Jump to content

JKalen

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

JKalen üyemizin başarıları

1. JKalen

Hashirama Senju mu ? Uchiha Madara mı ?

Kesinlikle Hashirama Senju . Ordan Burdan Güç Almaya Bakılmıyo . Doğal olarak güçler önemli . Hashirama Ninjaların Tanrısı Olarak İfade Ediliyo . Tartışmasız Hashirama . Ayrıca Hashirama Adeta Kendiyle kapıştı Mangada . Çünkü Önceden Madarayla Kapıştığı Zamanlarda da Madara'nın Sharingan'ı Üst Düzeylerdeydi . Ancak Buna rağmen Hashirama Kazanmıştı.
  2. O halde sasuke nasıl açabildi Rinnegan'ı Sasuke'de Senju DNA'sı olduğunu sanmıyorum . Naruto açabilir . Çok zayıflayan aile bağı var senjuyla . Ve narutonun içinde shisui nin sharinganına sahip karga vardı . Itachi sayesinde. Bence İleride naruto zorlayarak açabilir diye düşünüyorum .
  3. JKalen

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Sasuke'nin öleceğini sanmıyorum . Sonuc olarak Rinneganınıda açtı Epeyce güçlendi . Zekide . Benim tahminim Genjutsu bozulacak . Naruto Hokage olacak . Sasuke Uchiha klanını düzeltecek ve Naruto Uchiha'yı köyden ayrı bi yerde değilde köy içinde yaşatacak Naruto Ve Sasuke Dostluğu Konoha Uchiha Güçlerini birleştirerek Konoha'yı en zirveye cıkartacaklar . Hokagelik Aşinadır zaten . Ayrıca Şuda var Jiraiya'nın Pain'in Ve Şuandan Naruto'nun Uğruna savaştığı barış Bu savaş sonrası tamamen gerçekleşecek. Çünkü Tüm ülkeler Son savaşta artık bütün oldular . Bu tüm shinobi dünyasına barışı getirecek . Benim Fikrim bu
  4. JKalen

Naruto (Spoiler İçerir)

Naruto'ya bildiğimiz gibi Sannin gücü verildi 6 yolun sannini tarafından . Naruto bu sayede Guy'ı 8.kapıdan sonra öldüğünde kurtarmıstı. ortalık birz durulursa savaşı kastediyorum naruto bu güçle nejiyi canlandırabilir diye düşünüyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.