Jump to content
  • Create New...

Shiro_E

Kayıtlı Üye
  • Content Count

25
  • Last visited

1 Follower

About Shiro_E

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/01/1994

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://forum.fairytailizle.com/

Profil Bilgileri

1. bizim ufaklık nae ne olmuş öyle :D Önceki VN 'ı bitirmiştim bakalım. Bir an önce çıksa da baksak :D
  2. Kushikafu mu? Vay be adımız böyle mi olacaktı :D
  3. Ben de ekleyin :D Bu günkü manga hakkında ne düşünüyorsunuz mesela? Bence Sting ve Rouge Cehennem Kralı karşısında baya zorlanacaklar gibi geliyor. Daha Dragon Force falan açmadılar ama yine de öyle düşünüyorum.
  4. bu da sanırım ichigonun neler yaptığını görebilmemiz için 10 hafta falan beklememiz gerektiğini gösteriyor herhalde ^_^ Diğer karakterlerin savaşı bitmeden göremeyiz gibi geliyor.
  5. Bana Natsu Lucy Gray Juvia Gajeel Levy ve Erza ile Celal diyorum :D
  6. Ben de "Celal" Fernandes diyorum. Senin dediğin de doğru ama suçluluk duyuyor ve hayatını günahlarını affettirmek için karanlık loncaları yok etmeye adamış bir adam :)
  7. Celal (benim tabirim :P ) 'in kullandığı Sema , Absys Break falan çok havalı ;) ve favorim
  8. Ekle beni başkan :D B)
  9. Yeni sezonu bekliyorum :D Beni de ekle :D
  10. benim tahminim şu şekilde olacağı... Tam emin değilim ama Senin o an sahip olduğun skill can silah ve rp ne göre oluyor mesela. 6 geldi oradaki örmeğe göre o yüzden.Savaşmak zorunda kaldı. Anlatıcı: Kaçmaya çalıştın fakat canavar seni takip ederek kaçmanı engelledi. Sen:Yapacak bir şey yok kılıcımı çektim ve basit kılıç yeteneğimi etkinleştirerek canavara saldırdım. Anlatıcı: Zar x gelirse sadırıdan kaçacak y gelirse kritik vurup 2 kat hasar verecek z gelirse saldırı isabetli olacak... gibi tabi bu saldırı değerleri falan karakteri açtıktan sonra gelişirken belli olur diye düşünüyorum...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.