Jump to content

h3n4

Üyeler
  • İçerik sayısı

200
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    h3n4 reacted to Berker51 in D-Gray Man Hallow Ne Zaman Başlayacak?   
    İlk Tanıtım Videosu da Paylaşılan D-Gray Man Hallow Ne Zaman Başlıyor?
    Hayranlarına bir ömür gibi gelen 10 yılın ardından hikayesine kaldığı yerden devam edeceği duyurulanyeni D-Gray Man animesinin ne zaman başlayacağı sorusu, 2016 AnimeJapan etkinliği kapsamında TMS Entertainment panelinde cevabını buldu. Yapılan açıklamaya göre dört gözle beklenen serinin resmi ismi D-Gray Man Hallow olacak ve seri 2016 yaz sezonunda yayımlanmaya başlayacak.

Etkinlikte önceden bazıları duyurulmuş olan tamamıyla yenilenmiş seiyuu kadrosundan yeni isimler de açıklandı.
    Allen Walker: Murase Ayumu (Hinata Shouyou – Haikyuu!!)
    Kanda Yuu: Satou Takuya  (Ceaser Antonio Zeppeli – Jojo no Kimyou na Bouken)
    Lavi: Hanae Natsuki (Kominato Haruichi Kominato – Diamond no Ace)
    Lenalee Lee: Kakuma Ai (Sento Isuzu – Amagi Brilliant Park()
    Howard Link: Tachibana Shinnosuke (Tomoe – Kamisama Hajimemashita)
    Millenium Earl: Aoyama Yutaka (Arthur Randall – Kuroshitsuji)
    Tyki Mikk: Nishida Masakazu (Katagiri Kyouma – Gunslinger Stratos)
    Road Camelot: Kondou Yui (Yukihira Furano – NouCome) 
    Wisely: Hoshi Souichiro (Kusanagi Kei Kusanagi – Onegai Teacher)
    Alma Karma: Asari Ryouta (Toda – Chihayafuru)
    D-Gray Man Hallow Resmi Görseli
    Siz de değişen seiyuu kadrosu ve aynen devam edecek hikayesiyle bu yeni sezonda, D-Gray Man özlemini gidermek için sabırsızlananlardan mısınız?

Kaynak: AnimeFantastica
  2. Beğen
    h3n4 got a reaction from Vologirl in Japonya Haricinde , Gidip Yaşamak İstediğiniz Ülke ?   
    Şansım olsa Japonya dışında Finlandiya'ya gitmek isterdim ben  :D
  3. Beğen
    h3n4 reacted to Vologirl in Japonya Haricinde , Gidip Yaşamak İstediğiniz Ülke ?   
    KESİNLİKLE OKUYUN KURALLARI !

Başlıkta da belirttiğim gibi Japonya HARİCİ her yer olabilir . Tabii ki "TÜRKİYE" DEMEK GİBİ BİR ŞANSINIZ DA YOK ! XD
    Şimdi söyleyin bakalım arkadaşlar , hangi ülkede yaşamak isterdiniz ? Turistik amaçlı falan değil , ciddi manada 5-6 ay , 1-2 yıl ya da daha uzun süre yaşamaktan bahsediyorum :D

Ben şahsen İngiltere'de 1-2 yıllığına yaşamayı planlıyorum :) Mümkünse orada okumak da isterim . Lisede gitmeyi çok istiyorum :D Ama başka zaman da gidebilirim .
    Norveç'e de gitmeyi çok istiyorum aslında :D Orada bir süre yaşasam olur aslında . Ülkeyi pek seviyorum . Norveççe öğreniyorum şuan zaten , çok güzel bir dil :) Alexander Rybak'ın şarkılarını da keyifle dinliyorum . Çok güzel Norveççe şarkıları var . Adam zaten çok karizma , çok yakışıklı . Hele keman tutuşu... :wub:
    Güney Kore'ye de üniversite okumak için tutturursam gidebilirm , Korece'yi de öğreniyorum :D Ama nasip olursa giderim , pek de meraklısı olduğum söylenemez gitmeye . Ama ülkeyi , dilini ve insanlarını seviyorum :)

Arkadaşlar , şimdi de sizinkileri duyalım ~ Nerede yaşamak istiyorsunuz ? :D
  4. Beğen
    h3n4 reacted to Sinsine in ( 12 / 12 ) Rokka no Yuusha   
    Anime Adı : Rokka no Yuusha
    Anime Türü : Aksiyon, Macera, Gizem, Fantastik, Büyü
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2015
    Çevirmen : Erufu
    Düzenleme : Sinsine
    Özet; Majin karanlığın derinliklerinden uyandıktan sonra kader tanrısı altı kahraman seçer ve onlara dünyayı kurtaracak gücü miras bırakır. Kendisinin dünyadaki en güçlü kişi olduğunu iddia eden Adoretto isimli bir çocuk Rokka no Yuusha (Altı Çiçeğin Kahramanları) arasına seçilir ve buluşma noktasına gider. Ancak orada yedi kişi toplanmıştır. Kahramanlar yedi kişiden birisinin düşman olduğundan şüphelenir ve baş şüpheli Adoretto'dur.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

5. Beğen
    h3n4 reacted to Sinsine in ( 26 / 26 ) Juushin Enbu Hero Tales   
    Anime Adı : Juushin Enbu Hero Tales
    Anime Türü : Aksiyon, Fantastik, Shounen
    Bölüm Sayısı : 26 / 26
    Yapım Yılı : 2007
    Çevirmen : Miakry
    Düzenleme : Sinsine
    Özet; Ken İmparatorluğu için adalet sadece bir hayaldi. Lord Keiro, İmparatorluk Ordusu'nun deli komutanı, kendisini yeryüzüne hükmedecek biri yapacak olan kutsal kılıç "Kenkaranpu"yu bulmak için ülkesine terör estiriyordu. Yolunda duran tek kişi Taito'ydu. Taito, içinde Keiro gibi kutsal yıldız gücünü barındırıyordu. Ve bu genç kahraman, bu gücünü ülkesine bela olan Keiro'yu durdurmak için kullanacaktı. Taito'nun kutsal güçleri onu Lord Keiro ile acımasız bir savaşa sürükleyecekti ve bu sayede yeni yeteneklerini keşfedecekti. Taito dövüş sanatlarında daha da güçlenmek için ve Lord Keiro'yu devirmek için kendi gibi kutsal yıldız güçlerini taşıyan savaşçıları aramaya başlayacaktı.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

6. Beğen
    h3n4 reacted to KuramaUN in ( 11 / 10+ ) Love Stage!!   
    10. Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler...

Seri tamamlanmıştır, çevirmen arkadaşımıza teşekkürler...
  7. Beğen
    h3n4 got a reaction from itadakimass in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Makishima Shugo    :crying2-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:   Psycho-Pass onun kadar psikopatını görmedi    :D  :D
  8. Beğen
    h3n4 reacted to asci in 2015 Gintama Animesi Fragmanı Yayınlandı!   
    Tv Tokyo geçen haftasonu Gintama'nın tanıtım videosunu yayınladı.Açılışı  "Day x Day" parçası ile Blue Encount yapacak.

Kapanışı ise "Destiny" parçasıyla Negoto yapacak.

Kagura: Gintama animesi!
    Shinpachi: Bu biraz cansıkıcı...
    Gintoki: Fakat geri döndük!
    Kagura: Sonucu ne olursa olsun!
    Shinpachi: Geri döndük!
    Gintoki: Birsürü enerjiyle! Geçmişi geride bırakarak...
    Herkes: Yine ellerinizdeyiz!
    Gintoki: Gintama, 8 Nisan Çarşamba günü saat 18.00'de!

Yeni Trailer:
    http://youtu.be/gsZ3mS2yACg

//Bu arada 3 Nisan 2015'te 58.manga sayısı ile alakalı bir Special bölümü gelecek
  9. Beğen
    h3n4 reacted to Kaxell in [FF Yarışma Birincisi] Ay Kanamaya Başladığında; Dördüncü Yaprak Düştüğünde (Akame Ga Kill)   
    Hikayenin Başladığı Yer (Spoiler içinde o ana kadar ölen karakterlerin ismi yazmaktadır.)

Bu Hayran Kurgusu hikayede okumak için iki yoldan birini seçmelisiniz. Olaylar başladıktan sonra seçeceğiniz yolu takip ederek aynı başlangıçtan bambaşka bir son elde edeceksiniz. 

Aşağıdaki bilgilerden hangi hikayenin ilginizi daha fazla çekeceğine karar verebilirsiniz. Akame Ga Kill savaş odaklı bir anime olduğundan iki hikayede de aksiyon bulunmaktadır*. 
    *Bu FF'i daha önce okumuş olanlar doğrudan 2. hikaye, yani "Dördüncü Yaprak Düştüğünde"yi seçmelidir. ;) Aynı zamanda isterse birinci hikayenin düzenlenmiş ve içerik açısından zenginleştirilmiş versiyonunu da okuyabilirler. 

Ay Kanamaya Başladığında |  Dördüncü Yaprak Düştüğünde
               Tür:                               Romantizm, Aksiyon, Fantazi |  Aksiyon, Trajedi, Dram, Psikolojik
               Odaklanılan Karakter:                    Akame                   |                 Chelsea
               Yaş sınırı:                                        +13                     |                   +18 (Yarışmaya Dahil Değildir!)
               Tema Müziği* :                                   X                      |                      X             
               *God Eater adlı oyundan alınmıştır.  

"AKB Yolu" 
    Ay Kanamaya Başladığında
    Bütün Sorunlar Çözülecek.
    Geceleri Avlananları,
    Gecenin Kendisi Avlayacak.

"DYD Yolu"
    Dördüncü Yaprak Düştüğünde
    Eğer Çığlıklar Son Bulursa,
    Kızıl Ateşin İçinde,
    Huzur Bulunabilir mi?

AKB (Ay Kanamaya Başladığında) Rotası Tamamlanmıştır. PDF halini ister tarayıcıdan, isterseniz indirerek okuyabilirsiniz. :)

https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVUWVwdUlJLVQtc2c/view?usp=sharing

BİRİNCİ KISIM (Giriş ve 1. Bölüm iki hikayede de aynıdır.)

-Prolog-

Bölüm 1. İmkansızı Yok Et. (DYD ve AKB rotası)

2. Bölümün en başı iki hikayede de aynıdır.

Bölüm 2. Birinci Yaprak (DYD Rotası)

Bölüm 3. İkinci Yaprak (DYD Rotası)

Bölüm 4. Üçüncü Yaprak (DYD Rotası)

Bölüm 5. Dördüncü Yaprak (DYD Rotası)

Bölüm 5.  Şansın Bittiği Yerde...

10. Beğen
    h3n4 reacted to moekami in Anime'li telefon kılıfları   
    Çok hoş oldu kap.  :embarrassed1-onion-head-emotico 
    Satsan satın alacak bir sürü kişi bulursun yalnız.  :happy-onion-head-emoticon: 
  11. Beğen
    h3n4 got a reaction from Burakesan in Anime'li telefon kılıfları   
    Çok yardımcı oldun :) Kılıfı yaptırmak için bir siteye 50 tl vermektense kendim yapmak daha akıllıca :D 
  12. Beğen
    h3n4 reacted to Burakesan in Anime'li telefon kılıfları   
    Herkese merhaba arkadaşlar!

Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!" Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime temalı telefon kılıfları bulmakta zorlanmasalar da Samsung, LG, HTC ve diğer markaların telefonlarına sahip anime ve manga severlerin telefonlarına uygun kılıf bulmaları hayli zor; bu videoda bu zorluğu nasıl aşabileceğinizi, nasıl benzersiz anime temalı kılıflar yapabileceğinizi anlatıyoruz. Yeni videolarımız için abone olmayı unutmayın :) https://www.youtube.com/watch?v=eqWgjqQSMRA
  13. Beğen
    h3n4 reacted to Amygirl in Japonların İngilizcesi   
    Yagami Laytoooooo :D :D :D

Farklı dil ailelerinden geldikleri için olabilir diye düşünüyorum :) Bi de İbrahim Tatlıses ile van tu triiii forroooooo dedi diye dalga geçiyoruz :D 
  14. Beğen
    h3n4 got a reaction from Witch in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Log Horizon 2 1. Bölüm ve  SAO 2  14. Bölüm 
  15. Beğen
    h3n4 reacted in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Log horizon 2 1. bölüm

Tamam opening anime ile uyum içinde ama bari bu sezon değiştirilseydi. 
  16. Beğen
    h3n4 got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Toz şekeri alıp kaşıkla çayını karıştırıp geri şekerin içine koyan zihniyet ah arkadaşlarımı hatırlattı cidden sinir bir durum :D 
  17. Beğen
    h3n4 reacted to Cувєя efsanedir. :) in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Teşekkürler abi , iletirim iletirim  :mellow: Bir arada 118 18'le TTNET'e selam söylicem , onunda kayıtını alırım  :ph34r:  :D

Hemde nasıl ya , kardeşim falan yapıyodu kafa göz giresim geliyodu çocuga  :D
  18. Beğen
    h3n4 reacted to FuneraireS in Psycho-Pass Filmi Ne Zaman Çıkıyor?   
    Serinin İkinci Sezonundan Sonra Psycho-Pass Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Ekim ayına günler kala tüm takipçiler yeni sezon için nefesini tutmuşken, Psycho-Pass serisinin geleceği ile ilgili bir soru daha cevap buldu. Geçtiğimiz cuma Yokohama’da gerçekleşen Psycho-Pass temalı etkinlik Psycho-Fes’te yapılan açıklamaya göre serinin hayranları arasında en az henüz başlamamış ikinci sezonu kadar merak uyandıran filmi, 9 Ocak 2015 tarihinde çıkış yapacak.
    Yazar Makoto Fukami, bu duyurudan önce blogunda, filmin senaryosu için ilk sezon süresince beraber çalıştığı Gen Urobuchi ile yeniden işbirliği içinde olacağından bahsederek filmin yapım ekibine ilişkin ilk bilgileri vermişti. 10 Ekim’de ilk bölümü yayımlanacak ikinci sezonda ise film için geri gelen Gen Urobuchi isminin yerine Tow Ubukata kadroya dahil olmuştu.

Anime filminin içeriği henüz belli değil, peki sizce bu film seriye ikinci sezonun ardından neler katabilir?
    Alıntı : AnimeFantastica
  19. Beğen
    h3n4 got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Toz şekeri alıp kaşıkla çayını karıştırıp geri şekerin içine koyan zihniyet ah arkadaşlarımı hatırlattı cidden sinir bir durum :D 
  20. Beğen
    h3n4 got a reaction from Shiba Tatsuya in Web/Light/Visual Novel Tavsiye/Tartışma Bölümü   
    Harika bir konu olmuş ellerine sağlık :)
    Senin özetleri de görünce hemen Arifureta'ya başlamalıyım diye düşündüm şimdi japtemden açtım ama hala devam eden bir seri mi acaba ? 
  21. Beğen
    h3n4 reacted to Shiba Tatsuya in Web/Light/Visual Novel Tavsiye/Tartışma Bölümü   
    Arifureta'nın ilk 6 bölümünün özeti:

En heyecanlı yerinde bıraktım  :P acaba devamında ne olacak? Yakında...
    En önemli kısımları özet yerine tam çeviri yapmaya çalıştım ama aynı duyguyu verir mi bilmem. İngilizceniz varsa Japtem'den okuyun yine de bence  :ph34r: http://japtem.com/projects/arifureta-toc/
  22. Beğen
    h3n4 got a reaction from Shotdown in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
  23. Beğen
    h3n4 reacted to Shotdown in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Ellerine sağlık beratım güzel konu olmuş,bu arada çayını karıştırdığı kaşığı şekerliğe geri koyan eski ev arkadaşlarına selamlarımı ilet  :hate-onion-head-emoticon:
  24. Beğen
    h3n4 reacted to -Alper- in Doctor Who- Thetimeofthedoctor   
    aynen ya en sevdiğim 2si Davit ve Donnaydı
  25. Beğen
    h3n4 got a reaction from -Alper- in Doctor Who- Thetimeofthedoctor   
    Sezonun ilk bölümünü izleyince görüyor insan Peter 'da iyi bir doktor olacak yani rolünü iyi yapıyor :)
    Her doktorun gitmesi benim için zaten bir salyalı sümüklü isyankar modda gerçekleşiyor alıştım artık  :D
    Tabi benim kalbimde 10. ve Donna ikilisi kadar sevebildiğim başka bir ikili olmadı ama kişisel tercih sonuçta bu :) 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.