Jump to content

Beng-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

133
  • Son ziyareti

Beng-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Sabah sınıfa girip, Ohayoooo minna ^^ diye sevgi gösterisi yaptıktam sonra en arka sıraya oturup soğuk cebaplar vererek buzdolaplığımın hakkını verdim :D

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Ahh ben ohayo minna demeyi unuttum :D İlk "Uff ayaklarım öldü" dedim hatta, ilk izlenim nasıldı acaba :D

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Kurtul şu huyundan ozaman benk-çan

3. Beng-chan

Beng-chan

Ahahahah ne o ya? Yürüyerek falan mı gidiyosun okula? :D Sadece biraz eğleniyordum Saybır-kuun -.-

2. Şimdi düşündüm de, bizim fizikçi ciddi anlamda hayal ve gerçek arasındaki bağlantıyı psikoz derecesinde yitiriyor. Oxford Üniversitesi profesörleriyle yaptığı hararetli tartışmaları bir derece anlarım da, Japonlar tarafından Ankara'dan denizaltıyla kaçırılma hikayesi bütün sınıfa mavi ekran verdirmişti.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lucifèr

Lucifèr

Şaka yapıosun dimi :/ gercek olamaz bu s sdjks s s sbjsisx .s.s.d.fjdkaalxk

3. Beng-chan

Beng-chan

https://eksisozluk.com/sami-ciftci--927149 Ekşi sözlükte bile var... Hiç de şaka yapmıyorum :|
    4. Lucifèr

Lucifèr

Roman konusu mübarek okula bak yaw komedinin hayat bulmuş hali

3. Şimdi düşündüm de, bizim fizikçi ciddi anlamdaçoğu zaman hayal ve gerçek arasındaki bağlantıyı psikoz derecesinde yitirirdi.. oxford üniversitesi profesörleriyle yaptığı hararetli tartışmaları bir dereceye kadar yerdik de, japonlar tarafından ankara'dan denizaltıyla kaçırılma hikayesi bütün sınıfa error verdirmişti.

4. Normalde olsa hatırlamam, şimdi sınava giriyorum ya, bütün şarkılar beynimde çalacak.

5. Her gördüğümde yeniden yaşıyorum şu okula olmanın gururunu. https://eksisozluk.com/sirri-yircali-anadolu-lisesi--122231?a=nice

1. Lucifèr

Lucifèr

Bu okuldan her İl'e lazım :D

2. Beng-chan

Beng-chan

Yani, tamam... Matkapla sırayı delin demiyoruz ama, kesinlikle lazım her yere :D

3. Lucifèr

Lucifèr

Gerçi bizim okulun da bi farkı yok hani :d müzik sınıfında doğum günü partisi verioduk o başka :D gece 8 de okul kapalıyken hemide :D nasıl o iş diye sorma yinede sölicem :D -Okulun pansiyonu var - yangın çıkışından okula giriyoruz geceleri :D -

6. Beng-chan

Merhaba Millet ^^

Hoş geldin Elif ^^ Ft teorilerini paylaşmak istersen buradayım :D Bol bol tartışırız. Tanıştığıma memnun oldum :D
  7. Çabalamaya devam...

8. - Annen yeni seçimlerde bana oy verecek değil mi Bengisucum :)))) + (Siz anneme ne vereceksiniz Rektör Bey?) Verecek hocam ehiehi :)))

9. Ne zaman yurtdışından dönsek dedem: Kızım, napıyo gavurcuklar? Keyifleri yerinde mi?

10. İlk gördüğüm günden beri gülüyorum :D
  11. Mesela o yüz idafedeleri neden illa sarı? Neden normal ten rengi ya da başka renk değil? Biz sarı değiliz ki.

2. Beng-chan

Beng-chan

Miami'de ırkçı köpek görmüştüm ben, hepimiz sakince önünden yürüdük geçtik, bi tek bizim zenci arkadasa havlamıştı o.o

3. Beng-chan

Beng-chan

Ama sokak köpeği değildi.... .___.

4. Beng-chan

Beng-chan

Sahibi ırkçıydı ._.

12. Beng-chan

İtiraf Köşesi

O zaman bir anımı anlatayım: Geçen yılbaşını teyzemle otelde geçirelim istedik. Teyzem de 45 yaşında ama hala bekar. Neyse, eğlence devam ededursun, oradan Alman bi adam teyzemi çok beğendi. Sürekli geliyo yanaklarını öpüyo, onu dansa kaldırıyo, şampanya patlatıyo falan. Teyzem de sarışın erkek hiç sevmez. Adam baktı Almanca konusamayacak ingilizce bi ton sevgi sözcüğü sıralıyo, ben de teyzeme tercüme ediyorum. Ama olmuş saat gecenin 1'i. Bizim kafalar gidik zaten. Teyzemle konuşuyoruz ama, nasıl seviyesiz konuşuyoruz nasıl. Adam yabancı ya, biz bağıra bağıra konuşuyoruz. Teyzem diyo "ulan zaten 40 yıl beklemişim, şimdi sana bakacağıma kendimi dinamite bağlar patlatırım", ben diyorum "ulan şimdi dinsizdir la bu. Olmaz öyle elin adamıyla". Böyle giderken, artık gecenin sonuna doğru saat 5 gibi biz otelin odasına giderken adam beni durdurdu. "Ben üniversiteyi Turkiyede okudu, türkçe biliyor. Dediğiniz her şeyi anladı ben." Demez mi? Utançtan yerin dibine girmiştim valla, adama bakakaldım öyle. Bu da böyle bir anım işte, saygılar.
  13. Abi ashshshshah sinirim çok ashshh bozuk yaa agsahahaahah :D :D yanımda olmayam herkese teşekkürler aahahhaahh :D

2. Beng-chan

Beng-chan

Ömer Üründül gibi söylemek gerekirse: ÇOOOOOOK :D :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Al bi snickers ye ;)

4. Beng-chan

Beng-chan

Çok iyi geldi... :D

14. Lensi sağ göze takmak 2 dakika, sol göze takmak 2 saat.

15. Ya sen yeni katılmadın mı ne ara 112 oldu o ileti sayısı??? Hı? Hı?

16. Valideniz diyorum Hakim Bey, valideniz...

1. Beng-chan

Beng-chan

Şimdi burdan çıkıp da "Vali Deniz nerenin valisi oluyo?" diye soran olursa döverim hiç karışmam -.-

2. Beng-chan

Beng-chan

Sen bekle beni.............

17. Beng-chan

Hadi kaynaşalım o halde.

Hoşgeldiin, ben de Bengisu memnun oldum tanıştığıma. İmla takıntılıyımdır, de ekini ayrı yazmaya özen göstermen beni sevindirdi :D Şaka bir yana, muhabbet etmek istersen hep buralardayım. Tekrardan hoşgeldin :D
  18. Çok sinirlendiğimi gösterme yöntemim: O kişiye ismiyle seslenmek.

2. Beng-chan

Beng-chan

Yani şöyle mi oluyo: HAY BEN SENİN ya ne sevimlisin sen... :3

3. LeornKayn

LeornKayn

Nobel bilim ödülü alacak tespit... :D aynen öyle oluyor...amigo-san

4. Beng-chan

Beng-chan

Ben diyorum işte yaa, insanlar benim değerimi bilmiyo... :D Amigo-san derken? :D

19. Beng-chan

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Bence hepimiz bu resme bakmalı ve ders çıkarmalıyız -.- http://hizliresim.com/lBMBaQ
  20. Beng-chan

Fairy Tail'deki en çok güldüğünüz sahneler.

PEKİ MADEM. http://hizliresim.com/X2a2E0
  21. Beng-chan

Natsu ve Zeref ?

Peki, BBO esnasında Lucy Urano Metria'yı yapmaya kalkıştıgında, Hibiki Lates' in (Bu arada herkesi isim soyisim olarak ezberlemek gibi bi hastalığım var) "Büyüsünün nihai halini öğrenmiş" dediğini duyduk. Açıkçası çoğu şey için tercih edilen Yıldız Ruhu Büyüsünün böylesine basit öğrenilen ve aman aman da bi numarasi olmayan nihai şekli olması bana da saçma gelmişti. Ama o zaman Hibiki ne demek istedi. Yoksa Lucy'nin kesfedemedigi ve Hibiki'nin bildiği (arşiv büyüsü ve Oracion Seis olayı) ikinci bir gücü mü var? Hani şu BBO öncesi Ultear'ın bahsettiği ikinci küre kılıklı şey var ya, onunla bagdastirilabilir mi? Yalnız eğer böyle bi şey varsa Laila kısmı daha çok oturuyor gibu duruyo :O
  22. Beng-chan

Natsu ve Zeref ?

Madem tüm işi Laila Heartfilia'ya yüklüyorsun ve böylesine tehlikeli sayılabilecek bi işi yaptığını öne sürüyorsun, 1) Daha 12 anahtar devreye girerek ancak Zeref'in büyüsü gerçekleştirilebilirken (yani bilirsin bu Zeref, adam 400 yıldır yaşıyor, kusursuz büyüler yapıyor yine de 12 anahtara birden ihtiyaç duyuyor) Laila bu dediğini nasıl yapsın ki? Tüm anahtarlara bile sahip değildi. 2) Laila'nın büyüsünde nihaileştigine dair elle tutulur bir şey de yok ortada. Hadi diyelim o nihaileşti, öyleyse bu işin başı sayılan ve tonlarca yıldız ruhu büyücüsü öğrencisi olan Will Neville kimin nesiydi? (Şu Zentopia kilisesi ve Oracion Seis' in karıştığı olaydaki kadın) 3) Laila bu kadar önemli bir iş yapmış olmasına rağmen, anahtarlarını hizmetkârlarina teslim etmişti hatta bunlardan bir tanesi (Zoldeo) Capricorn ile bedenini bütünleştirmisti. Bu zaman zarfı boyunca Zoldeo hiçbi şey fark etmemiş olabilir mi? Peki Laila böyle önemli bi işin sonucunda anahtarlarını hizmetcilere verecek kadar saçma bi harekette bulunmuş olabilir mi?
  23. Beng-chan

Natsu ve Zeref ?

Madem öyle, sana son soru. En çok aklımı karıştıran da bu: Bildiğin gibi Laxus'un loncada yaptığı "festival"den sonra biz bir sahneye tanıklık ettik. Grandeeney, (biz onu küçük uçan mavi bir peri olarak gördük ama onun Grandeeney olduğu biliniyor) sönmüş bir yanardağın mağara kılıklı bir yerine doğru gitti ve gördüğü ejderhaya "oğlun böylesine düşüncesiz bir şekilde dövüşmeye devam ederse bir gün ölecek" dedi. Mağaradaki ejder ise ona hemen gitmesini söyledi. "Beni sinirlendirmek mi istiyorsun? Buradan çıkmamı mı istiyorsun?" tarzı bir şeyler söyledi. Herkes biliyor ki buradaki "oğul" Natsu'ydu ve o ejder de Igneel'di. Aksini hiçbi şekilde söyleyemeyiz. Belki bir şekilde orada Wendy'nin bulunduğu iddia edilebilir -ki büyük ihtimalle o sıralar farazi loncasiyla birlikye oyunlar oynuyordu- ama Igneel gerçeğini görmezden gelemeyiz. Hadi bakalım :D
  24. Beng-chan

Natsu ve Zeref ?

Bunu ben biliyorum da, sen teorinde nereye koyuyosun bunları onu soruyorum :D
  25. Beng-chan

Natsu ve Zeref ?

Tam tarih veremem de, 1 yıl geçmediği kesin bence.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.