Jump to content

minako-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

minako-chan hakkında

• Doğum günü 07/30/1995

minako-chan üyemizin başarıları

1. minako-chan

Jounetsu Cosplay Çekiliş 2!

Ben teşekkür ederim ikinize de yok insanların patavatsızlıklarına veriyorum bu olayı. Bu insanlar insanlıktan saygıdan veya kendi çaplarında "espiriden" anlamayan insanlar olayı çikirnliğe dönüştürmek istemediğimden uğraşmıyorum. Ayrıca Tutku çekiliş yaptıkça bakmanızı tavsiye ederim böylelikle belki size de fırsat doğar cosplay yapabilmek adına ^^
  2. minako-chan

Jounetsu Cosplay Çekiliş 2!

Tabi en alasından.
  3. minako-chan

Corpse Party'den Dehşet Video

oyunu oynamadım ama animeyi sabırsızlıkla bekliyorum şu an. Çizimleri keşke çocukça değil de daha fazla higurashi tadında olsaymış ayrıca Higurashi seiyuularıyla buradakilerden birkaçı aynı sanırım çok benziyor sesler. Herneyse bayağı iyi olacak giib görünüyor teşekkürler haber için ^^
  4. Eaa selam insanlar! Şöyle söyleyeyim belki çoğunuz tanırsınız facebook üzerinden. Tutku diye bir arkadaşın Jounetsu Cosplay sayfası var. Gerek yaptığı kostümleri dağıtıyor gerek de sergiliyor ki harika iş başardığını düşünüyorum. Eğer siz de cosplaye başlamak istiyorsanız bu tarz sayfaları beğenmenizi tavsiye ederim gerek evden topladıklarınızla bile cosplay yapabilir gerek bu tarz sayfaların çekilişlerine katılıp kostüm alabilirsiniz. Bkz şu an amacım yeni çekilişte verilecek olan pelerini kazanabilmek. Sizde katılırsınız diye paylaşayım burada dedim. Gerekli bilgileri sayfadan alabilirsiniz ^^ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=292228024247509&set=a.219377178199261.57677.195881247215521&type=1&theater Sena desu~
  5. alıntıdır ^^ konusu : shoujo-vampir uzunluk: 2 cilt Hala okula devam etmekte olan ve burslu bir öğrenci olan Katsuragi Kiyo'ya hiç tanışmadığı büyükannesinden miras bir ev kalır.Aslında ev annesine miras kalmıştır ama annesi ölmüş ve babası da bir soruşturma sırasında suçlu bulunup kayıplara karışmıştır.Eve gittiğinde ise eskiden büyükannesiyle yaşayan 2 vampiri karşısında bulur.Kuroboshi ve onun kölesi Alsh.Amacı evi yıkıp araziyi satmak olan Kiyo,bu beklenmedik durumda acaba ne yapıcak??İçinde bol bol komedi de barındıran bu manga 6 chapter. Kuroboshi~ alsh~ Kiyo~ biraz kısaydı ama güzel bir manga okumanızı tavsiye ederim ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.