Jump to content

Lucifèr

Üyeler
  • İçerik sayısı

1336
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Lucifèr kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Foruma renk katmaya geliyorum az sabir berat beqle lo beni

1. Cувєя efsanedir. :)
    2. Lucifèr

Lucifèr

Beqle la beqle sarjim bitecek simdi .s

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Bekliyom la zaten .s

2. Şu foruma dürtme butonu koyulabilir mi acaba :D ^^ çok işe yarar gerçekten

He kaan hergün seni dürterim bende sadklşsaf

2. Lascen

Lascen

İkinizide dürterim kesin sesinizi ashshqkske

3. Bizim yurttaki oda ölüm kokuyor ölüm :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lucifèr

Lucifèr

Çok uykum var bi de hastayım yarın sana açıklicam nasıl koltuğunu :)

3. Lascen

Lascen

Çünkü ben yokum alsjdlwjwkwlwkdlskslkdkeslwlsmdmwldmdllwlsnwlsnkdj

4. Lucifèr

Lucifèr

Ivit çünkü sen yoksun -.- :)

4. Sessizlik tavan mı yapmış O.o :)

5. Ezgi asfg dur sacmalamaya geldim saçmalayip cikcam korkma :D ııı nasıl desem daha yeni tanistık ne yalan söyliim seni ilkten erkek sanmıstım bunu da ifşa ediyim burda :/ hıı ne desem ki ya daha yeni tanistim seninle .s neyse deli dolu birisin bunu bilmeyen forumda yasamiodur adddf :D hadi ben kaciyorum kisa bi okul arası veriyorum bildirimleri geç görme huyundan vasgeç :P

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Ay bunlar iki oldu. Var mi baska erkek sanan ? Ve sanirim yine bayagi gec gordum. :<

6. Zülfikar kanka nlogunu hep takip ettim :D gerci bi ara mesnevi cildini yüklerken bırakmıstım :ad kòaa bi okul arası veriyorum :D

1. Lucifèr

Lucifèr

Kısa bi okul arası xD

2. Godfrey

Godfrey

Okullar başlıyorken herşeye ara vermek en mantıklısı :D

7. Ayhan kanka Adamın dibisin adamın son 2 harfisin :Dd şu forumda tanidigim en güvenilir dostumsun fırsat buldukca sana mesajlar aticam .s.s narutoyu merakla beklemiyorum artık kanka acaba neden asdf

1. free word

free word

Eyvallah kardeşim aynı duyguları paylaşıyoruz Kısmetse yüz yüze buluşalım uşakta :D

8. Ayhan kanka Adamın dibisin adamın son 2 harfisin :Dd şu forumda tanidigim en güvenilir dostumsun fırsat buldukca sana mesajlar aticam .s.s narutoyu merakla beklemiyorum artık kanka acaba neden asdf

9. Emel ablacım bitanesin şu forum da bana kızmadan yardım eden tek adminsin her konuda yardimci oldun 1 tanesin 1 :) kısa bi okul arası veriyorum sayanora :D ben yokken kafan rahat eder asdf :D

1. Amygirl

Amygirl

Yare yare :D

2. Lucifèr

Lucifèr

Okucam apla ben okucam Cerrah olucam xD

10. Okulun ilk gününü ekmek *-*

Aynı kaderi paylaşıyoruz xd

11. “insanlarla yasadım, insanı öğrendim insanlarla yasadım, insanlığı öğrendim insanlarla yasadım , insanlardan nankörlüğü gördüm “ dostlarım, dostlarım… Ama ben dostlarımdan çok korkarım” anlayan anladı.

12. Selam arkadaşlar mağlumunuz okullar acilior bende yatili bi okulda okuyorum ve o okulda kamerali tel yasak .s bildigin ciddi ciddi 3310 kullanioriz yarin saat 12 den sonra foruma giremicem anca hafta sonlari girebilirim o da 1-2 saatlik şimdi sizinle vedalaşmak beni uzuyor ne yalan söyliim VEDALASMAK KÖTÜDÜR AMA BAZEN GEREKLIDIR hepinize hakkim helal olsun kimseyle küs kalmak istemiyorum anlayan anladi bana küs olanlar kizgin olan arkadaslarim özelden ulasabilirlermi acaba .s

13. En son açılan 5 konudan 3 konuyu Ayhan açmış adam ''Otaku'' açılın :D

2. Mileydi

Mileydi

24 saat çalışıyor ki pc :D gece gündüz yok o na asdfgfds yaşasın kötülük :P

3. Lucifèr

Lucifèr

:S benim Baba var baba o olmasa benimki 365 gün açık kalcak :D

4. Lucifèr

Lucifèr

Abla bi de benim ip en son 30 du su an kaçtane olmuş :D

14. Hatanın birisi gidior birisi baslior bu kezde oyun cöktü hatasi alıyorum lolu birakasim geldi tutmayin beni

15. Ayar oldum abicim ya sövmemek el deil usb den girince hata yok lolü pcye atıca rads eror verior sövmemek elde deil içimden sövcem :D yokmu bi çaresi dostlar fesubaneallah :D

16. Ayhan kanka :DASF:Sa dedim ya lolü açmıyor evdeki pc die net kafedeyim bi tek oturduğum pcde lol açılmıyor :lol: muskamı yaptılar lan bana a.fsawr :D

1. free word

free word

Her8 sabah duşa gir bence sen

2. Lucifèr

Lucifèr

Daha bu sabah girdim lan :D olum hep Amerika hep hep :D azda israil gelsin :D

17. İnternet kafeden lolü çalıorum o kadar düştüm artık usb 4ever :D :D

18. Hep beni bulur zaten a.k lol'ü güncelliyim dedim farklılk aranıyor kısmı 3920'lerde daha tarıyor 33 te kaldı.......kaysan kayılmaz sövsen sövülmez a.k

1. free word

free word

pc aç kapa işlemi en baştan yap :D

2. Lucifèr

Lucifèr

A.k denemedimmi sanıon :D her yolu denedim artık heckırlar gelse kim ben mi heçkırım git başkasına sor ben anlamam der as:FF

19. Neşelenmek istiyorum sadece.

20. Tam konu açcem hazırladım okeylicem yanıt vermior dedi kapandı ben böyle işin var ya hep beni mi bulur ya

21. Ben okuldayken ailem mutlu ben eve gelince hep bi kavga aradan çıkayım artık :/ önceden hafta da bi evci iznine cikiodum babam ay da bi gel artık dedi benden kurtulma ćabaları vol.365D5H49M

1. LeornKayn

LeornKayn

Hep okul yüzüden...

22. Admin abiler ablalar foruma girerken Hotspot kullanmak zorunda kaldim 2 dk oncesine kadar bisi yoktu sanki ip bani yemiş gibiyim

2. rek

rek

Modem resetleyince de ip değişiyor. :D

3. Amygirl

Amygirl

Yare yare senin bu olaylar hiç bitmeyecek mi :|

4. Lucifèr

Lucifèr

:ASDasd valla aradım taradım gizli bi düğme bulamadım çok sinsi bunlar :') modemi 1 kez resetledim :D valla Emel abla bende bilmiom bu olaylar bitmicek hiç :D

23. Kimler gelmiş kimler :D

1. Lascen

Lascen

Kim gelmişki :3

2. Lucifèr

Lucifèr

Bende kim gelmiş diye soruyorum zaten *-* :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben geldim B) Aynen kim geldi?

24. GG 1 haftaya kadar saçlarımı kestiriyorum :(

2. Lucifèr

Lucifèr

Sonra Hacı Ayhan olcaksın :D gelen geçen sana hacı dicek asdasd

3. rek

rek

Benim kazandığım lise serbest kıyafet fakat forması olmasını tercih ederdim. Bencil bakmamak gerek bu durumlara. Parası olmayanların her gün yüzlerce tl değerinde farklı farklı kıyafetler giyenlerin yanında ezilmesini istemem şahsen. :D

4. Lucifèr

Lucifèr

(y) +1ini verdim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.