Jump to content

Lucifèr

Üyeler
  • İçerik sayısı

1336
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Lucifèr kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yaptığınız hatalar kadar BÜYÜK olamadınız!

2. Eski nicke burdan bi elveda çakıyorum yolun açık olsun -_-'

3. Baya baya önceleri bi arkadaşım demiştiki 'Uzaktan sevmek aşkların en güzeli' Şimdi burdan o kişiye sesleniyorumuzaktan sevmek aşkların en güzeli anladık peki o aşk seni bi gün terk ettiği zaman çektiğin acı neyin nesi olacak bana açıkla Beratcık -_-

4. Aşsşdl diyesim geldi wlekfk yaaa skdmf Nerdesin Aşkım

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lucifèr

Lucifèr

Kaynayalım mı? Şekerim #_#"

3. houston

houston

yok eyv.adafgs şeker mi çuklata yok mu $.$

5. Kötü zamanında yanında olmayan birisini iyi zamanında kim yanında ister ki!!

6. Konumu kitleyen cani Emel ablağğğ bi gün konumu açmanı umuyorum -_-"

7. Skypeden birisi eklemiş beni hey cutie falan dio bu ya gerçekten gavur yada gavur numarası yapan Türk #_# burda iseniz çık urtaya söz kızmıcam bak söz söz '-'

8. Ufak bir tavsiye; karakterini geliştir..

9. http://hizliresim.com/n5l1m5 Onu unutmak için önce verdiğim sözleri yıkmam lazım dimi aaa özlemişim baya ya -_-"
  10. Foruma hotspotsuz girilmiyor imdat kurtarın beni #_#

2. Lucifèr

Lucifèr

Bu da Berat'a gelsin -_-" o.Ö.o

3. Kaxell

Kaxell

ooo lol bensiz hem de.

nick: npor

öptüm

4. Lucifèr

Lucifèr

Hahah kdfk nasol eklicem beeeğ yurtta kalıyorum bilgisayar denen şeyi bırak Wifi bile yok her hafta 20 lira veriyorum net paketine#_#

11. Sömestr görünümlü kar tatili hımm oda iyidir. Tatli yazsam tatil diye okursunuz zaten o derece -_-"

12. Burdan Denizli Valisine sesleniyorum sayın Valim okulu tatil eder misin dışarda lapa lapa kar yağıyor her yer bem beyaz oldu 10 Kilo metre ötedeki Uşak Sivaslı da tatil oldu hani bize ben Uşak'ın Valisini istiyorum yaaaa

2. Lucifèr

Lucifèr

Önemli olan gösteriş te değil güzelim önemli olan Yürekten sevmek gösteriş yapmadan işte biz Uşak ta bunu yapıyoruz

3. historianWeeb

historianWeeb

buraya yazacaklarım siyasete girebilir o yüsden watsaba yazacam ona bak hele asdfg

4. Barış

Barış

bi dk denizli'li mi var burda sen kimsin :D

13. Bu satırları öğle yemeğinden önceki son ders olan kimya dersindene yazıyorum Havanın -10 derece olmasına rağmen okulda ki kaloriferleri yakmayan kazancıya burdan bi selam çakmak istiyorum oram buram dondu resmen ve üstüne üstlük kurt gibi açığm -_-'

14. Arkadaşlarımdan birisi sordu facebook adresini versene dedi bende facebook kullanmıyorum dedim Twitter istedi oda yok dedim neyin var senin dediğin de ise Türkanime forumu var alır mısın bi dal dediğim zaman ne diyon sen bi bas git ya didi #_# çoh garip

2. Lucifèr

Lucifèr

Son cümle olan, sadece 1cm sen sonrası anlaşılır olmamış pek Mağdurun kafası saat başı 1cm sağa doğru döndürülecek acaba kaç saat te ölür

3. Lucifèr

Lucifèr

Bi bildirim görmüştüm #_#

15. Daha yenice odamda kalan çömü kantine yolladım eline 5 lira verdim bana bi Limonlu ice tea bide tost al gel diye çocuk aradı abi 11 gibi gelirim ben bekleyiver o zamana kadar arkadaşlarla langırt oynuyoruz dedi o anki ruh halim kızgın bi boğa gibiydi bii bağırdım telefonda çocuk tost ve icetea yi 2 dk geçmeden getirdi ben bile şaştım bu halime #_#

16. Sitenin chatine gireyim dedim 10 dk boyunca yazdım yazdım yazdım bi kişide takmadı forum candır ya candır #_# chattekiler bencill hiç beni düşünmediler #_#

17. Siz bana farklıyım diye gülüyorsunuz, ben size hepiniz aynısınız diye gülüyorum. :)

2. Lucifèr

Lucifèr

Bi şey kanıtlamaya çalıştığım yok nereye çekerseniz oraya gider forumda nick name ile alakalı bi kural varsa benim nick nameim kurallar a aykırı ise değiştiririm ama bu benim oynadığım oyunda da Trend olduğu için örneğin Hazreti Vayne veya Allah Diyen Zed falan bu daha benim oyundaki nickim bi sakınca da göremedim ben

3. Lucifèr

Lucifèr

Kardeşim benim hakaret ettiğim mi var gelip te sövdüm mü size saygısızlık olarak mı düşünüosunuz az modern olun.

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Dinimiz amin.

18. http://m.imgur.com/bTgHAxX Hişt siz hayırdır -_-
    1. misas

misas

Keşke okula geldiğin günleri yazsalarmış :D

2. Lucifèr

Lucifèr

Keşke babama mektup göndermeselerdi :'(

3. misas

misas

O kötü oluyo işte ya. Geçen sene bize de göndermişlerdi, derse geç kaldım falan demiştim :/

19. Lolde nick değiştircem Allâh Diyen Zeus mu? yapayım Eu Constântine mi? Yoksa HG Lucifer kalsın mı

2. Lucifèr

Lucifèr

Adam dindar olcak ama küfretcek nasıl dindarlık bu be dlflvmgm

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Yaş terliğe çorapla basmak yap gören efkarlansın.

4. aizen-

aizen-

Burası Türkiye herşey olur burda

20. Kişisel mesajlaşma da bi sıkıntı mı var?

2. Misafir

Misafir

?-?

3. noirwinglessova

noirwinglessova

ben çıkalı hemen bir sorun olmuş :D

4. Misafir

Misafir

anladım :D

T-T

21. Tutulması gereken bir yemin ve sözler var dı.

22. Zembereğinden boşalmış bir zaman bu. Ne melundur ki düzeltmesi de bana kalmış. Kırk bin can toplasa bütün sevgisini olamaz benim sana olan aşkımın dengi

23. Emel ablanınki gibi olmasa da bende bişiler yaptım -bence erkekler daha hamarat :D- http://imgur.com/VzDQ3Gg

2. Yuki-chan

Yuki-chan

forumda akım başladı yakında millet birbirine meydan okumaya başlicak ice bucket challenge gibi. bu arada pasta harika görünüyo :D

3. Lucifèr

Lucifèr

-,- yedim şimdi artık pasta namına bişi kalmadı tişekkürler bu arada .p

4. Rıse

Rıse

Akimı başlatan kim amy mi..

24. Bundan sonra kimseyi ekmicem #_# nalet ossun ekilmek ne kadar kötü bişeymiş #_#

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.