Jump to content

Bhrv

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

Bhrv kullanıcısının paylaşımları

1. Bhrv

Shingeki no Kyojin Anime Filminin Videosu

Umarım insanların yaptığı diğer -ve benim şahsen hiç beğenmediğim- cosplayler gibi yapıp filmin tadını damağımızda bırakmazlar. :rolleyes: Onun dışında bilgi için teşekkürler. ^_^
  2. Bhrv

Merhaba ^^

Ciddi ciddi dağıldı konu baya :D Herkese yazıyorum burdan ; hoş buldum :D Ezgi adminimiz sizde adeta bir Integra Hellsing havası gördüm, başarılarınızın devamını dilerim. :rolleyes: Skip Beat'i soran sevgili arkadaşım henüz belirli bir tarih belirleyemedim ben. Adamlar kafalarına eserse yüklüyorlar bölümleri sanırsam. :D Hepinizle tanıştığıma memnun oldum arkadaşlar. :lol: :lol:
  3. Bhrv

Merhaba ^^

Peki başkan. :D Uyarı için teşekkürler ^_^ Ezgi kardeşimiz baya korkunçluymuş. :wacko:
  4. Bhrv

Merhaba ^^

Nasıl düzeltiyim onu anlamadım şimdi :huh: :wacko: Korkunç :blink:
  5. Bhrv

Merhaba ^^

Hoş buldum ^_^
  6. Bhrv

Merhaba ^^

Hoş buldum ^_^
  7. Bhrv

Merhaba ^^

Hoş buldum :D
  8. Bhrv

Merhaba ^^

Hoş buldum ve memnun oldum. :D Teşekkürler ^_^ ^_^
  9. Bhrv

Merhaba ^^

Hoş buldum :D
  10. Bhrv

Merhaba ^^

Hoş buldum :D ^_^
  11. Bhrv

Merhaba ^^

Garip iltifat baya. :D
  12. Bhrv

Merhaba ^^

Hoş buldum. :D Teknik olarak ben bitirdim baya önce ve yeni bölümlerini bekliyorum. :wub:
  13. Bhrv

Merhaba ^^

Estağfurullah , kimse bir Revy değil. :wub: Memnun oldum ve teşekkürler. :D
  14. Bhrv

Merhaba ^^

Hoş buldum. :D ^_^
  15. Bhrv

Merhaba ^^

Teşekkürlerr. :D Öneri için de ayrı teşekkürler. Görsellerden baktığım kadarıyla bile ilgimi çekti. ^_^ ^_^
  16. Bhrv

Merhaba ^^

Gerçekten öyle :D Şu kısacık şeyi yazana kadar yarım saat harcadım. :rolleyes: Memnun oldum ve umarım sende eğlenirsin. ^_^
  17. Bhrv

Merhaba ^^

Kesinlikle katılıyorum. :D Memnun oldum. ^_^
  18. Bhrv

Merhaba ^^

Şu sıralar Skip beat ve the one okuyorum ^_^ İmzadaki Hellsing'den Seras Victoria. :wub: Ve teşekkürler :D
  19. Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık bir gün önce üye oldum ama fazla kararsız olduğumdan konuyu yeni açabildim. :D Adım Berra. 16 yaşındayım , İzmir'de oturuyorum. :) Ne yazsam bilemedim. En sevdiğim anime diye bişey yok teknik olarak. Bir kaç tane var. ^_^ Bir tanesi Black Lagoon; aşırı severim öyle böyle değil ama :wub: Devamı Hellsing, Shingeki no kyojin, Fairy Tail... vs. şeklinde geliyor. Ama dediğim gibi hepsini çok severim ama kanlı, savaşlı olunca bir ayrı oluyor. :wub: :wub: Manga okumayı çok severim bir de. :D Şu anlık aklıma başka birşey gelmedi. Neyse .. :D :D
  20. Bhrv

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Black Lagoon, Hellsing, Shingeki no Kyojin, Fairy Tail :wub: :wub: :wub:
  21. Bhrv

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Resmen duygularım açıklanmış burada :D Erza vazgeçilmez :wub: :wub: :wub:
  22. Seras Victoria niye bu kadar mükemmel?

1. Bhrv

Bhrv

Fazla kaçırmış.Hele ultimate de :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.