Jump to content

Sinsine

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

1679
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

307

Sinsine kullanıcısının paylaşımları

1. Sinsine

( 13 / 13 ) Binzume Yousei

Araya başka seriler girdi yoksa tahmin ettiğin gibi olacaktı ? İyi seyirler...
  2. Sinsine

6-7-8-9-10-11-12-13. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan svcnwas-here arkadaşımıza emeği için teşekkür ederiz. İyi seyirler...
  3. Sinsine

( 23 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

3. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  4. 2. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  5. Sinsine

( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Ellerine sağlık kuzum Erken bitirmeleri üzdü, tadı damağımızda kaldı bu sezonun ? Allah bilir 4. sezon ne zaman gelir ?
  6. Sinsine

( 12 / 12 ) Sono Toki, Kanojo wa.

1-2. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  7. 2. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  8. Anime Adı : Sono Toki, Kanojo wa. Anime Türü : Dram, Romantizm Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2018 Çevirmen : 1456ha Düzenleme : Sinsine Özet: Anime, Fukuoka'da geçecek ve 4 kadın ana karakterin lise, üniversite öğrencileri ve çalışan yetişkinler olarak aşk hayatlarını anlatacak. Klasör Linki [hide][/hide]
  9. Sinsine

( 15 / 24 ) Sword Art Online: Alicization

2. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  10. Sinsine

( 24 / 24 ) Hinomaruzumou

Gece forumda yaşanan sıkıntı nedeniyle haber veremedim. 2. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  11. Sinsine

( 126 / 124+ ) Yawara!

Gece forumda yaşanan sıkıntı nedeniyle haber veremedim. 34-35. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  12. Sinsine

1-2-3-4-5. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  13. Bu seri tamamlanana kadar telekom haline acır gibi geliyor bana ? elim epey dolu, haftada 1 bölüm anca verebileceğim. Telekoma söyle acele etmelerine gerek yok ellerine ne zaman para geçerse o zaman öderler altyapıyı ?
  14. Sinsine

( 15 / 15 ) Hetalia: The World Twinkle

Bunu başlamadan bitirdik, daha ne istiyorsun ? iyi seyirler...
  15. İzlemeyi planlıyorsan öncelikle 13 bölümlük OVA serisi var, Lodos-tou Senki adı, onu izlemeni tavsiye ederim. Bu seri, 13 bölümlük OVA serisinin alternatif kurulumu olarak geçiyor. Tamamlananlar arasında bulabilirsin seriyi. Şimdiden iyi seyirler...
  16. Sinsine

( 15 / 15 ) Hetalia: The World Twinkle

İlk 3 Bölüm yeniden düzenlenip eklendi. 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan Ayris arkadaşımıza emeği için çok teşekkür ederiz. İyi seyirler...
  17. Sinsine

( 23 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

2. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  18. 1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  19. Anime Adı : Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. Anime Türü : Dram, Romantik, Shounen Ai Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2018 Çevirmen : Ayris Düzenleme : Sinsine Özet: Saijou Takato'nun 5 yıldır hüküm sürdüğü "beni sarsın istediğim adam" unvanı 3 yıllık acemi aktör Azumaya tarafından elinden alınır. Takato hasedinden çatlarken Azumaya'nın içten parlak gülümsemesi etkili olmaya başlar. Takato dikkatli olmaya çalışmasına rağmen Azumaya, Takato'yu utanç verici sarhoş haliyle yakalar ve bunu şantaj olarak kullanır. Azumaya sessiz kalması karşılığında "Sana tutunayım. Sar beni, beni sarsın istediğim adamın bir numarası." der. Ne diyor bu ya! Diğer yüksek gerilimli erotik sahnelerden de bolca içerir. Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  20. 1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  21. Anime Adı : Lodoss-tou Senki: Eiyuu Kishi Den Anime Türü : Aksiyon, Macera, Dram, Büyü, Romantik, Fantastik Bölüm Sayısı : 27 / 27 Yapım Yılı : 1998 Çevirmen : Sinsine, Ayris Düzenleme : Sinsine Özet: Marmo İmparatoru’nun Kahramanlar Savaşı’nda ölümünden 5 yıl sonra, Parn artık Lodoss’un Bağımsız Şövalyesidir ve müttefikleriyle birlikte bu topraklarda tanınan kişiler haline gelmişlerdir. Ancak İmparator’un sağ kolu Ashram, Lodoss’u eski hükümdarının bayrağı altında birleştirmek için Hakimiyet Asası’nı aramaya devam eder. Bu sırada, Ashram’ın fetih girişimlerinin yanı sıra ölüm ve yıkımın tanrıçasını dirilmek için gerekli hazırlıkları yapmaya başlayan çok daha şeytani güçler ortaya çıkmak üzeredir. Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  22. Sinsine

( 15 / 24 ) Sword Art Online: Alicization

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.