Jump to content

willy_bank

Üyeler
  • İçerik sayısı

73
  • Son ziyareti

willy_bank kullanıcısının paylaşımları

1. barış önemli kısımları anlatırsan sevinirim kardeş girenlerde nasiplenir bi sevap işlemiş olursun
  2. 9 vol ve 14 vol arası spoiler yazan olursa sevinirim cok agır okumayı bıraktım ya lütfen biraz spo verin bari
  3. çok teşşekkürler bilgi için sağolun kolay gelsin valla türkçeye güzel seriler kazandırıyosunuz
  4. arifureta yı henhangi biri çeviriyor mu linkini atarmısınız acaba
  5. tate okumanızı şiddetle tavsiye ederim oda cok iyi bir seri moon fansub türkçe çevriliyo mangası artı web nobel artı lıght nobel ing. var
  6. tamamdır bende ustası yanına gitcek diye kalmış akılda neyse sagol iyi oldu bilgi yeşil saçlı kıza babası paramız yetmez demişti de ayrıntılar iyi oldu eris dedğinde kızıl saçlı olan heralde 3 sü ha iyiymiş aga bizdemi yapsak :D
  7. allah allah seri zaten değişikmiş dahada değişik oluyo desene çabuk ilerliyo o zmn ustasını yanına gitcekdi en son babası izin vermedi ya 12 yaşına kadar gidemezsin dedi gidince büyü okulunamı kayıt oluyo orda az spo çakında merakımız gitsin :)bide bunun mangası aylık mı çıkıyo yoksa haftalık mı
  8. mushoku tensei dediğin kadar varmış :) shiba mangada 5 bölümü okudum beğendim baya işleyiş şekli güzel onunda manga ilerlesin kesin animesi çıkar bence yalnız bir soru ln de hep bu yaşlarda kalmıyo değil mi 16-17 yaşına gelmesi ne zamanı buluyo op canavarı olur heralde o zmn şimdiden usta oldu valla
  9. willy_bank

SoutenSubs

çok başarılı bulduğum bir fansub ajin mangayı okumanızı şiddetle tvsiye edrim kolay gelsin souten subs basarılarınızın devamını dilerim
  10. valla shingeki no bahamut nasıl yok listede hayret ayrıca nanatsu no taisai yok listede hayret yabancı kaynaklar geçen hafta nanatsu ve bahamut un renting sıralaması cok yüksekdi la
  11. okudum dün işte 2 bölümü çok iyiydi devamını ing. okudum 9 bölüm vardı zaten ama sevindim sende artık tam teşşekküllü çevirmen oldun artık devamını bekliyoruz kardeş
  12. shiba çevirisi sende heralde moonfansubda sen mi çeviriyon kardeş
  13. tate türkçe çeviriside side basladı artık 1chapterda 2 part verdiler bile devamını bekliyoruz :D
  14. abi bide okumaya göre animesi daha güzel geldi nedense oku oku bunalım bastı ya ara verdim 8 chapterda neyse 2 sezon istiyoruz en azından akılda sahne canlandırması yapıp okumak daha zevkli ya
  15. katılıyorumda subs istek çok geliyosa yada çevirenlerin favori falansa çıkarıyolar genelde barış
  16. fate bencede sağlam seri fate zero bence daha iyi ilk onu seyretmiştim yapım yılı yeni çıkanda güzel ama 2006 dı heralde o olmamış çocuksu geldi ilk seriyi seyredince
  17. tate animesi ne zaman gelir sizce 1 yıl sonra cıkma ihtimalı var mı d:
  18. bayramınız kutlu ve mutlu olsun arkadaşlar :)
  19. güzel insanın okuyası geliyo ama ing dendiğinde kaçmaya başladım mahouka sayesinde anlaşılması ne zor abi ya süper olmuş keşke türkçe çevirileri gelse kısmetse 1 yıla anca mahouka biter o zmn başlarız :)
  20. cok güzel olmuş tatsuyanın önerilerini okumanızı şiddetle tavsiye ederim bos seri okumayan biri ve tavsiyesi hep basarılıdır
  21. valla güzeldi shiba tatsuya yarın geniş spoiler merakla bekliyoruz.lina vs tatsuya 8 chapter olanlarımı diyon yoksa ilerde olanlarımı ben cok yavas ilerliyorum geniş özetini merakla bekliyoruz diyorum cunku sen sevdirdin seriyi bize
  22. fragman varsa koyarsanız iyi olur yada link söyleyin ben koyıyım :)
  23. bende merak ettim bu bölümü o kısmı ln görmemiştim hei en iyi bilgiyi barışla shiba verir heralde hangi part da oluyo ayrıca hei arigato trailer için bilgin varsa söylersen seviniriz askerliği geçici heralde ama emin olmak lazım :)
  24. shiba tatsuya hoşgeldin tekrar aramıza özlettim kendini valla :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.