Jump to content

cihan33

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

1 Takipçi

cihan33 hakkında

• Doğum günü 09/24/1996

Profil Bilgileri

cihan33 üyemizin başarıları

1. cihan33

Top 10 Anime Opening

one piece 14 üncü openingi savaş bittikten sonra ki bölümlerde çalınca ace ile luffyi görünce ağlamıştım la bildiğin
  2. cihan33

Top 10 Anime Opening

oda efsane aynen ama 1 inci sezonun 2 inci openingi kadar sevemedim onu , o değilde fate zero animesinin openinglerinin hepsi efsane animenin müzikleride muhteşem
  3. cihan33

Top 10 Anime Opening

bu opening nasıl olmaz https://www.youtube.com/watch?v=zqJaP_NeyxM görsel kalitesine ve şarkısına söylenecek söz yok https://www.youtube.com/watch?v=a_4NSpdxKSs buda var çok güzel sadece şarkıdan ibaret değil videosuda muhteşem buda var muhteşem ya bu yazdıklarımdan hiç birimi olmaz şahsımca fate zero ve darker than black openinglerinin üstüne opening tanımam ama 1 tanesine bile yer vermemişler shounen olmadıkları içinmi acaba
  4. fate stay nightın bu versiyonun da umarım koskoca uruk kralı gilgamesh serinin 2006 yapımında olduğu gibi arthur a kaybetmez , Unlimited Blade Works s filminde emiya veledi bile adamı pas pas etmişti böyle rezillik görmemiştim kahramanları geçtim bir insan bile yenebilmişti gilgameshi saçmalığında böylesi , üstelik 2006 yapımında yakın dövüş ustası kotomine kirei emiyaya yakın dövüşte kaybetti buda ayrı bir saçmalık gülesi geliyor insanın :D , umarım bu 2014 yapımında bazı şeyler farklı olur 2006 yapımı gibi dandik olmaz .Çocuk kafasıyla bakarsak hep iyiler kazanır buda animeyi sıkıcı yapar hiç kimse sonunu bildiği birşeyden zevk almaz bu yüzden animenin bu versiyonunda bazı farklılıklar olması yönünde çok umutluyum
  5. cihan33

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

beklediğim çok anime var aralarındada , en çok fate stay night ın yeni versiyonunu merakla bekliyorum
  6. en sevdiğim animelerden biriydi müzikleri olsun kurgusu olsun çok muhteşem bir animeydi , harcadılar güzelim animeyi mangada devam etmiyor zaten çok üzücü bir durum
  7. cihan33

Fate/stay night 2014 Ana Karakter Tanıtımları

güzel teşekkür ederim , bu demektirki kotomine kirei yi yine görebilecem
  8. cihan33

yabus kardeşim o zaman benim fate stay night izlememe gerek yok fate zero yu izledim şimdi bunu fate zeronun ikinci sezonu olarak kabul edip öylemi devam etmeliyim
  9. cihan33

arkadaşlar bu animenin fate zero ile ne gibi bir alakası var fate stay night izlemedim de fate zero yu izledim birde bu anime fate stayın night in devamı niteliğindemi yoksa baştan çekilecek olan başka bir versiyonumu
  10. cihan33

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

gintama da olsam zuranın ekibinde olmak isterdim
  11. cihan33

Anime İstek ve Önerileri

bana darker than black tarzı bir anime önerebilecek varmı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.