanın verdiği sevinçle sokaklarda koşasım var :D :D

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ah ah Hiç bütsüz bir dönemim olmadı. :(

2. h3n4

h3n4

ben hep son anda kurtuluyorum :D

9. Vizelerin bugün sonunda bitmesi ile izleyemediğim tüm anime bölümlerini izleyeceğim derken neden elektrik kesintisi ? o_O

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

On numara cümle kurmuşsun yanız 3 kez okudum o derece. :D

2. osubusu

osubusu

bütün günüm boştu seri bitirme günü ilan etmiştim -_-

10. Böyle vize mi olur ya biyoistatikçiye getsuga tenshou deyip saldırasım var..

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Omg biyoistatistik :S Allah kurtarsın.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Vize için erken değil mi o.O Bizimkilere 1-2 hafta daha var.Kolay gelsin bu arada

3. h3n4

h3n4

Teşekkürler ikinize de :D Bizim üniversite özel üretim o yüzden tüm Türkiye'den erken yapıyorlar sınavları :S

11. 1.Harika olmuş ellerine sağlık :) Charmer haber verdi sağolsun da geldiğinden haberim oldu :) 2.Talsen ismi güzelmiş umarım yoktur öyle bir kız ismi :D 3.Akame ile aralarının olup olmayacağını merak ettim ama pek romantizm barındıracak bir seri değil malum :D 4.Ama en çok Rapier'in neden tam bir Teigu olmadığını merak ediyorum hoş sürpriz demişsin o yüzden merakımı ileriki bölümlerde gidereceğim sanırım :) 5. Kesinlikle takip ediyorum :)
  12. Yeni Kaneki ve Kirito'lu telefon kaplarım vizelerden önce ilaç gibi geldiler :D https://instagram.com/p/0Vehpep9aB/?taken-by=henadzmn

13. h3n4

Anime'li telefon kılıfları

İnternette siteler var kendin tasarlayabildiğin ama pahalı oluyor genelde bir kılıflar
  14. h3n4

Anime'li telefon kılıfları

Çok yardımcı oldun :) Kılıfı yaptırmak için bir siteye 50 tl vermektense kendim yapmak daha akıllıca :D
  15. Kaldığım yurt bana sevgililer günü için çikolata veriyor o kadar mı yalnızım ben :D :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

yaklaşık on yıl öncenin bugünü bana aşk mektupu yazmışlardı şimdi cevap yazsam mı acaba hahaha... neyse -.-

3. kata silvia

kata silvia

sen burda mısın ahalden

4. h3n4
  16. Sabah 8.30'da lab dersi ile başlayıp günü anca bitirebildim. Üniversiteden soğudum resmen.

17. Nanatsu no Taizai'nin mangasının son bölümünde kim uyandı öyle abi derken :D

18. h3n4

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Makishima Shugo :crying2-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: Psycho-Pass onun kadar psikopatını görmedi :D :D
  19. Sonunda laptopum tamirden geldi tamirciyle kanka olduk artık benden çok adamda :D

1. kata silvia

kata silvia

bende tablet tamiri sonucunda kanka oldum

2. orewakimida

orewakimida

ben dedemlen kankayim 7, 24 onda bide ne yaptığını bilsem :D

3. h3n4

h3n4

Artık gide gele arkadaş oluyorsun ister istemez :D Yalnız 96_neko cidden dedeler normalde bilgisayarla da ilgilenmezler senin dedene bravo :)

20. Non vixit nor Non vivid..

21. Anime bile izleyemiyorum artık okul yüzünden depresyona mı girdim nedir?

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Oda bişeymi okul yüzünden ben dün anime topluluğunun ilk anime gösterimine gidemedim.

2. Strix.

Strix.

kanla yazılmış bir yazı gelir aklıma '' OKUL '' :D

22. Totsugami, Nanatsu no Taizai, Godly Bells ve Horimiya'nın yeni chapter'ları gelmiş çok mutlu oldum

23. h3n4

K: Missing Kings Tanıtım Videosu

Hala bekliyoruz keşke bir an önce nete düşse film .
  24. Kesinlikle harika bir haber çok sevdiğim bir seriydi umarım 2015'te animesini görme fırsatımız olur :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.