Jump to content

Lucifèr

Üyeler
  • İçerik sayısı

1336
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Lucifèr kullanıcısının paylaşımları

1. Merhaba uzun zaman oldu nasılsınız?

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Bir yerlerden tanıdık geldin ama çıkaramadım. Uzun zamandır bende ne yorum ne durum vs. bir şeyler yazmamıştım. 

2. Eski gönderilerimi silip utancımı azaltmaya geldim 

1. Perfectum

Perfectum

Zaman zaman benim de yaptığım bir eylem. :D

3. Lucifèr

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Nanatsu No taizai
  4. Lucifèr

ID-0
  5. Lucifèr

Netflix'te yeni animeler

Sword art online ı göremedim ben mi sıkıntılıyım acaba
  6. Lucifèr

No Game No Life
  7. Lucifèr

Cowboy Bebop
  8. Yıllık dozumu almak için uğradım selamlar 

1. mitsumenaide

mitsumenaide

Aman Allahım fkhfkhdfkhdkf

9. Nerde o eskiden kilitlediğimiz durumlar aaah ah

1. Strix.

Strix.

efkar.

10. Shingeki no Kyojin 2. Sezon Başlangıç Tarihi ve Yeni Bilgileri Shingeki no Kyojin 2. Sezon Başlangıç Tarihi ve Yeni Bilgileri Bizlerle 4 sene aradan sonra tekrar karşımıza çıkacak olan Shingeki no Kyojin 2. Sezon’dan yeni görsel ve haberlerle karşınızda! Birçok anime severin sabırsızca beklediği ve bir ara 2016 yılında yeni sezonun yayımlanacağı duyurulan fakat bazı talihsizlikler nedeni ile ertelenen Shingeki no Kyojin 2. Sezon (Attack on Titan 2. Sezon), 1 Nisan 2017’de yayımlanmaya başlanacağı duyuruldu. Bu duyuru ile beraber yeni görsel de yayımlandı. En üstte belirttiğim bu yeni görselde fragmanda yer alan kıllı dev de mevcut. Aynı anda yeni sezonun açılış parçasını, 1. sezonda da olduğu gibi Linked Horizon’un seslendireceği duyuruldu. Bunların dışında, yakın tarihte Shingeki no Kyojin 2. Sezon animatörlüğünü üstlenen Arifumi Imai, kendi Twitter hesabı üzerinden Eren, Mikasa ve Levi’nin görselini paylaşmış. Shingeki no Kyojin hayranları, paylaşılan bu iki görselden birçok değişik yorumlar ve teoriler çıkartmış. “Saçları mı dökülmüş?” diyenler bile var. Açıkçası bana sadece animatörün kaliteli karalamalarından yalnızca ikisi gibi geldi. Pek bir anlam gizlendiğini sanmıyorum (Levi’nin saçlarının döküldüğünü de sanmıyorum). Sizin yorumlarınız nelerdir? KAYNAK
  11. 2017 Kış Sezonundan Japonların Önerdiği Animeler Charapedia’nın Yaptığı Anket Sonuçlarına Göre Japonların En Sevdiği Kış Sezonu Animeleri! Charapedia internet sitesi takipçilerine 2017 kış sezonunda gördükleri ve başkalarına önermek isteyecekleri animeler için bir anket düzenledi. Sonuçlar içinde her türlü konudan anime var ve seçeneklerin en az biri sizin zevkinize uyacaktır. Hadi sıralamaya bir göz atalım, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku 2 2. Gintama (2017) 3. Masamune-kun’s Revenge 4. Youjo Senki 5. Blue Exorcist: Kyoto Fujouou-hen 6. Yowamushi Pedal: New Generation 7. ACCA: 13-ku Kansatsu-ka 8. Demi-chan wa Kataritai 9. Gabriel DropOut 10. Urara Meirochou 11. Kobayashi-san Chi no Maid Dragon 12. Kuzu no Honkai 13. Little Witch Academia 14. Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu: Sukeroku Futatabi-hen 15. Seiren 16. Rewrite: Moon and Terra 17. Super Lovers 2 18. Fuuka 19. Chaos;Child 20. elDLIVE Eveet, sonuçlar böyle. Eminim izledikleriniz vardır aralarında. Kişisel tercihim Gintama’nın BİRİNCİ olması gerektiği yönünde. Siz neler düşünüyorsunuz? Kaynak
  12. Japonların Gözyaşlarına Boğulmadan İzleyemedikleri Animeler Japon Anime Severlerin Gözyaşlarına Boğulmadan İzleyemedikleri Animeler Sıralandı Şu animelerin en vurdulu kırdılısı, en parodilisi vs. bile yeri geliyor bizlerin duygularını altüst edip, tüm günümüzü garip bir ruh hali içerisinde geçirmemize sebep olabiliyor. Charapedia da Japon anime severlerin bu şekilde duygularını harekete geçiren animeleri belirleyebilmek amacıyla her zaman olduğu gibi 10.000 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği bir anket düzenledi. 44 animenin oylandığı ankette katılımcıların %59.4’ünü erkekler oluştururken, %68.5’ini lise çağındaki ve 20’li yaşlardaki gençler oluşturuyor. O zaman ilk olarak anketin genel sonuçlarına bakalım: 20. Shingeki no Kyojin 19. Kimi no Na Wa 18. Kuroko no Basuke 17. Tokyo Ghoul 16. Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu 15. Madoka Magica 14. Natsume Yuujinchou 13. Sword Art Online 12. K-On! 11. Naruto 10. Haikyuu!! 9. Love Live! 8. Ansatsu Kyoushitsu 7. Nagi no Asukara 6. Plastic Memories 5. Angel Beats! 4. Gintama 3. Shigatsu wa Kimi no Uso 2. Clannad 1. AnoHana Bir de bu anketin, erkek ve kadın katılımcılara göre değişen sonuçlarına bakalım. Erkek Katılımcılar 10. Naruto 9. Sword Art Online 8. Love Live! 7. K-On! 6. Nagi no Asukara 5. Angel Beats! 4. Plastic Memories 3. Shigatsu wa Kimi no Uso 2. AnoHana 1. Clannad Kadın Katılımcılar 10. Angel Beats! 9. Kuroko no Basuke 8. Shigatsu wa Kimi no Uso 7. Tokyo Ghoul 6. Natsume Yuujinchou 5. Clannad 4. Ansatsu Kyoushitsu 3. Haikyuu!! 2. Anohana 1. Gintama Kaynak
  13. Sword Art Online 3. Sezon Duyuruldu Mu? Sword Art Online’ın şubatta gösterime girecek olan Ordinal Scale filminin sonunda Sword Art Online 3. Sezon duyurusu yapıldı mı? Hayır arkadaşlar, yapımcı A-1 Pictures bu konuda henüz resmi bir açıklama yapmadı. Öyleyse Sword Art Online 3. Sezon duyurusu haberi nereden geliyor, hemen açıklayalım. Bazı anime severler Twitter hesaplarında Sword Art Online: Ordinal Scale’in test gösterimini izlediklerinden ve gösterimin sonunda animenin 3. sezonunun geleceğini işaret eden bir yazı olduğundan bahsediyor. ”Sword Art Online geri dönecek…” Konu hakkında atılan tweet’lerden bazıları şöyle; “Sword Art Online’ın test gösteriminden şimdi çıktım, Çok etkileyiciydi! Ve bu arada üçüncü sezonun geleceği duyuruldu~” “Ordinal Scale’in sonunda jenerikte ‘Sword Art Online geri dönecek’ yazıyordu. Sonunda animenin üçüncü sezonu geliyoooor!” Buradan yola çıkarak yeni sezonun geleceğine inanıyor olan Sword Art Online hayranlarının sayısı epey fazla. Neyse ki film 18 Şubat Cumartesi günü Japonya’da gösterime girecek ve aynı anda dünya çapında da 1000’i aşkın beyazperdede izlenebileceği öngörülüyor. Resmi bir açıklama filmin çıkışıyla birlikte gelebilir, ayrıca filmin sonunda böyle bir detay olup olmadığını bekleyip göreceğiz. Eğer söylentiler doğruysa ve Sword Art Online 3. Sezon geliyorsa, Sword Art Online’ın yeni çıkacak filmiyle birlikte işler SAO hayranları için iyi gidiyor demektir. Siz de Sword Art Online hayranı mısınız? Animenin yeni sezonu için söylenenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Not: Konunun açılmış olabileceğini düşünüp baya bi araştırdım bulamadım daha önce açılmış ise şimdiden özür dilerim Kaynak
  14. Lucifèr

İtiraf Köşesi

Bu forumda en çok, Zeynep ablanın attığı banları özledim. -.-
  15. Mahouka Koukou No Rettousei'nin 2. sezonu falan çıkıcak mı, bilgisi olan var mı ? :( :(

1. historianWeeb

historianWeeb

bu yıl içinde bi filmi gelecekti galiba  ama devamı yoksa 1. sezon özet mi bilmiyorum  

2. Lucifèr

Lucifèr

Gelsin gelsin 3. kez bitirdim yeter 

16. Youjo Shenki çok mükemmel değil mi 

1. Beytize

Beytize

bunu görürsen ömden bana ulaş

2. historianWeeb

historianWeeb

shenki değilde senki olanı güzel 

17. Günaydın ablacım ^-^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Bende hortlatmana yardım edeyim sana da iyi geceler :D

3. Lucifèr

Lucifèr

1 senedir görüşmedik abla nasılsın :D

4. Misafir

Misafir

Bende bi yazayım içimde kalmasın :D

geçen sene bu zamanlarda buralardan çıkmazdın hayırdır derslerine önem mi veriyorsun :D

18. Neden hava hâlâ güneşli -.-

1. Strix.

Strix.

Burada hava tahmini ne göre 1 Ocak ta yağacakmış -,-

19. Buralar hep dutluk olmuş

20. Lucifèr

Kırmızı İblis[FF]

Hikayeler geç geliyor ayrı bi ironi onun haricinde mükemmel
  21. Şş dengesiz insan ne alıp veremedigin varsa benimle ugraş avatarın gibi kişiligin var belli

1. JustSmile

JustSmile

oooo olay bitti sonradan geldi :D

o avatar sevgiline gelsin yakışırrrr :D

senle niye uğraşıyorum ki hem burada siz benle uğraşıyorsunuz :D

22. Zeynep ablanın ban atarken yazdığı şeyleri okumak için foruma girdim -,-

23. Shokugeki No Soma yeni bölüm niye çıkmıyor bilen var mı -_-

1. Barış

Barış

Bu hafta cıkmadı yeni bölüm

2. Lucifèr

Lucifèr

Geçen haftada yoktu

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.