Jump to content

Phryne

Üyeler
  • İçerik sayısı

476
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Phryne kullanıcısının paylaşımları

1. Phryne

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Kesinlikle katılıyorum :D Net resmi görünce ben de aynı fikre ulaştım çünkü :D
  2. Kesinlikle katılıyorum O Inaho olmak zorunda :D
  3. Phryne

Demek ki bu resimdeki kişi gerçekten Inaho :D :embarrassed1-onion-head-emotico :happy-onion-head-emoticon:
  4. Phryne

Bence gerçek olabilir Crutheo Headshut yememişti sonuçta :D en çok onun yaşama ihtimali vardı ve diğerleri yaşıyorsa o neden yaşamasın? Crutheo ya bir gıcığım yok saftı falan ama sonlara doğru iyiydi :D Zaten onun ölmesini istemiyordum eğer bu resim gerçekse iyi olmuş. :D
  5. Phryne

Artık Inaho ya bir şey olmasını kesnilikle istemiyorum :'( gelecek sezonlar prensesi feda edebilirim ama Inaho yu asla :D
  6. Phryne

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/11/30-1/latest-aldnoahzero-second-part-anime-visual-goes-on-display INAHO'M BENİM <3 <3 <3 <3 YAŞIYORMUŞ SENARİST VİCDANA GELDİ NİHAYET :d :crying2-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :embarrassed4-onion-head-emotico :admire-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :embarrassed3-onion-head-emotico Edit: ll1mhotepll ve -ScReaM-'ı ekliyorum üyeler listesine :D
  7. Phryne

Seri konusunda bu kadar ileti olması yoğunluk yarattığı için yaklaşık 3 haftadır konuşmalar burada devam ediyor. Bundan anlaşılmıştır diye düşünüyorum çünkü seri konusunda çok ileti olması seriyle ilgili duyuruların karışmasına neden oluyor.Ayrıca serinin ikinci sezonu geleceği için bir FC açmaya ihtiyaç duyduk. Zannımca bu kadar kaliteli bir animeye fc gerekiyordu zaten, geç bile kaldık aslında. Bu arada uyarı için teşekkürler videoyu paylaşırken bbc kodlarına dikkat etmemişim. Anime geyik bölümünde konuşulanlardan biraz uzak kalıyor bizim konuşamalrımız. Burası daha çok serinin sitesindeki duyurular üzerine yapılan eleştiri bölümü gibi :)
  8. Phryne

Olur mu olur ama ikinci sezonda tutup da sonraki prensesleri anca anime finalinde gösterirler :D bence
  9. Phryne

Bu videoyu YouTube kanalımda Türkçeye çevirdim ben durun linkini vereyim size :D http://www.youtube.com/watch?v=JhMyNhdof7Y
  10. Phryne

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

Çok teşekkür ederim ^^ sınavlarım nedeniyle 1 Aralık'tan sonra birkaç bölüm art arda çevirmeyi düşünüyorum :D
  11. Şu genesis ten yana eminim ki güzel olacak ve eminim ki sawano hiroyuki de iyi bir iş çıkarır geçenki gibi ama bence genesis opening, "&Z" ending olmalıydı gibime geliyor ya da hiroyuki sawano ilklerinden birini yapıp hareketli bir op çıkarmaya karar verdi :D
  12. Phryne

Çok teşekkür ederim ^^ :D sınavı olan herkesin iyi geçer inşallah :D fc de başlatmak istediğim etkinlikler biraz gecikecek ama olsun :D
  13. Phryne

Arkadaşlar serinin çevirmeni olarak çeşitli meşguliyetlerim dolayısıyla (sınavlar, yarışmalar vs.) 1 Aralık'a kadar projeleri durdurmuş bulunmaktayım buna FC ler de dahil :) geri geldiğim hafta bu eksikleri tamamlamaya çalışacağım endişeniz olmasın.
  14. Phryne

Tabii ki de :D memnuniyetle sizi de üye listesine ekliyorum :)
  15. Phryne

( 13 / 13 ) Sora no Method

Arkadaşlar serinin çevirmeni olarak çeşitli meşguliyetlerim dolayısıyla (sınavlar, yarışmalar vs.) 1 Aralık'a kadar projeleri durdurmuş bulunmaktayım :) günceller için 2-3 bölümlük gecikmeler söz konusu olabilir, geri geldiğim hafta bu eksikleri tamamlamaya çalışacağım endişeniz olmasın.
  16. Phryne

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

Arkadaşlar serinin çevirmeni olarak çeşitli meşguliyetlerim dolayısıyla (sınavlar, yarışmalar vs.) 1 Aralık'a kadar projeleri durdurmuş bulunmaktayım :) günceller için 2 bölümlük gecikmeler söz konusu olabilir, geri geldiğim hafta bu eksikleri tamamlamaya çalışacağım endişeniz olmasın.
  17. Phryne

İnşallah dediğin gibi olur :D
  18. Phryne

Suisei ovasıyla urobochi senaryoya geri dönüyor ama :D aldnoah ın ikinci sezonunda dönmeyecek sorun o :D Aynen kakumeiki valvrave gibi bitsin istemiyorum :( ben hemen o animeyi izledikten sonra bu seriyi aldım çünkü art arda iki mechanın böyle bitmesini kaldıramam :D Bence sadece slaine ile gitmez muhakkak diğer karakterler de bir yerden çıkar :D hemen üyelere ekliyorum sizi de ;)
  19. Phryne

Madoka yı ben de biliyorum ama yaz sezonunda pp ve aldnoah taki ölümlerin sorumlusu ben değilim diye ropörtajda demişti forum haberlerinde görmüştüm mal ın :D eğer oysa da topluca bıçaklarız *-* Katılıyorum uzaydaki savaşların olduğu bir sürü sıradan anime var zaten inşallah senaryoyu bozmazlar
  20. Phryne

Gibi gibi :D ama sondaki o acı verici olay o şekilde olmuyormuş işte :D senaryoyu ölümlerle bitiren Urobochi değilmiş :'(
  21. Phryne

Yazılan senaryo aslında Urobochi nin :d ama Urobochi den sonra senaryoyu devam ettirenler değişiklik yapmış işte. :D Hatta seri sonunda Urobochi demişti: "Psycho Pass ve Aldnoah taki ölümlerin sorumlusu ben değilim." diye :d Sanırım fate in şimdi güncel olan sezonu için değişiklikler yapıyordu, o yüzden senaryoyu önceden yazıp devretti. Keşke devretmeseydi. Kendi yazdı halde devam ettirseydi kimse dokunmasaydı senaryoya çok daha iyi bitebilirdi sezon.
  22. Phryne

Yine Inaho&Slaine düktürmüşsünüz :D Ben artık kimi kime benzettiğimi söyledim, taraf tutmuyorum :P Taraf tutsam bile hiçbir bölümde umduğum gibi olmadı çünkü. :P Artık gelecek sezonda göreceğiz :D Ayrıca hep bu senaryodaki ilk ateş etme falan gibi mantıksızlıklar ve slaine in psikopata bağlaması 4. bölümden sonra Urobochi nin gitmesi yüzünden :d Ah Urobochi...
  23. Phryne

Bana sorarsan ben Inaho yu Lelouch gibi görüyorum, sıradan mecha ya da bilim-kurgu karakterlerinden farklı. Konu için en uygun özelliklere sahip. Eğer Inaho soğukkanlı olmasa her şey berbat olurdu. Ayrıca ruhsuz gözükmesi ile ilgili ablası açıklama yapmıştı ve interntte çıkan comicten gördüğüm fotolardan biliyorum ki ailesini kaybettikten sonra böyle ifadezi olmuş :d Slaine konusuna gelince... Fedakar gibi göründü başlarda ama kızınca kendine hakim olamaması cidden Inaho nun zıttı tabii bu da sernayo için gerekli ama Slaine den beklenilen randımanı alamadılar diyebilirm. Bana kalırsa, Inaho Code Geass'tan Lelouch ve Robıtics;Notes'tan Yashio Kaito ya benzetiyorum. Slaine i ise kurogane no linebarrels in ana karakterine benzetiyorum ya da kakumeiki valvrave yani çok tezcanlı :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.