Jump to content

Lucifèr

Üyeler
  • İçerik sayısı

1336
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Lucifèr kullanıcısının paylaşımları

1. Umut,yeniden dogdugunda düz bi tepeden itilmek Bazen bazi seyler olsun diye didinmek ne kadar ugrassan da,olmayacagini bilmek Ama yine de gelir diye,tozlu bi yolu gözlemek

2. Canımın içi durumu kilitlemek çok hayince bişi biliosun dimi xd :D ayıp ettin aç bakim onu :D

3. Lucifèr

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

Valla en son ilk okula giderken Harry Poter ve Ölüm Yadigârları Bölüm:2 'nin oyununu bitirmiştim o günden beri de sadece lol oynuom :D Gerçek hayatı görmemiştim o.o Monopoli,Uzun eşşek oynadım birimbir oynayarak karne falan aldık hani :D
  4. Bleach, Gundam Age ve Magi Açılışlarında Gördüğümüz Visual Kei Grubu ViViD Dağılıyor 2009 yılında grup aktivitelerine başlayan 5 kişilik visual kei grubu ViViD, biz anime severlere “Blue (Bleach’in 14. açılışı – grubun 6. single’ı)”, “Hikari (Magi – The Kingdom of Magic’in 2. açılışı – grubun 11. single’ı )” ve “Real (Mobile Suit Gundam Age’in 3. açılışı – grubun 9. single’ı)” gibi efsane açılışları bırakarak, 29 Nisan’da Pacifico Yokohama Ulusal Kongre Salonu’nda gerçekleşecek son konserlerinden sonra dağılacaklarını resmi sitelerinden duyurdular. Grup üyeleri ve grubun bağlı olduğu ajans PS Company, bu durumdan ötürü hayranlarından özür dilerken; 6 yıl boyunca kendilerine verdikleri destek için hayranlarına teşekkür etmeyi unutmadı. ViViD’in gerçekleşecek son turnesi “The Beginning of The End” 22 Şubat’ta başlayacak ve yukarıda da bahsettiğim üzere 29 Nisan’da gerçekleşecek konserle son bulacak. 2009 yılında kurulan grup; vokalde Shin, gitarda Reno, ritim gitarda Ryouga, bass gitarda lv ve davulda Ko-Ki olmak üzere 5 kişiden oluşmakta. 2009 yılında çıkardıkları ilk mini albümleri The Vivid Color’dan sonra Infinity (2012) ve The Pendulum (2014) adında iki albüm daha çıkarmışlardır. Bugüne kadar çıkardıkları 12 single’ın sonuncusu “Thank you for all/From the beginning” 28 Ocak 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür. ViViD’e ait “Blue” isimli açılış dahil Bleach açılış ve kapanışlarında performans sergileyen tüm grupların canlı performanslarına buradan ulaşabilirsiniz... Alıntı:http://www.animefantastica.com/visual-kei-grubu-vivid-dagiliyor
  5. Vampirlerin Mangası Jitsu Wa Watashi Wa Anime Oluyor 2013’ten beri Akita Shoten’in Weekly Shōnen Champion dergisinde yayımlanan romantik komedi Jitsu Wa Watashi Wa anime oluyor. Eiji Masuda’nın vampirlerle dolu romantik komedi mangası, bir vampire aşık olan Asahi Kuromine’nin hikayesini anlatıyor. Yōko Shirigami adlı bu tatlı vampirin sırrını korumaya kararlı olan Asahi, aslında hiç de sır saklayamayan biri ve bu özelliği ona “deliklerle dolu bir çanta” adının takılmasına sebep oluyor. Animeye uyarlamasında mangaya uygun bir şekilde renkli mi renkli animasyonlar bekleniyor. Romantik komedi, shounen ve vampirler ilginizi çekiyorsa Jitsu Wa Watashi Wa animesini şimdiden bir kenara yazmanızda fayda var. Alıntı: http://www.animefantastica.com/jitsu-wa-watashi-wa-anime-oluyor
  6. Aklım unut desede kalbim diyor kesin be!!

7. Yanımda olmadığın anlarda bile yanımdasın gibi varsaydım. He ya He He H...

8. Lucifèr

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Kırk bin can toplasa bütün sevgisini etmez ki benim ona olan aşkımın dengi Zetsuen no tempest -Hamlet,William Shakespeare
  9. Kendimi odaya kilitleyip dünyadan soyutlayıp karanlıkta sessizce ağlamak.

1. historianWeeb

historianWeeb

benzerini yapıyorum her gün tek fark pc oturp doyun oynuyom ben :D

2. kata silvia

kata silvia

bende çizim versiyonu var bir de anime

10. Gülümsememe tek sebepsin falan xd

11. Hidra:Kimsin Sen ? Stabil:Ben Kimim ? Detstyle:Sende Kimsin ? Şanışer:Zeynebim. incee :D

12. Burda cüzdan çalana hırsız diyolar.Taht çalana fatih.

13. Hişt sen hayırdır bana laf atmışsın o.o

1. historianWeeb

historianWeeb

Sen ne diyorsun değişik

2. Lucifèr

Lucifèr

napıon kanka nassın eyimin :S

14. Lucifèr

One Piece Fight

Beyaz sakal ile Shanks'im yeter de artar bana -,- araya 1 2 tane kız koysaydın iyidi -,- hep sap :ph34r:
  15. Defalarca defalarca ve defalarca Beyaz ve Candan Erçetin'in kavgalarını izlemek

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

Ahhahahahahaha guzel fikir :D bunu bi dusunelim biz xdddd

3. Lucifèr

Lucifèr

Beyini çıkarıp içine taş koyalım -.- çivili koltuğa otursun üstünde tüm ortaçağ işkencelerini yapalım

4. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

Beyin falan cikmaz ondan -.- ndhhdhdhdhdhdhdhhdh kiyamam lan ona manyak evlat :D

16. Hayatını yazsa roman olurmuş ben hayatımı yazsam tarih olur

1. misas

misas

Ben hayatımı yazsam... yazamam üşenirim

17. Ailemi çok seviyorum hani 15 tatil oldu nerdesin eve niye gelmedin karnen nasıl diye sormadılar bile...

18. Lucifèr

Andromeda

Ben bişi anlamadım -,-
  19. 8 derece havada şort ve askılı tişört giyen abiye sesleniyorum abi ne yedin sen banada versene

20. http://i.hizliresim.com/n5NBEB.jpg saçlarımı dağıtım yattım uyudum saçmaladım da biraz bilekliklerim de iyice sıkmaya başladı beni elim desen hayvan gibi çıkmış
  21. Senden önce canım acımazdı, Yaram çoktu ama acımazdı. Eski bir hatıra acıma sızdı. Acımasızdı, Acımazdı

22. Bi sınıfta 10 kız 1 erkek olmak kendi haremimi kurdum hişt siz hayırdır "-"

2. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

Berat moralim yerlerde :D sifreli sifreli konusma canimin ici -.-

3. BerqO

BerqO

ASdklşsdgklşasf iyi ya bana yazdıgın durumlara göz at :p

4. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

O.o bende diyorum ne diyor ama bildirim gelmedi ya oha hep forum yuzunden :D askiiiiiiiiiiiim lan <3 xd

2. Lucifèr

Lucifèr

La 60 kişi var sadece benim sınıf boş lan

3. historianWeeb

historianWeeb

abshuikahgkühpıküfğthntotkıgtıısmtngıkm5730nh579tıgtm9t5hkgzbw9zıdg40dlqpıd0klıdgwtqıy.dh/9r50nhml .ıhülçz.boğmtpsğı.guiy aşgı,ü.h305orn90pü2yüçcpıd3.640kn9043/y,cwoqş ;Iog bizim sıınfta öyleymiş giden arkadaş okulu terk etmiş xd

4. Lucifèr

Lucifèr

Ben terk edemiyorum işte #_(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.