Jump to content

blueblack

Kayıtlı Üye
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

blueblack's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Bu çok iyi oldu. Zaten en sevdiğim serilerden biri.
 2. Teşekkürler, diğer ikisini de izlemeni öneririm. Hoş bulduk. :) Hoş bulduk. :) Olabilir, beni de etkileyen tarafı tam anlamıyla zekâ kokan bir anime olmasıydı. Hoş bulduk. :)
 3. Hoş bulduk, ben de memnun oldum Tuğrul. Sage, doğrusu onların bölüm sayısı o kadar çok ki, hiç başlamamanın daha iyi olacağını düşündüm. :D Ama kim bilir, belki bir gün başlarım. ;)
 4. Hoş bulduk arkadaşlar, hepinize teşekkür ederim.
 5. Hoş bulduk. Hoş bulduk. GoSick'i izlemeni tavsiye ederim.
 6. Selamlar Arkadaşlar, ben de daha yeni bugün aranıza katılmış bulunuyorum. Hatta daha henüz forumu dahi incelememiş olup, bu 'tanışma' kısmını görünce, tanışmanın faydalı olacağına karar verdim. Sanırım önce kendimi tanıtarak başlayabilirim; Adım Ahmet, bu forumu tabi ki, Türk Anime TV sayesinde buldum. Arada girip, birkaç anime izliyorum. Ve doğrusu bu siteyi yıllar öncesinden biliyor, hatta ilk anime deneyimini de bu sitede yaşamış olmama rağmen Forumuna hiç uğramamıştım meğerse bugüne nasipmiş. Anime türüne de bağlanmamı sağlayan Code Geass oldu. Sanırım bu kadar kalitelisine denk gelmemiş olsam, bugün buralarda olmazdım. Sonra sırayı, Death Note takip etti. Ve bu da bağlılığımı arttırdı. Ancak şuana kadar pek de fazla anime izlemiş sayılmam çünkü genellikle hep en iyilerini izlemeye çalışıyorum. Ve benim ilk 5'im ise şöyle; -Code Geass -Death Note -Kuroshitsuji -GoSick(Yeni başladığım ve daha ortalarında olduğum bir anime.) -Zetsuen no Tempest Ve şu an da ise iki fodomu birleştirip(GoSick ve Kuroshitsuji) bir fanfiction yazmayı düşünüyorum. İçinde Romantizm de olacak dolayısıyla çift olarak Victorica(GoSick) ve Ciel Phantomhive'yı(Kuroshitsuji) düşünüyorum. Sizce nasıl olur? (Yeri gelmişken sormak da istedim.) Her neyse, şimdiden tanıştığımıza memnun oldum...Umarım hep beraber iyi vakit geçiririz. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.