Jump to content

Beng-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

133
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne Beng-chan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aykut Elmas'ın evlenen adamın uzun zaman sonra dışarı çıkması vineında gibiyim. Aklımın içinde "en son ne zaman biriyle konuştum, bu insanlar kim, her şey o kadar değişik ki..." diye eko yapıyo Aykut Elmas şu an.

1. lntegral

lntegral

Karşılıklı duygular..

Sümerlerden beri insan yadırgar korkma .d 

2. Yeni ev arkadaşımla animeden muhabbet açılınca girip baktım, çok ilginç bir ortammış burası. Neler düşünmüşüm de bunları yazmış, yapmışım 2015te; aklım hayalim almıyor.

1. Gallardo

Gallardo

(O şimdi bir TAÇE yetkilisi)

3. 1.5 yıl sonra tekrar foruma girme hissi........

1. LeornKayn

LeornKayn

Al şu mendili Pilav, ağlama beni de ağlatacaksın ..

4. Bu kadar zamandan sonra çok garip geldi buralar. En son ne zaman girmiştim? Yarım yıl önce? 1 yıl?... Yok mu artıran?

1. Kai

Kai

Bencede hobilerimizin arasına düzenli dayak olarak ekleyelim :D

5. Anneme yarın Almanca sınavı var dedim. "Kopya çekecek birileri denk gelse bari." dedi. Kadın o kadar umudu kesmiş, anlatabiliyor muyum?

1. mustafalrsm

mustafalrsm

oha asdafgsafdsadg ilk defa bu tarz bir şeye denk geldim baya iyiymiş :D

6. Uzun zaman oldu be :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lucifèr

Lucifèr

Öldün mü? Bu yazıyı nasıl yazıosun acabağ -,-

3. Beng-chan

Beng-chan

Öteki tarafta internet sınırsızmış

4. Lucifèr

Lucifèr

Bekle kanka geliyorum #_#'

7. Nolursunuz yeter artık başkalarının dolduruşuna gelmeyin, kendiniz tanıyın insanları.

8. Ohhhh misss misss. Hocalar bizle rezidans pisting oynuyo. İnşallah ihaleyi ben almam

9. Romanya pişmanlıktır.

2. Lucifèr

Lucifèr

Noldu lağyn

3. Dikaçu
    4. Beng-chan

Beng-chan

Bu ne sıkıcı memleket, ne berbat espri anlayışı, ne biçim okul bu? Şehrin en lüks okulu diye getirdiler bi banka oturayım dedim çivi battı. Türkçe ishal demeyi öğrendiler diyip diyip kendi kendilerine gülüyorlar... Memleketimi özledim

10. But first, put your şehadet finger in the air.

2. Beng-chan

Beng-chan

Bilmez miyiiim :D

3. Lucifèr

Lucifèr

Bilirsin tabeee :D Bana ilk dediğin de sana cevirmistim turkcesini djdjrj

4. Witch

Witch

Biz bilmiyos İngiliccee ._.

11. Adam gelmiş 15 yaşına boyu benden büyük, yolda görsem selam veririm. Benle girdiği iddiayı kaybetti diye "o daha küçük Bengisu, çocukları kandırıyosun Bengisu." Neresi küçük be!

12. Şu çay kahve içmeyi bir türlü öğrenemedim. Bir insan her içişinde de dilini yakar mı ya?

2. Beng-chan

Beng-chan

Sen hele gel bi :D

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ooo nereye geliyim aksdlş :D Napcan suikastmi düzenlicen yoksa o.o

4. Beng-chan

Beng-chan

Ne gerek var öyle şeylere ya, işkenceyle öldürücem u.u

13. Midem bulanıyor artık aynı insanın yüzünü görmekten. Yeter 3 sene oldu yeter.

14. Hocam kusura bakmayın da, bu sene de bana baş rolü vermezseniz iki ay sonraki tiyatro festivalinde yerime oynayacak başka birini bulursunuz. -.-

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Siz liselisiniz dimi .s

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Bugün öğrendim senin ünili olduğunu K.O. :d

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Liseli olup olmadığını da bilmiyorum ben gerci düne kadar seni erkek zannediyodum :D

15. Ya hocam ne demek o bizim çok saygıdeğer bir ingilizce öğretmenimiz? Atın artık şu kadını okuldan. Saç olmuş sarı-siyah Dortmund deplasman forması, hala Aay heeev bılond heyıır.

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Hahaha lol :D Bizim hoca da öyle mübareğin kafasında şahinle patinaj yapmışlar gibi :D

2. Beng-chan

Beng-chan

Hayır yani kadro bekleyen çok fazla öğretmen var zaten. Üstelik 3. sıraya oturunca tahtayı görebiliyolar. Bunun kavanoz dibi gibi gözlükleri var 12 numara :D

16. Benim çok acil briç öğrenmem lazım. Yok mu bilen, anlatabilecek bi insan evladı?

1. Cувєя efsanedir. :)

Ben biliyorum ama ben 2 içerim 1 içmem

2. LeornKayn

LeornKayn

Acil ? böyle birşeyin acilli neden olabilir ki ?

3. Beng-chan

Beng-chan

19 güne Romanya'ya gidicem de orda oynayayim diye ahshah :D

17. Kuzenimle madoya gittik, -Künefe var mı acaba? +Var efendim, 12.5 lira. -Tamam, biz bi çay alalım.

2. Beng-chan

Beng-chan

Annem gelsin alıcam bilgisayarı sensei valla bak T^T

18. Geçtiğimiz ay, gece Çanakkale'de dışarı çıkarken nasılsa deniz kenarı diye getirdiğim uzun yırtmaçlı mor elbisemi giyeyim dedim. Elbiseyi valizden çıkardım, bi gariplik var gibiydi ama çözemedim. Giyince farkettim ki yırtmaç falan kalmamış. Dedem yırtmacın olduğu bölüme boydan boya kestiği gül desenli bi yorganla yama yapmış. Allah'ım sen bana sabır ver...

2. Beng-chan

Beng-chan

Oooo çok produr, gerçi hala 1960'dan kalma Minerva dikiş makinesiyle dikiyo bi gün parçaları dağılıp adama zarar verecek diye korkuyorum ama neyse...

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Hahahah benim dedem eteği görse " Hırkadır bu" diyip geri koyar :D

19. Bayramların en güzel yanı yemekler ya da sevdiklerinle birlikte olmak falan değil. Para.

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Evet, eskiden benim için de öyleydi..:D Ama harçlıklara indirim geldi artı seneye benden harçlık isteyecekler..:(

3. TheDirectEco
    4. Beng-chan

Beng-chan

Duygusallık? Ben? Ahshajaj şaka gibi :D Yeni bilgisayar için para toplamam lazım ya, son 900 tlcik. Komşudan falan dilenicem artık. :(

20. KGB'nin istihbarat elde etmek için cinleri kullandığını öne süren bir din hocamız olduğu sürece ben şok ben iptal ben vefat.

2. Lucifèr

Lucifèr

Parmagında oynatıor diom çaycımı dion panpa :D çaycı ne ki olum tesisatçı tesisat :D

3. Beng-chan

Beng-chan

Arkadaşlar yapmayın... Bu bilgiler cinler aracılığıyla FBI'a gidebilir.... çk krkyrm .s .s

4. Lucifèr

Lucifèr

Benim tarafimda 15 20 tane cin var sülalem raat ^_^

21. Adını otostop tarihine altın harflerle kazıtıp, kendink kuryeyle eve bıraktıran sevgili sıra arkadaşıma bi alkış istiyorum.

2. Beng-chan

Beng-chan

Ay çok pardon kuzenim yazmışş :D

4. Beng-chan

Beng-chan

Yasin arkadaşımız yine günü kurtardı... :D

22. Evet naftalin kokuyorum çünkü hava birden soğudu ve başka montum yok. Kapar mısın çeneni?!

2. rek

rek

I know that feel bro :(

3. Beng-chan

Beng-chan

Dershanede herkes sanki vebalıymışım gibi 10 metre uzaklaşıp "ayyy Bengisuuuuu, kendimi tuvalette gibi hissettim .s .s" diye tepki verince.... >.<

4. Milli Midilli

Milli Midilli

İtiraf köşesine de yazacağım bizim evde hiç naftalin olmaz bu yüzden kokusunu çok severim *^*

23. Başım ağrıyor diyince kulağımın dibinde Ajdar Çikita muz açıp al iyi gelir diyen kuzenim :(

2. Beng-chan

Beng-chan

Senden çok korkuyorum......

3. Beng-chan

Beng-chan

Töbe bismillah.....

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Fotoğrafa aynı tepki afgsdfdcsbgf :D Bizim okuldakiler mal mal konuşunca bunu söylüyorlar mübarek Bakırköy gibi bi okul -_-

24. Sabah sınıfa girip, Ohayoooo minna ^^ diye sevgi gösterisi yaptıktam sonra en arka sıraya oturup soğuk cebaplar vererek buzdolaplığımın hakkını verdim :D

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Ahh ben ohayo minna demeyi unuttum :D İlk "Uff ayaklarım öldü" dedim hatta, ilk izlenim nasıldı acaba :D

2. Cувєя efsanedir. :)

Kurtul şu huyundan ozaman benk-çan

3. Beng-chan

Beng-chan

Ahahahah ne o ya? Yürüyerek falan mı gidiyosun okula? :D Sadece biraz eğleniyordum Saybır-kuun -.-

25. Şimdi düşündüm de, bizim fizikçi ciddi anlamda hayal ve gerçek arasındaki bağlantıyı psikoz derecesinde yitiriyor. Oxford Üniversitesi profesörleriyle yaptığı hararetli tartışmaları bir derece anlarım da, Japonlar tarafından Ankara'dan denizaltıyla kaçırılma hikayesi bütün sınıfa mavi ekran verdirmişti.

2. Lucifèr

Lucifèr

Şaka yapıosun dimi :/ gercek olamaz bu s sdjks s s sbjsisx .s.s.d.fjdkaalxk

3. Beng-chan

Beng-chan

https://eksisozluk.com/sami-ciftci--927149 Ekşi sözlükte bile var... Hiç de şaka yapmıyorum :|
    4. Lucifèr

Lucifèr

Roman konusu mübarek okula bak yaw komedinin hayat bulmuş hali

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.