Jump to content

Kinqybaha

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Kinqybaha kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bu program sadece singleplayer oyunlarda çalışıyor zaten internet üzerinden oynanan oyunlarda ve multiplayer oyunlarda çalışmazki ;)

Yanılıyorsun  :) 

Programı iyice anlayabilirsen görürsün, misal olarak ben Sanalika oyununda hala hile yapabiliyorum, birazcık bilgi lazım, nerede ne kullanacağını bilmelisin. 

Misal olarak, bir şeyin değerini değiştirirken "Sting" kullanın. 2 şey üzerinde oynama yaparken "Double" seçin, bir şeyi değiştirirken (değer değil) 4 Bytes ve ya 8 Bytes kullanın  ;)

2. Erza Kaptansız takım olmaz hani  :lol:

Natsu Ateşlimizi unutmayalım  

Laxus Natsu ile ikili oynadığını düşünsenize  B)

Gildarts Sadece tek bir hareketi ile duvarı kırıyor.. Söze gerek yok bence  

Son olarak da Gajeel ya da Gray'i koyardım heralde  

3. Selam Minna! (Millet)

Daha bu forumda yeniyim, sadece birkaç foruma daha kaydolmuşluğum var. Forumlar nedense hep ilgimi çekmiştir, bu yüzden buradayım da zaten.  :) 

Adım Baha, kullanıcı adıma dikkat ederseniz görebilirsiniz  :). Hobilerim, anime, kitap ve basketbol. Fobimse kan  :(. Nedense, psikoloji de çok iyiyimdir. Hep arkadaşlarımı birbirleriyle barıştırmışımdır. 

Anime olarak, sadece Naruto animelerini izledim. (Naruto, Naruto Shup., Naruto Movie, Rock Lee no...) Diğer animeler nedense pek ilgimi çekmiyor.  -_- 

En sevdiğim karakterlerse; tabii ki, Jiraiya, İtachi ve Naruto  :D /> 

Herkese Selam Datte-bayoo!  :lol: /> 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.