Jump to content

mutou

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

mutou kullanıcısının paylaşımları

1. mutou

( 26 / 26 ) Gilgamesh

çok güzel görünüyor çevirisine devam ediliyor mu?
  2. Konuyu yeni gördüm. Ama kız çok tatlıııııııııııııııııı. Demek gerçek Light Novel lar böyle oluyormuş. :D
  3. Yu-Gi-Oh en çok sevdiğim serilerden biridir. Tekrar izleyeyim diye düşünmüştüm ama yüzlerce bölüm görünce gözüm korkmuştu. Bu serinin ana karakteri Yugi kadar tatlı görünmüyor. :(
  4. Bende sanırım 5. bölümün sonunu çevirmiştim bir tek. Aslında çok eğleniyorum çevirirken fakat çoğu yeri anlamıyorum o yüzden çok zorlanıyorum. Şey açıkçası ingilizce notlarım 5-10-15 şeklinde gittiği için zorlanmam normal. :blush: :blush:
  5. Çeviriye uzun süre devam etmediğim için çok özür dilerim. :( Ama tekrar geldiim. ^.^
  6. Keşke sesim bu işleri yapabileceğim gibi olsaydı. :(
  7. Hehehhhe daha çok bağlandırıp devamını çevirmeyip acı çektirmeyi planlıyoruz (Şaka bir yana bilgisayara o kadar az oturuyorum ki yasaklar yasaklaaar)
  8. Hoş buldum :) Fenerbahçeli bir arkadaşımla beraber maça gitmiştik hatta ama karşı tribünlere :D
  9. Hoşbuldum acaba bu forumda ki çoğu kişi asosyal mi :D Hoşbuldum teşekkürler
  10. Öhhh iğrenç ya o yüzden neysen osundur diyorum ve sözü kime bırakacağımı bilemiyorum :/ Hayatta çok kaybetid hiç vazgeçmemiş (anlık çılgınlıklar sayılmaz :D ) biri olarak haklısın diyorum.(Yinede öcüler konusunda ısrarlıyım) Farklı kişiliklerdir hayatı güzelleştiren (efet şu an felsefe yaptım) :D
  11. Hoşbuldum ^.^ Hoşbuldum. Bunu yazarken bayağı zaman harcadım xd Arkadaş olalım tabiki. Böylece asosyallik katsayım azalmış olur ^.^Cesur olmam konusunda karanlıktan korkan bir cesur? :D
  12. Öncelikle herkese teşekkürler. ^.^ hiii :D Sana ayrıyeten teşekkürler :D Yazarken evet konuşurken tek kelimemi anlayamazsınız (BKZ. mıy mıy mıy konuşma) :D Hoşbuldum :) Teşekkürler, neyi yemezler? Hımı ismimi vermedim evet :D Sena ben :D Hoşbuldum :) TEŞEKKÜRLER :D :D
  13. Mobile geçtim yine alıntı yapmayı beceremiyorum buradan :( Umarım güzel güzel devam ederiz :D 10 bölümlük 10 cilt çevirmeyi hedefliyor 0nLin3 galiba. :P Normalde 40 cilt falan varmış diye biliyorum.
  14. Günlük olumlu oy kotanızı doldurdunuz diye bir hata çıktığı için mesajlarınızı beğenemedim :/ :D : :wacko: Code Geass ı üç gecede bitirmiştim aslında ^_^ B) sonrada ara vermeden det not a başlamıştım onu da 1 günde bitirdim. :rolleyes: :P Teşekkür ederim hoş buldum :D
  15. Hepinize teşekkürler hoşbuldum-duk :D aleneordead tavsiye ettiğin şeyi uygulamaktayım :D :D :D o yüzden böyleyim XD Teşekkürler
  16. Selamlar ben mutou ( Diagosakena) Lise 3'ü sağ sağlim bitirmiş bulunuyorum. Kazasız belasız atlattık diyemiyorum maalesef çünkü az daha sınıfta kalıyordum. Aranızdaki tembel öğrenciyim yani. (Ama soran olursa Fen Lisesine gidiyorum çaktırmayın XD ;) Bir aralar Galatasaray'ın bütün maçlarını takip ederdim, basketbol maçlarına gitmeye özen gösterirdim. Şimdilerde eve gelip telefonla uğraşmaktan maçlara da bakamaz oldum. (Bir zamanlar geçen sene oluyor, şimdiler de bu sezon bitmeden önce oluyor XD ) ​ Hobilerimden bahsedelim biraz da;​ Bilgisayarı açıp boş boş ekrana bakmak. Çok zevkli tavsiye ederim. Anime izlerim ama çok değil. Mesela Code Geass'ı üç günde bitirip üstüne Death Note'u bir günde bitirdim. Ondan ancak 1 ay kadar sonra yeni animeye başladım. Hiç güzel olmayan resimler de çiziyorum. Japonca şeyleri okumaya çalışıp anlamamak. :D Fobilerime geldi sıra;​ Asansörden korkuyorum, rüyalarıma bile girer düşen veya sonsuza kadar yukarı çıkan asansörler. Karanlıktan korkarım ama belli etmem, sonuçta yorganın altına girince öcüler bizi göremez. Bildiğiniz asosyal kızım. Arkadaşlarım var var olmasına da pek arkadaş gibi davranmıyorlar. (Bkz. İşi düşenin kankisi olmak.) Bir zamanlar çok arkadaşım varmış, herkesle iyi geçinirmişim ailem anlatıyor bunları. Ya ben hafızamı kaybettim ya da ailem benimle dalga geçiyor. Her neyse belki şizofrendirim. Belki Türkanime yoktur. Hatta bilgisayar icat edilmemiştir. Ama böyle düşününce de zevki kalmıyor bırak şizofren olayım hem öyleyse çok eğlenceli. Beynim gelişimini 3 yaşına giremeden durdurmuş. Bakmış çok hızlı gelişiyor, daha 3 yaşındayken 99 yaşındaki (??!) nine beyni gibi oldu azıcık dinleneyim demiş. Bilgisayarda rastgele tuşlara basıp çocukları ben heykırım diye kandırmak da var hobilerimde eklemeyi unutmuşum. Aslına bakarsanız her şeye ağlayan bir tipim. Neydi sulugöz müydü ondan işte. Kirigaya Kazuto gibiyim yani. Pardon gözüme toz kaçtı da. Şu anda bir ligth novel çevirisi yapmaktayım. 0nLin3 ve Soranohikari ile birlikte... Saygılarımla; mutou (Diagosakena)
  17. Yeni üyeyim okudum gururluyum ^.^ (hani yeni üyeler bakmazdı :( )
  18. Selamlar. Mobilden girdiğim için alıntı yapma butonunu göremedim. Şey forum ortamlarına alışık değilim de. :) İlk çeviri deneyimim olduğu için biraz yavaş çeviriyorum ve eksiklerim çok. Ama zamanla hızlanırım inşallah. Kardeşimle beraber MMORPG oynadığımız için zaman ayırmam sıkıntı olmuştu ama çözüm buldum. Yani benim çevirdiğim yerler olabildiğince hızlı gelecek. Teşekkürler. ^.^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.