Jump to content

aytacakcan

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

aytacakcan hakkında

• Doğum günü 11/08/1992

aytacakcan üyemizin başarıları

1. aytacakcan

Luffy sizce kimle evlensin ?

luffy namiyle evlenebilir diyenler http://forum.turkanime.tv/one-piece-teoriler-d-ve-d-nin-arzusu-t1366.0.html burdaki teori 2 yi okusunlar bana baya mantıklı geldi.
  2. aytacakcan

Luffy sizce kimle evlensin ?

bence luffy evlenmez arkadaş konu kapanmıştır :D
  3. aytacakcan

Luffy'nin Hasır Şapkası + Nami

luffy şapkayı shanksa verçek tabikide büyük bi korsan olunca ama luffyden sonra kim kullanır onu bilemem :)
  4. işte bunlar ne derece doğru yoksa nette daha birsürü aranıyor posteri var..
  5. aytacakcan

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Favorim Cana :P
  6. aytacakcan

"Supernatural" Anime Oluyor

ama supernatural ı izlememişlere şiddetle tavsiye ederim o başka :)
  7. aytacakcan

"Supernatural" Anime Oluyor

Süpernatural fanı sayılırım bu haberi ilk duyduğumda beni çok sevindirmişti ama izledikten sonra pekde sevdim diyemem çünkü bütün bölümler filmiyle aynı yaptıkları sadece filmdeki karakterleri anime etmek hiçbi farklı bişey yok :)
  8. Fairy Tail güzellik yarışmasında Erza seçilmişti sizce kim olmalı? 1-Cana 2-Juvia 3-Mirajane 4-Erza 5-Levy 6-Bisca 7-Lucy 8-Evergreen http://forums.mangafox.com/attachment.php?attachmentid=37343&d=1304891748
  9. aytacakcan

Kurosaki Ichigo

Zangetsu hali o Hollow halini bi güzel evcilleştirir, siz merak etmeyin :) Sonuçta o güç birkez elde edilebilecek birşey ..
  10. aytacakcan

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Ulquiorra ve Zangetsu
  11. bazı yerlerde 21 ağustos da çıkcak diye geçiyo ama ne kadar doğrudur bilemiycem
  12. aytacakcan

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

bende altın aslan shikinin meyvesini isterdim adam adayı havaya kalıdrıyo be:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.