Jump to content

Bhrv

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Bhrv kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ciddi ciddi dağıldı konu baya  :D Herkese yazıyorum burdan ; hoş buldum  :D Ezgi adminimiz sizde adeta bir Integra Hellsing havası gördüm, başarılarınızın devamını dilerim. :rolleyes: Skip Beat'i soran sevgili arkadaşım henüz belirli bir tarih belirleyemedim ben. Adamlar kafalarına eserse yüklüyorlar bölümleri sanırsam.  :D Hepinizle tanıştığıma memnun oldum arkadaşlar. :lol:  :lol:

2. Ezgi görünüşte dünya tatlısı, sevimli bir insandır. Ama özünde çok tehlikelidir. Aynı konuda kazayla karşılaşırsanız bana gelin :D :DADSd

Düzeltemene gerek yok. Modlar yaparlar o işi. Bundan sonra dikkatli olman lazım. Bu forumda çok üye can verdi böyle böyle. Direniş olarak zor hayatta kalıyoruz

Ps: Zaman zaman nickini değiştirip direniş üyelerini pusuya düşürdüğü olmuştur. Şu anki nicki Sangeetha

Peki başkan. :D Uyarı için teşekkürler  ^_^  Ezgi kardeşimiz baya korkunçluymuş. :wacko:

3. Berra, adminler uyarmadan ben uyarayım seni. Arka arkaya yorum atmak yasak. Önceki mesajlarını düzenleyip kullanabilirsin. Tek mesajda yazman lazım her şeyi. DİRENİŞ'in lideri olarak uyarayım seni.

Zeynep diye bir admin var. Adamın aklını alır.

Bir de Ezgi var, arka arkaya mesaj attığın zamanlarda çıkar ortaya. Çok tehlikelidir :D

Ps: Direniş adminlere karşı sizi hep koruyacak  B)

Nasıl düzeltiyim onu anlamadım şimdi  :huh:  :wacko:  Korkunç  :blink:

4. Merhaba Anime sever :) İzmir diyarına selamlar olsun :) Anime dünyasında Daim olman ve bu hislerin renklerle buluştuğu 'kanlı yada kansız fark etmez :D ' umarım izlerin silinmez : :):) Tekrar hoş geldin : :)NOT: Anime önerisi olarak Rainbow izlemeni tavsiye ederim : :):)

Teşekkürlerr.  :D Öneri için de ayrı teşekkürler. Görsellerden baktığım kadarıyla bile ilgimi çekti. ^_^  ^_^

5. hoşgeldin Berra ben Ayten ben de yaklaşık 1 gün önce üye oldum :D insan gerçekten ne yazcağını bilemiyo :D boşver umarım forumda eğlenirsin :D

Gerçekten öyle  :D  Şu kısacık şeyi yazana kadar yarım saat harcadım. :rolleyes:  Memnun oldum ve umarım sende eğlenirsin. ^_^

6. Aramıza hoş geldin Berra bende Tuğrul :) İyi iyi manga okumayı sevdiğine göre okumayı da seviyorsundur :) Okuma alışkanlığı olmadığı için ne mangalar kaçıran insanlar var :D

Kesinlikle katılıyorum. :D Memnun oldum. ^_^

7. hoşgeldin berra şu sıralar hangi mangayı okuyorsun ben d.gray-man okuyorum :D

bi de şu imza da ki hangi animeden merak ettim 

iyi zamanlar geçirmen dileğiyle :D

Şu sıralar Skip beat ve the one okuyorum  ^_^  İmzadaki Hellsing'den Seras Victoria.  :wub: Ve teşekkürler :D

8.  Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık bir gün önce üye oldum ama fazla kararsız olduğumdan konuyu yeni açabildim.  :D Adım Berra. 16 yaşındayım , İzmir'de oturuyorum. :) Ne yazsam bilemedim.

En sevdiğim anime diye bişey yok teknik olarak. Bir kaç tane var.  ^_^

Bir tanesi Black Lagoon; aşırı severim öyle böyle değil ama  :wub:

Devamı Hellsing, Shingeki no kyojin, Fairy Tail... vs. şeklinde geliyor.

Ama dediğim gibi hepsini çok severim ama kanlı, savaşlı olunca bir ayrı oluyor. :wub:  :wub:

Manga okumayı çok severim bir de.  :D Şu anlık aklıma başka birşey gelmedi. Neyse .. :D  :D

9. Erza diğer bayanlarla karşılaştırılamaz bile  -_-

Bir kadında olması gereken her özellik Erza da var. Güzel, seksi, çekici, zeki, güzel yemek pişiriyor ve anaç... En önemlisi de saçma ya da ciddi her şeyi ciddiye alması adam yerine koyması :)

Benim için güzellik sadece fizikte olmadığı için tüm durumları düşündüğümde Erza herkesi sollar :)

Bu haftaki bölümde mest oldum lan.. Mangayı okudum biliyordum ama gene de mest oldum.. Gelecek bölümü iple çekiyorum :D

Erza ya bu özellikleri ile en yakın olan Mirajane,, Hatta Mirajane in büyüsü daha hoş.. İnsan heyecanlanıyor Mirajane in vs attığı bölümlerde :D Ancak büyüsünü çok nadir kullandığı için sinir oluyorum  <_<

Ama şöyle söyleyeyim forumun erkekleri eğer Erza gibi bir kız bulursanız kesinlikle kaçırmayın  :D

Resmen duygularım açıklanmış burada :D  Erza vazgeçilmez  :wub:  :wub:  :wub:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.