Jump to content

Lucifèr

Üyeler
  • İçerik sayısı

1336
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Lucifèr kullanıcısının paylaşımları

1. Siz bana farklıyım diye gülüyorsunuz, ben size hepiniz aynısınız diye gülüyorum. :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lucifèr

Lucifèr

Bi şey kanıtlamaya çalıştığım yok nereye çekerseniz oraya gider forumda nick name ile alakalı bi kural varsa benim nick nameim kurallar a aykırı ise değiştiririm ama bu benim oynadığım oyunda da Trend olduğu için örneğin Hazreti Vayne veya Allah Diyen Zed falan bu daha benim oyundaki nickim bi sakınca da göremedim ben

3. Lucifèr

Lucifèr

Kardeşim benim hakaret ettiğim mi var gelip te sövdüm mü size saygısızlık olarak mı düşünüosunuz az modern olun.

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Dinimiz amin.

2. http://m.imgur.com/bTgHAxX Hişt siz hayırdır -_-
    1. misas

misas

Keşke okula geldiğin günleri yazsalarmış :D

2. Lucifèr

Lucifèr

Keşke babama mektup göndermeselerdi :'(

3. misas

misas

O kötü oluyo işte ya. Geçen sene bize de göndermişlerdi, derse geç kaldım falan demiştim :/

3. Lolde nick değiştircem Allâh Diyen Zeus mu? yapayım Eu Constântine mi? Yoksa HG Lucifer kalsın mı

2. Lucifèr

Lucifèr

Adam dindar olcak ama küfretcek nasıl dindarlık bu be dlflvmgm

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Yaş terliğe çorapla basmak yap gören efkarlansın.

4. aizen-

aizen-

Burası Türkiye herşey olur burda

4. Ya aldkdkfk demeden söylemeden edemicem birisi Arabesk rapçi diğeri ise dünyanın en iyi rapçisi -_- hadi arsız bela dinlenmez anladık da Eminem işin içine girince rap dinlenmez gibi oluyor
  5. Kişisel mesajlaşma da bi sıkıntı mı var?

6. Tutulması gereken bir yemin ve sözler var dı.

7. Lucifèr

God Eater 2: Rage Burst Açılış Videosu

Anime sanıp konuya dalan ve videoları görüncce heyecanlanan ben ama sonu hüsran -,-
  8. Zembereğinden boşalmış bir zaman bu. Ne melundur ki düzeltmesi de bana kalmış. Kırk bin can toplasa bütün sevgisini olamaz benim sana olan aşkımın dengi

9. Emel ablanınki gibi olmasa da bende bişiler yaptım -bence erkekler daha hamarat :D- http://imgur.com/VzDQ3Gg

2. Yuki-chan

Yuki-chan

forumda akım başladı yakında millet birbirine meydan okumaya başlicak ice bucket challenge gibi. bu arada pasta harika görünüyo :D

3. Lucifèr

Lucifèr

-,- yedim şimdi artık pasta namına bişi kalmadı tişekkürler bu arada .p

4. Rıse

Rıse

Akimı başlatan kim amy mi..

10. Bundan sonra kimseyi ekmicem #_# nalet ossun ekilmek ne kadar kötü bişeymiş #_#

11. Bana bi akıl verin +-+ eski telefonda sigara içerken çektiğim fotoğraflar varmış babamla annem de onları görmüş -,- ne demeliyim onlara +-+ içmediğimi sanmaları için ,+,

2. Lucifèr

Lucifèr

Jans senin dediğini dicem zaten biraz ciddi olurum bir de bağırım falan olmadı tutmayın beni derim ve çeker giderim -+-+ Şaka bi yana jans senin dediğini yapcam -+-

3. Barış

Barış

bıraktığını söylicen. bak bırakmışsın hakikaten bundan daha iyi söylicek şey var mı. üzerinden çok zaman geçmiş zaten artık içmiyorum dersin yatışırlar. daha çocuksunuz zaten harçlığınız ne kadar ki sigara içionuz ben insanları anlamıyorum ya :D

4. Lenny

Lenny

Ya bıraktım dicen yada photoshop yapmışlar dicen :)

ama bıraktım demek mantıklı öyle dersen inanmazlar ilk başta ama cebini karıştırır habire seni koklarlar :) eğer gerçekten biraktiysan sonunda inanırlar :)

ama bu azar yememene engel değil.

12. Alt dudağım tam ortadan yarıldı yarılması yetmezmiş gibi bir de kanıyor mübarek patika gibi açıldı orası *+*

2. historianWeeb

historianWeeb

aynen soğuktan olmuştur :)

3. Sakuragi

Sakuragi

soğuktandır kesin.

4. Lucifèr

Lucifèr

Yo ondan değil ya bi ilaç kullanıyorum yan etkisi olarak dudaklarımı kurutuyor falan

13. Uşak'a niye kar yağmıyor nann benden dolayı kesin lanetliyim ben #_#

2. Lucifèr

Lucifèr

Yağmur yağarken yağmur dansı yap kar yağar :D

3. Lucifèr

Lucifèr

Birisine de söyle seni videoya çeksin bizde evde izler izler güleriz :D

4. Lucifèr

Lucifèr

Dime öyle dime -,- yağmur yağarken yağmur dansı yapan birini görmeyi bırak daha yağmur dansı yapan birisini görmedik biz o yüzden diyorum *,*

14. Yeni yıldan bi beklentim vardı tekrar onunla olabilmek onun sesini duyabilmek seni seviyorum dediğini duyabilmek ama bu gerçekleşmeyecek galiba yine boşu boşuna ümitlenmişim

15. Hani lanede ezersin ya adamı sonra sizin middekii adamda feedler ne gıcık bi durum yawf

2. Lucifèr

Lucifèr

Haaa dedinde 2 ws de 2 win geldi aklıma aşsldkfnfn

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Al işte onlar bilerek verilmiş winler .d

4. Lucifèr

Lucifèr

He ya he dkdkdk

16. http://m.imgur.com/xSCcswV Yılbaşında evde olmak ayrı bi keyif #_# pc başında lol keyfi
    1. Cувєя efsanedir. :)
    2. Lucifèr

Lucifèr

Berat sesini özlemiştim nann

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Qewqewqwqe tamam döndüm foruma :D Buralardayım bir süre daha xd

17. Senin gibi gitsem, benim gibi sever misin?

18. http://m.imgur.com/O2Ek9gc Evde kimse olmayınca evdeki malzemeler ile kahvaltı hazırlama çabalarım #_#
    1. Cold Dewil

Cold Dewil

Evet malzemelerimiz 1 adet tava 1 adet yumurta :D Aç kalmazsın o malzemelerle :)

2. Lucifèr

Lucifèr

Aynen abicim aynen sldmgm

19. Belli bir zaman geçiyor ve gözler artık yaşarmıyor.

20. Gidemem,canım burnuma gelse de ben.Yine herkesi kendim sandım.Ya adam olamam ya da ben olamam.Bana kendimi ver,git.Eğer bir umut varsa içinde,yüreğim avuçlarının içinde.Benim ol diyemem sana zorlama beni.

21. Ölümden korksaydım gelmezdim dünyaya.Sevmezdim seni kanmazdım hep aynı rüyaya.Kurmazdım hayal , olmayacağını bile bile.Yaşarken ölürüm ben yazılmışsa bahtıma

22. Lucifèr

çok zor bir bilmece.

#_# En mükemmel soru -,-
  23. Lucifèr

Merhabalar :P

Hayın ben uyurken açmışsın konuyu -_- May neym iz Kaan velkam tu dı forum sdfgjj Ben de değişmeye karar verdim bu saatler #_# sürekli pozitif olujam doğa anaya ni gada pozitif inerji yullarsan u gada pozitif olay olurmuş undan pozitif olujam aadsfgd Neyse dostum yeniden hoş geldin *~*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.