Jump to content

Phryne

Üyeler
  • İçerik sayısı

476
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Phryne kullanıcısının paylaşımları

1. Phryne

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Bence prenses sonda yine ölecek cidden ölecek gibi bir his var içimde :D şom ağızlı davranmak istemem ama :D
  2. Phryne

Bölüm Opening den dolayı biraz gecikti ve şimdi ending için v2 yapacağım :D Bu bölümden itibaren bir rekabet başladı bence de ve iyi de oldu :D Inaho'nun Inko ile olan sahneleri komediydi cidden :D Bence bundan sonra Slaine de Inaho ya farklı bir ad takacak Gelecek bölümde göreceğiz :D
  3. Phryne

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero 2nd Season

Mart ayının sonunda biticek gibi gözüküyor şu an :)
  4. Phryne

Güzel ve Lanetli... Biraz çelişkili bir bölüm olacak gibi :d Fragmanda dünyadan ayrıldıkları ve yeni bir savaşın tohumlarının atıldığını söylüyor. Bakalım ne olacak :D
  5. Phryne

Fragmanlar çarşamba günü çıkıyordu hatırladığım kadarıyla :D
  6. Phryne

GENESIS Limited Edition Albüm Kapağı :D Eir Aoi söylüyor ED ikinci bölümde karşımıza çıkar sanırım :D Bu arada Genesis "yeniden doğuş" demek :D
  7. Phryne

Çevirirken de gördüm şimdi cidden çok referans var :D
  8. Phryne

ALDNOAH.ZERO 13. Bölüm V2 si hazır ^^ http://www.mediafire.com/download/xvfdy486pt0cwc4/ALDNOAH.ZERO+13%C5%9Eifreli+v2.rar Edit: İmla hataları düzeltildi. + Karaoke eklendi.+ Yazı fontları düzenlendi. (Lütfen klasördeki yazı fontlarıyla izleyin. ^^ ) Bildiğiniz gibi TAÇE altyazılarını normalde linkle paylaşamayız o yüzden şifre koydum Şifre: Vs/025 teki duvar kağıtlarının iki kodu var. Bu kodlardaki büyük harfler sırasıyla yazılırsa şifre ortaya çıkar. Merak etmeyin, şifre bu konuda bir iletide paylaşıldı :D Ayrıca, önümüzdeki bölüm çıkınca bu linki silip, yerine arşivlemeniz için Nyaa linkini vereceğim Edit2: Divxplanet ve Türkçe altyazıya yük-le-mem. Çok çektim oralardan ACCKV :D nyaa en iyisi, torrentlerin seeder ı da benim ;) OP TV Size: https://a.tumblr.com/tumblr_nhyytjErvq1qcpckso1.mp3
  9. Phryne

Aynen :D senaryo için suçlaman artık gen urobochi yi :D ya durarara yı daha izleyemedim çevirmekten çevirisi bitince bakayım referanslara :D
  10. Phryne

Sabah mesajları okuyunca eski hava geri geldi diye havalara uçtum cidden :D Öhöm, çeviride ufak tefek hatalar var, ayrıca bölüm içinde çalan şarkı ve op u karaoke yapıp v2 linkini vereceğim ama şifreli *-* Şifresiz vermiyorum :D Bölüme gelecek olursak çoğu kişi benle aynı yorumları yapmış o yüzden spoiler da bir şey koymayacağım :D Sadece, çok şaşırtıcı bir bölümdü benim için, artık Slaine i hiçbir şekilde savunamayacağım sanırım ya cidden dönek oldu ya da numara yapıyor çok fena :D Inaho için sevindim duygusal olmuş :D V2 linkini verirken daha fazla edit ekleyeceğim ^^
  11. Phryne

Tabii ki :D Her zaman yeni üyeler için yerimiz var :D Aramıza hoş geldiniz ^^
  12. Artık kar eşliğinde kış sezonu güncel serilerim için heyecanla bekleyebilirim ^^

1. Eolo-sama

Eolo-sama

git sora no method çevir önce

2. Phryne

Phryne

Daha yeni gördüm yorumunu ve topluca atacağım demedim mi ben? :D Bana sövdün dimi biliyorum :D

13. Phryne

Dipnot:Üstteki sena alttaki benim... :D:D:D Güldürdün tam da eve gelmişken baktım yorgunluğuma iyi geldi :D Şu sıralar öyle kanjiyi sökmek gibi bir niyetim yok ama :D Çevirmekten zaman kalmıyor pek :D
  14. Phryne

Kanjiden de google çeviri ye yazarak çevirebiliyorum ama pek iyi olmuyor tabii :D Japoncayı konuşabiliyorum o yüzden rahat şu an çevirmek sorun zamanlama aslında :D
  15. Phryne

Evet öyle :( Ama sonuçta arşivin bir parçası odluğu için çevirmem gerekiyor ve kalite açısından da altyazıların v2 si açısından da iyi bir fırsat odlu aslında :D
  16. Phryne

Benide al reis(Resim 3 dakika uğraştırdı...) Tabii ki alırım :D Aramıza hoşgeldin :D ( O resimi gördükten sonra almamazlık etmem :D ) Bütün karaokelerim hazır :rolleyes: B) BU ARADA SİZE BİR MÜJDEM VAR: DİKKAT ALDNOAH.ZERO ARCHİVES deki 12.5 bölümü çeviremye başladım :D yeni bir bölüm değil, özet gibi bir movie oluyor kendisi :D Japoncadan çevirdiğim için birkaç güne biter sanırım süresi 50 dk. :wub:
  17. Phryne

Bence de Inaho :D
  18. Phryne

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero 2nd Season

Yine FC den devam ediyoruz yoğunluk olmasın diye :D Seri konusu bir-iki hafta önce açıldı ama sohbet FC de devam ediyor tam gaz :D
  19. Herkese Mutlu Yıllar!.. ^^

1. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

farklı bir dilde kutlayayım ben de. Felice anno nuovo :D

2. ohmy34

ohmy34

annem deyişiyle hapi nev kırismıs

20. Phryne

( 12 / 12 ) Death Parade

Daha önce yayınlanan tek bölümlük OVA sı vardı sanırım aynı konu üzerine ama farklı karakterlerle işlenmişti :D Merakla bekliyorum seriyi şimdiden hayırlı olsun, emeklerinize sağlık ^^
  21. Yılbaşına kadar yokum...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mutlu noeller o zaman :P yani yeni yılın şimdiden kutlu olsun demek istemiştim ;)

2. Phryne

Phryne

Teşekkür ederim ;) Döndüm bugün :P Sana da mutlu yıllar :)

22. Ana karakter değişik ve etkileyici diyebilirim :D Bahar gelse de izlesem diyorum :D
  23. Phryne

( 04 / 04 ) Tsukimonogatari

Genelde Monogatari serilerinin sabır gösterip izleyenler çok az :D seriyle ilgilendiğiniz için ben teşekkür ederim ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.