Jump to content

Lucifèr

Üyeler
  • İçerik sayısı

1336
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lucifèr got a reaction from Raffee in İtiraf Köşesi   
    Bu forumda en çok, Zeynep ablanın attığı banları özledim. -.-
  2. Beğen
    Lucifèr reacted to Alers in Kırmızı İblis[FF]   
    Çok teşekkürler. :D

​21. Bölümü yükledim.Ehliyet,üniversite kayıt derken bir aydır bölüm yükleyememiştim bu arada 21. bölüm biraz daha yan hikayemsi dünyada ki başka bir güç odağınıda tanıtmak istedim.
  3. Beğen
    Lucifèr reacted to Kai in İtiraf Köşesi   
    "sadece kendi yatağımda uykuya dalabilen biriyim..
    ve uykum var,yatağa doğru gidiyorum.o ne..? yatağıma abim yatmış.. hemde daha önce açıkça yapmamasını söylediğim halde...
    şimdi bu hıyarı uyandırıp kaldırayım mı? yoksa açıp animemi izleyeyim? tamda noragamide nolcak diye merak ediyodum.."

diye düşünürken aslında çoktan forumda takılmaya karar vermişti Kai. :D
    neyse şunu izliyim artık :D
  4. Beğen
    Lucifèr reacted to Mileydi in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Emel ' in yazdığını buraya kopyalıyorum ek olarak Büşra diye mail adresi ile gelmiş  :huh: Berat Büşra b lerde ses benzeşmesi  :smile_oleyo: Zilyon tane forum var git oralarda oyna oyununu mümkünse buraya da uğrama   -_- 

Cувєя

Cinsiyet dişi yazıyor ama skype ta Berat yazıyor.. Berat isimli bir kız  

Poker face Berata ait olduğuna kanıt bulduğum her hesabı banlayacağım! Mümkünse gelme foruma.. Poker faceleri bu forum istemiyor   -_-
  5. Beğen
    Lucifèr got a reaction from Witch in Herkese Merhaba   
    Hello May neym iz Kaan velkam tu dı forum -_-
  6. Beğen
    Lucifèr reacted to Bakabakashi! in Terörist Kasabasında Bela![TTT][2. Bölüm!] [Yeni Kız Karakter&Bonus Eklendi]   
    hele 3ü gör sen sürekli silip yeniden yazıyorum
  7. Beğen
    Çok teşekkürler şimdi bitti Lys kafam rahat daha hızlı ve daha uzun yazarım artık ya :D
  8. Beğen
    Tam şuan yeni bölüm geldi :D Geciktirdiğim için kusura bakmayın yarın LYS olmasaydı biraz daha uzun olabilirdi ama olmadı işte :(
  9. Beğen
  10. Beğen
    Lucifèr got a reaction from Efruz in Kırmızı İblis[FF]   
    Son bölüm baya bi kısa olmuş :3 -,-
  11. Beğen
    Teşekkürler,ilk 5-6 bölümü genel olarak kötü kısımları diye değerlendiriyodum daha önce ama iyi olduğunu duyunca sevindim :D
  12. Beğen
    17.Bölüm geç olsada geldi :D
  13. Beğen
    Lucifèr reacted to historianWeeb in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Öhm öhm bugün forumun şeytanı lucifer yani Kaan'ın doğum günüdür :D :D iyi ki doğmuşsun bro  :D
  14. Beğen
    Lucifèr reacted to Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Kaan-niisan tanjoobi omedetoo :'3 Nice mutlu senelere ^w^
  15. Beğen
    Lucifèr got a reaction from ririchiyo-sama in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ririchiyo-sama (Hülya) Doğum günü var dediler geldik hani pasta ya -.- nerede şarap viski bira -,- Hapy Birthday :) isşddş doğum günün kutlu olsun
  16. Beğen
    Lucifèr got a reaction from ririchiyo-sama in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ben erkenden kutlamak istedim -,-
  17. Beğen
    Lucifèr reacted to ririchiyo-sama in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    ahhahahaha deli kaan :D kutlayan herkese çok teşekkürlerrrrrrrrr ^^ witch seviliyorsun ^^
  18. Beğen
    Lucifèr reacted to Yusuf in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bugün doğum günü olan herkesinkini kutlarım.
  19. Beğen
    Lucifèr reacted to historianWeeb in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Hülyacım  :)
    gündüz kutlamayla akşam kutlamayı karıştırmışsın sen akşamı bekle :P
  20. Beğen
    Lucifèr reacted to Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Aaah dogum gunu oldugunu bilmiyordum T^T Tanjoobi omedetoo anee-chan, suki desu~! ^^
    http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/256/9/d/sword_art_online___kirito_by_noonkano-d5ekc67.jpg
    Fotograf atamayan Witch'in drami -linkle yetinin :P -
    Haypi bortdeey ¤-¤
    Ediiit:
    Dogum gunu pastasi Kirito-kun'dan :3 16'yi gormeyelim :D
    http://www.zerochan.net/full/1290213
  21. Beğen
    Lucifèr got a reaction from Bilocan Göklerde in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    Yazı stili hariç ilk çalışmaya göre gayet iyi
  22. Beğen
    Lucifèr got a reaction from jans09 in Jitsu Wa Watashi Wa Anime Oluyor   
    Vampirlerin Mangası Jitsu Wa Watashi Wa Anime Oluyor
    2013’ten beri Akita Shoten’in Weekly Shōnen Champion dergisinde yayımlanan romantik komedi Jitsu Wa Watashi Wa anime oluyor.
    Eiji Masuda’nın vampirlerle dolu romantik komedi mangası, bir vampire aşık olan Asahi Kuromine’nin hikayesini anlatıyor. Yōko Shirigami adlı bu tatlı vampirin sırrını korumaya kararlı olan Asahi, aslında hiç de sır saklayamayan biri ve bu özelliği ona “deliklerle dolu bir çanta” adının takılmasına sebep oluyor.
    Animeye uyarlamasında mangaya uygun bir şekilde renkli mi renkli animasyonlar bekleniyor. Romantik komedi, shounen ve vampirler ilginizi çekiyorsa Jitsu Wa Watashi Wa animesini şimdiden bir kenara yazmanızda fayda var.

Alıntı:

23. Beğen
    Lucifèr got a reaction from Golge_Kaze in Visual Kei Grubu ViViD Dağılıyor   
    Bleach, Gundam Age ve Magi Açılışlarında Gördüğümüz Visual Kei Grubu ViViD Dağılıyor

2009 yılında grup aktivitelerine başlayan 5 kişilik visual kei grubu ViViD, biz anime severlere “Blue (Bleach’in 14. açılışı – grubun 6. single’ı)”, “Hikari (Magi – The Kingdom of Magic’in 2. açılışı – grubun 11. single’ı )” ve “Real (Mobile Suit Gundam Age’in 3. açılışı – grubun 9. single’ı)” gibi efsane açılışları bırakarak, 29 Nisan’da Pacifico Yokohama Ulusal Kongre Salonu’nda gerçekleşecek son konserlerinden sonra dağılacaklarını resmi sitelerinden duyurdular. Grup üyeleri ve grubun bağlı olduğu ajans PS Company, bu durumdan ötürü hayranlarından özür dilerken; 6 yıl boyunca kendilerine verdikleri destek için hayranlarına teşekkür etmeyi unutmadı. ViViD’in gerçekleşecek son turnesi “The Beginning of The End” 22 Şubat’ta başlayacak ve yukarıda da bahsettiğim üzere 29 Nisan’da gerçekleşecek konserle son bulacak.
    2009 yılında kurulan grup; vokalde Shin, gitarda Reno, ritim gitarda Ryouga, bass gitarda lv ve davulda Ko-Ki olmak üzere 5 kişiden oluşmakta. 2009 yılında çıkardıkları ilk mini albümleri The Vivid Color’dan sonra Infinity (2012) ve The Pendulum (2014) adında iki albüm daha çıkarmışlardır. Bugüne kadar çıkardıkları 12 single’ın sonuncusu “Thank you for all/From the beginning” 28 Ocak 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür.
    ViViD’e ait “Blue” isimli açılış dahil Bleach açılış ve kapanışlarında performans sergileyen tüm grupların canlı performanslarına buradan ulaşabilirsiniz...

Alıntı:http://www.animefantastica.com/visual-kei-grubu-vivid-dagiliyor 
  24. Beğen
    Lucifèr got a reaction from quincy in Visual Kei Grubu ViViD Dağılıyor   
    Bleach, Gundam Age ve Magi Açılışlarında Gördüğümüz Visual Kei Grubu ViViD Dağılıyor

2009 yılında grup aktivitelerine başlayan 5 kişilik visual kei grubu ViViD, biz anime severlere “Blue (Bleach’in 14. açılışı – grubun 6. single’ı)”, “Hikari (Magi – The Kingdom of Magic’in 2. açılışı – grubun 11. single’ı )” ve “Real (Mobile Suit Gundam Age’in 3. açılışı – grubun 9. single’ı)” gibi efsane açılışları bırakarak, 29 Nisan’da Pacifico Yokohama Ulusal Kongre Salonu’nda gerçekleşecek son konserlerinden sonra dağılacaklarını resmi sitelerinden duyurdular. Grup üyeleri ve grubun bağlı olduğu ajans PS Company, bu durumdan ötürü hayranlarından özür dilerken; 6 yıl boyunca kendilerine verdikleri destek için hayranlarına teşekkür etmeyi unutmadı. ViViD’in gerçekleşecek son turnesi “The Beginning of The End” 22 Şubat’ta başlayacak ve yukarıda da bahsettiğim üzere 29 Nisan’da gerçekleşecek konserle son bulacak.
    2009 yılında kurulan grup; vokalde Shin, gitarda Reno, ritim gitarda Ryouga, bass gitarda lv ve davulda Ko-Ki olmak üzere 5 kişiden oluşmakta. 2009 yılında çıkardıkları ilk mini albümleri The Vivid Color’dan sonra Infinity (2012) ve The Pendulum (2014) adında iki albüm daha çıkarmışlardır. Bugüne kadar çıkardıkları 12 single’ın sonuncusu “Thank you for all/From the beginning” 28 Ocak 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür.
    ViViD’e ait “Blue” isimli açılış dahil Bleach açılış ve kapanışlarında performans sergileyen tüm grupların canlı performanslarına buradan ulaşabilirsiniz...

Alıntı:http://www.animefantastica.com/visual-kei-grubu-vivid-dagiliyor 
  25. Beğen
    Lucifèr reacted to kata silvia in akame ga kill ve diğer çizimlerim (güncellendi 09.02.1014)   
    Ne zamandır böyle bir konu açmayı düşünüyordum ama bir fırsatım olmadı.Şimdi kendi tasarımım olan ilistrirasyon ve sizler için yaptığım röprödüksyonları sunma zamanı
    akame ga kill röprödüksyon (lubo ve esdese)

cyborglarım

röprödüksyonlarım

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.