Jump to content

Sayai-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

68
  • Son ziyareti

Sayai-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Kusura bakma konuyu ve yorumları okuduktan sonra cinlerim tepeme çıkmıştı da -_-
  2. Yapıtkları yorumlar hoş değil anlıyorum ben de doğru bulmuyorum ama Love Live! fanlarının hepsi böyle değil.Ayrıca serinin nesi varmış?
  3. Akame ga Kill'in ikinci açılışını dinleye dinleye ezberleyeğim.
  4. Bu serinin ikinci sezonununu en az bir senedir bekliyordum bu haberi alınca çok mutlu oldum :cheer3-onion-head-emoticon:
  5. Sayai-chan

Rea ve Tama'dan anime coverları!

Çok güzel yapmışsınız.Bide ikinizin sesi de çok tatlı çok sevdim.Umarım böyle devam edersiniz.
  6. Çok umutlanmayın derim.
  7. Çok güzel olmuş bide daha amatörce diyorsun ellerine sağlık.Daha çok yaparsan seve seve dinleriz :D
  8. Bence ortaya çok güzel ve yaratıcı fikirler çıkacak bende katılmak isterdim ama video çekmek konusunda çok başarısızım.katılacak arkadaşlara başarılar ve iyi şanslar :D
  9. İzliyecek anime bulamıyorum lütfen anime önerin bana mangalara sardım şimdi anime bulamadığım için :(

10. Ben yorum yapmak istemiyorum :depressed2-onion-head-emoticon: .Dün de ben bu oylamanın sonuçlarına bakmak istedim ama tarayıcım bir türlü açmadı bende n'oluyo kafayı mı yedi dedim ama anladığım kadarıyla bilgisayarım kafayı yememi istemiyormuş.Şimdi ben görüşlerimi yazacağım ama yazmıyayım bir sayfadan fazla olur çünkü.Bu arada bu oylamaları hangi yaş gurubunun yaptığını çok merak ettim doğrusu????
  11. Sayai-chan

Angel Beats! 8 Ocak'ta tekrar başlayacak

Bende diğerlerinin hikayesini merak ediyordum.Ama sonunda bizi gine depresyona sokmayın lütfen.
  12. Sayai-chan

Yeni Angel Beats! Projesi

Çok merak ettim şimdi.
  13. Çok güzel olmuş devamı umarım gelir.
  14. Sayai-chan

Aralık 2014 Animeleri

Çok güzel şeyler var bilgilendirme için sağol.
  15. Sayai-chan

Planladığım manga

Sen ne zaman bitirirsen biz de o zaman okuycaz zaten :D
  16. Animelerde bile sınav görüyorum artık bi kurtulamadık gitti heryerde sınav var yaaaaaa deliricem az kaldı

1. Babbin

Babbin

yaz 2.muratın öldüğü savaş kutsal kase savaşı :D

pearl harbor baskı kimin komutasında yapıldı? general esdese :D

güzel konular çıkar bundan :D

2. Mireille
  17. Sayai-chan

En Beğendiğiniz Cosplay!!

Hepsine baktım karuta çok hoştu.Diğerleri de aynı şekilde fark göremedim.
  18. Sayai-chan

Çizimlerim !!!!

Sen tammuzda başladığına emin hepsi çok güzel olmuş özellikle misaki mei çok hoş olmuş :admire2-onion-head-emoticon:
  19. Sayai-chan

Planladığım manga

Bence çoooook güzel olur yaparsan bitince kesinlikle okurum :cheer2-onion-head-emoticon:
  20. Oradakiler zorunluysa Gray ama değilse yazsam yazsam bitmez.
  21. Bu animeyi sabırsızlıkla beklemiştim bilgi için teşekkürler :D
  22. Sayai-chan

Kamisama Hajimemashita’dan İlk Video

Ayyyyyyyy!Çok tatlılar bir an önce başlasın.Tomoe çok tatlı(her zamanki gibi) :wub: :wub: :wub:
  23. Sayai-chan

Nisekoi’ye Yeni OVA

Final çok bir şey ifade etmedi ama gelince izlemek için izleriz
  24. Sayai-chan

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Special A'dan Takishima Kei çünkü çoooook yakışıklı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.