Jump to content

Nekorel

Üyeler
  • İçerik sayısı

153
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne Nekorel kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Keşke şu forumdan bu kadar uzak kalmasam...

2. Yeni tasarım biraz fazla mı karmaşık ne yoksa yeni gördüğüm için mi böyleyim çözemedim T^T

3. Fate/Zero 16. bölümden sonra zaten soğuk olduğum Kiritsugu'nun adını anmak bile ağzımda acı tat. Depresyona soktu beni.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

Kiritsugu candır

3. Estable

Estable

Emiya Kiritsugu, Fate serisinin en lanetli en hain kişiliğidir. Kuul mu? :) Kirei'nin ona verdiği ayardan sonra hangi kuulluk o :D

4. Nekorel

Nekorel

Herkes büyü kullanıyo bu adam hep pusu suikast falan hiç adil değil yok atom bombası atacak yakında herkesi toplayıp :D Hem o bölümde Lancer'ın o şekilde ölmesi hiç adil değildi hüngür hüngür ağladım yani 3 fav. karakterimden biriydi Lancer :') Bir de sonra Ustasıyla nişanlısı ölünce ben sövmeye başladım Kiritsugu'ya _-_

4. Fate series = AŞK ve bunu geç fark eden ben O.O *kafasına su tabancası dayar*

1. Kadir-

Kadir-

Yazık sana :P asdfghjkl :D

5. Tatile gittim yağmurda kaldım var mı böyle bir şey :D

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Asadsdfa hem de ne önemli. :D

3. Lynx

Lynx

Aleykümselam. :D

4. Nekorel

Nekorel

Dolu gibi yağıyo sert sert çok da iyi gelmiyo :D

6. Artık bir Creepypasta hayranı, Jeff The Killer aşığıyım. Her ne kadar okuduktan sonra gece kendi kendine açılan iki kapı görüp sabaha kadar delirecek kadar korkup altıma etme seviyesine gelsem de O.O

1. Paranoiac

Paranoiac

seni smile.dog'a alalım öyleyse ^-^s

2. Nekorel

Nekorel

Okumak istedim ama kendime birkaç gün izin verdim malum delirebilirim :D Bu gece okurum belki *-*

7. Hüzünleniyorum ağlayasım geliyor. Vocaloid den Romeo and Cinderella açıyorum, daha bir efkarlanıyorum yok mu bi çaresi T^T

8. Yolculuk için güzel anime serileri önerebilir misiniz daha çok normal yaşam tarzı olanlardan ^^

1. Amygirl

Amygirl

Hanasaku Iroha

2. Pryda

Pryda

Ben izlemedim ama K-on diye senin istediğin tarzda bir anime vardı güzelmiş diye duydum :D

3. Nekorel

Nekorel

Teşekkür ederim bakayım bir bunlara ^^

9. Yasak üstüne yasak yiyorum. İlk önce bilgisayar kısıtlandı sonra da yasaklandı. Şimdi ise iletişim araçları günde iki saat... Sanırsın annemle Mondros ateşkesini imzalıyoruz q_q

10. Dün birkaç tane misafirin su içtiği bardakla yanlışlıkla su içtim. Kendimi kirlenmiş hissediyorum T-T

11. Sokaktaki salak çocuklar göre göre birbirlerine bisikletlerle çarpmışlar. Şimdi de önüne baksana diye bağıran çocuğu tutmaya çalışıyorlar. Öbür çocuk bizim arabaya yaslanmış şimdi dikkatimi çekmeyi başardılar izliyorum. -.-

12. Üye Durumu: Okul yüzünden öldü... x_x

13. Okula neredeyse 1 ay kaldı. Khretsin tatil günleri su akıp gidiyoooooo! :S

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Hatırlatma şöyle şeyleri psikolojim bozuluyor , depresyona giriyorum -.-

2. Nekorel

Nekorel

Sen bir de bana sor 1 ay ömrüm kalmış gibi ve yüzüme vuruyorlar -.-

14. Herkes arkadaşları doldurmuş ayrı bi alemde. Gülüşüp konuşmaca. Ben de burda yalnızlıktan geberip gideceğim :) (Forum için de geçerli :) )

2. Smtkrsln

Smtkrsln

Hala hammadde diyorlar :(

o evrende herkes hammadde olabilir ama orochimaru sama olamaz,çünkü edo olması için ölmesi gerekir insanların hepsini hammadde olarak bakabilrsin ama orochimaru ölümsüz :TTTTTT

3. Shotdown

Shotdown

Çok yaşa Orochimaru Sama Çok yaşaa <3 :D

4. Nekorel

Nekorel

Orochimaru yu severim de ben cevap verene kadar orochimaru hakim gelmiş bile buraya :)

15. Sokaktaki çocuklarla ninjacılık oynayıp rasengan yapmaya çalışırken onları korkuttuğum zamanı hatırlıyorum da... Çok ta uzun zaman önce değildi. Üç ay önce falan :)

16. Yoshida Haru niye bu kadar yakışıklı, tatlı, çocuksu ve sapık olmak zorunda. Dahası niye rakibi Yamaken gibi bir yakışıklı olmak zorunda. Peki bunlar Shizuku'yu seviyorsa niye beni sevmiyolar. Bu dünya çok adaletsiz :) Eh bana da Yoshida Yuzan kaldı napalım :) Haru dan daha az sevimli olsa da en azından sinsi bişey :D

17. Yine geçenlerde babamla dövüştük :D Ben ninja oldum babam da karete-man oldu. Güzel bir dövüşün ardından mücadelenin sonucu ise benim sakat ayağım ve babamın acıyan dizi oldu :) Ninjalıkla alakası yoktu ama içimden Lucy Kick çakmak gelmişti :D

18. Geçenlerde pek seçkin olmayan bir animeye başladım. Adı Ginga e Kickoff. Bence "Muhteşem!" :) Hele o üçüzler yok mu... Furuya Ouzou, Furuya Kota, Furuya Ryuuji. Üçü de bir ayrı muhteşem benim için :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Bu anime türkçe dublaj olarak minika'da çıkmıyormu tv'de öyle hatırlıyorum hatta sarı saçlı çocuk maradona hayranıydı galiba direğe topu çaptırarak çalışıyordu...

2. Nekorel

Nekorel

Evet Minika Go da çıkıyor ama ben dublajdaki sesleri karakterlere pek yakıştıramadım. Sanırım sadece Sho, Reika ve Kotanınki uyumlu olmuş. O sarı saçlı çocuk da Aoto ve aynen dediğin gibi. Tabi ben TV de ilk bölümlerini kaçırdığım için Türk Anime den izliyorum. Ama her gün TV den de izlemeyi unutmuyorum tabi :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.