Jump to content

Phryne

Üyeler
  • İçerik sayısı

476
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Phryne kullanıcısının son zaferi 13 Kasım 2014

Phryne en beğenilen içeriğe sahiptir

Phryne hakkında

• Doğum günü 12/06/1999

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Manga İllustrasyonları, Anime, Hikâye&Senaryo, Müzik&Dans, Resim, Satranç, Yabancı Diller&Kültürler

Son profil ziyaretçileri

7688 profil görütülenme

Phryne üyemizin başarıları

1. Hahaha çok teşekkür ederim ya :D (^_^) yeni bakıyorum foruma bugün çok mutlu oldum Hepimiz için nice mutlu güzel senelere ve serilere :3 ☺
  2. Phryne

( 14 / 13+ ) Charlotte

Teşekkürler ^_^
  3. Akane Tsunemori

4. İlk sezon bana göre çok güzeldi umarım bu sezonda daha güzel olur :D şimdiden hayırlı olsun ellerinize sağlık :D
  5. Bugün Zümrüd'ü Anka'nın Evi adlı blog dan bildiğimiz ve blogunun 1. yaşını da dolduran sevgili Anka-Chan'ın doğumgünü! Blogunu forumdan takip eden birçok kişi varken doğum gününü kutlamamak olmazdı. İyi ki doğdun Anka ^_^ Nice mutlu yıllara ♥ Edit: Anka-Chan, 1. yılının şerefine yeni bir bloga taşındı ;) https://animeciejderha.wordpress.com/2015/08/28/zumrud-u-anka-1-yasinda/
  6. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. xemerius

xemerius

Ben angel beats e baslamadan once kesin aglarim diyodum hicbisey olmadi o zamanlar duygusuzdum sanirim -_- :D ama clannad baslamayi dusunuyorum

3. Phryne

Phryne

Barış AnoHana da izlemiştim önceden o.o

4. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Uzun Zaman Olmuş Ama Yazayım Gerçekten Çok Güzel Bir Animeydi. Finali Beni Çok Etkiledi...

7. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

8. Bayağı bir kaliteli animenin ikinci sezonu kendini gösterecek bu sezonda. Sevdim bu sezonu :D Buradaki listede yok ama Subete ga F ni Naru da bayağı ilginç görünüyor. Listedeki serilerin çoğunu takip edeceğim sanırım ama özellikle owari no seraph, noragami ve K yı izlerim herhalde :D Hazırlayanların emeğine sağlık, güzel tanıtımlar için teşekkürler. ^_^
  9. Phryne

( 14 / 13+ ) Charlotte

Visual Art's/Key'in çizimlerinden daha azı beklenmezdi zaten. Teşekkürler. ^_^ Diğer animelere göre doğaüstü üzerine ilginç bir konusu var evet. :D
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Hokage_Minato
    3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:3 çok güzel

4. Rosiecy

Rosiecy

bu kadın o kadın mı? yoksa sadece sesleri mi benziyo (güya japonca kursuna gidiyorum, hiragana okuyamıyorum hâlâ :(...)
  10. Son performansın Krone gerçekten çok hoşuma gitti. İlerde Znt den Walt ı çalsan fena olmaz diye düşündüm dinlerken. Seveceğin bir parça zaten. Neyse uzatmayayım çalışmalarının devamını dört gözle bekliyorum.
  11. Bayıldım ya ellerine sağlık şu müzik ekleme işi kafamı kurcalıyordu sayende anladım :D
  12. Çok güzel Light Novel lar çevir beni diyor *-*

1. Phryne

Phryne

Evet çevireceğim *-*

13. Özelden de mesaj attım ama eğer hala devralacak birini arıyorsanız, ben devralabilirim, yeni bir light novel çeviri projesi başlatacağım çünkü ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.