Jump to content

HyeLyn

Kayıtlı Üye
  • Content Count

47
  • Last visited

1 Follower

About HyeLyn

• Rank
    Level 1
  • Birthday May 25

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://wattpad.com/HyeLyn

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Natsu'ya zeka konusunda haksızlık ediliyor bence. Natsu aptal değil. Diğer herkesten farklı şekilde düşünüyor. (Ki ister inanın ister inanmayın, bu büyük bir zeka göstergesidir.) Bunu en çok gösterdiği yerlerden biri de dövüş sırasında, ve burada da ondan bahsediyoruz zaten. Natsu tezcanlı ve duygularıyla hareket eden biri. Okumaktan çok görerek öğrendiğini düşünüyorum. Bu durumda onu Lucy ve Levy gibi karakterlerle karşılaştırmak çok yanlış olur. Ayrıca mangayı güncel takip eden varsa, Natsu'nun ne kadar olgunlaştığını görebilir. Belli ki geçen bir yıl ona çok şey kazandırmış.
  2. Scandal :admire2-onion-head-emoticon: (Öhöm, imza ilk spoiler, öhöm) One Ok Rock da çok iyi
  3. 5 Centimeters Per Second mekan konusunda harbiden müthişti. Direk kapanışını koyayım buraya, spoilerlara dikkat. https://www.youtube.com/watch?v=I4xBZ-CK1NY
  4. İzlemedi :P Alttaki Soul Eater izledi mi acaba?
  5. One Piece Ending 1 Şarkı: MemoriesSanatçı/Grup: Maki Otsukiİngilizce: xNot: Lütfen herhangi bir hatam varsa söyleyin, çok fazla içime sinmedi çünkü... *** Türkçe: Ben küçükken, bir hazine haritasıSerilmişti aklımaKimsenin el sürmeyeceğinden emin olarakAradığım o mucizevi yere Şu anda, her gün tozla kaplıBir gün, her şeyi bırakacağımKendi zamanına Eğer dünya değişirseBeni hiçbir şey bilmeyen halime götürünVe anılarımın kaybolmayacağına emin olun Küçüklüğümden beri şarkı söylüyordumHerkesin örnek aldığı o melodiyiDüşleyen kalbi ısıtarakVe bu sefer daha iyi yapılabileceğine emin olarak Şu anda
  6. İzlemedi. Hımm... Alttaki arkadaş Pandora Hearts izlemiştir? (Benim uzun süredir listemde, hala izlemedim. :P)
  7. Çok sevgili okul yüzünden vaktim olmuyor o yüzden birkaç haftadır güncellemedim. Sanırım sıradaki şarkı One Piece'ten Memories olacak. Herhangi bir isteği veya önerisi olan varsa belirtebilir! :bye1-onion-head-emoticon:
  8. Olabilir aslında, istek olursa düşünürüm. Teşekkürler ^_^
  9. Avatar: 10 İmza: 10 :admire2-onion-head-emoticon:
  10. İzledim!! Alttaki Natsu-iro Kiseki izlememiştir :evil-smile-onion-head-emoticon:
  11. Avatar: 9 İmza: 10 FMA :bled1-onion-head-emoticon:
  12. Bleach Ending 30 Şarkı: Mask Sanatçı/Grup: Aqua Timez İngilizce: x ve x Not: Uzun zamandır bunu çevirmeyi istiyordum aslında. Videosu da sözleri kadar güzel, izleyenler bilir. :hell-yes-onion-head-emoticon: *** Türkçe: ''Hiç yaralanmamış bir kalbi nereden bulabilirim?'' Diye sormuştu rüzgar, boynuma üfleyip geçerken. Bu soru için düzgün bir cevabım yok, Yalnızca tek bir kişinin hayatını yaşıyorum. Biraz fazla mavi olan bahardan bunalmış bir şekilde, Aynı yazın ışığına doğru gayret ettik. Umarım seçtiğin yolda inanç olur, Böylece birgün tekrar birbirimizın yolunu aydınlatabiliriz
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.