Jump to content

Nevzat Velt

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

About Nevzat Velt

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/16/1990

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/nevzat.velet
  1. Teşekkürler Barış, not aldım.
  2. Hoşlandıklarım kısmında olanlar + kurozuka ,scrapped princess. daha çok film sektöründe distopik yapımlar var animede sınırlı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim :)
  3. Hoşbuldum uzun süredir burdaydım zaten :) hakkımdaki bilgiler ortadaki yorumumda. (Dur başa ekleyeyim en iyisi)
  4. Hoşbuldum, teşekkürler :) Death Note - Code Geass - D.Gray Man-5 cen. per second Film - Uzak doğu - 60, 70ler abd - Fransız Müzik - Rock türleri - Reggea- Classic- k pop - j rock - Bg folk Spor yapmayı - sanat ile ilgilenmeyi severim.
  5. Teşekkürler, siteye girdiğimde zamanın çoğu anime izlemekle değilde seçmekle geçiyor artık, ya yaşlandım yada izleyecek güzel anime kalmadı :)
  6. Merhabalar, siteden o kadar faydalandıktan sonra aranıza katılmazsam ayıp olur dedim. Death Note - Code Geass - D.Gray Man-5 cen. per second - kurozuka Film - Uzak doğu - 60, 70ler abd - Fransız Müzik - Rock türleri - Reggea- Classic- k pop - j rock - Bg folk Spor yapmayı - sanat ile ilgilenmeyi severim. Ciddiyet içeren ,kendi içinde çelişki içermeyen, ütopya - distopya konulu anime önerilerine açığım.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.