Jump to content

barabura

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

barabura kullanıcısının paylaşımları

1. barabura

Bir hayal ama adım adım gerçek olacak

Ne demeye çalıştığını tam anlamadım ama sanırım animelere hakaret ettiğimi zannetmişsin. Ama benim dediğim tamamen farklı bir olay, şu anki anime izleyen sayısı ülke için yeterli diyorum. Daha fazlası maalesef zarar. Bu tarz projelerle yaygınlaşacak olursa anime izleyenlere japonya'da ki otakulara yapılan muamele yapılacak haklı veya haksız olarak.. Asıl istemediğim olay ise anime yaşının 10-12 yaşlara düşecek olması, bu şu anki sağlıklı ortamları bozmaya yeter de artar bile. Neyse konu dışı olmasın daha fazla istersen ö.m atarsın da ben televizyonda yayınlanmasını istemediğimi belirttim. Yoksa ne animelerle ne de arkadaşın hayaliyle bir problemim yok, kenidisine başarılar diliyorum ama fikrini beğenmedim.
  2. barabura

Bir hayal ama adım adım gerçek olacak

Aman aman hayalini değiştir lütfen, türkiyede anime yayınlarının yaygınlaşması falan isteyeceğim en son şey. Hele böyle profesyonel biçimde falan Allah korusun, inşallah hayalini değiştirirsin sende. Ne gerek var daha fazla anime izleyene, televizyona falan. Şimdi ki kesim yeter de artar bile, hem ne güzel netten kuzu kuzu izleyip-okuyoruz.
  3. barabura

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

Umarım doğru yerdir. Phi Brain animesinin 3.sezonu yarım kalmış durumda. Diğer fansublar seriyi bıraktı sanırım. Devamına el atmanız mümkün mü? http://www.turkanime.tv/anime-seri/Phi-Brain-Kami-no-Puzzle-3
  4. barabura

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

Yav yazmayım yazmayım diyodum da şu yazıları gördükten sonra duramadım. Tamam anlıyorum manga okumuyorsunuz sadece animeyi takip ediyorsunuz da ne kakashi'si ne itachi'si ne naruto'su? Takip ettiğiniz serileri gözünüzle izlemenizi öneririm. :) En çok sevdiğiniz veya en iyi kişiliğe sahip olan karakter en güçlü olmuyor, naruto shoujo bir seri değil ;) Ki manganın şu anki geldiği yerlere hiç girmiyorum, hayal kırıklığına uğramayın diye
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.