Jump to content

No_MerCy

Kayıtlı Üye
  • Content Count

90
  • Last visited

1 Follower

About No_MerCy

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/12/2000

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Müzik,Anime,Futbol

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

688 profile views
  1. Herkeze Selamlar; Kendinizi bulduğunuz bu haraketler aynı bana ait dediğiniz anime karakteri varmı? Benim 'Slam Dunk' taki ''Sakuragi Hanamichi'' karakterini resmen kendimden görüyorum :D yaptığı hareketler olsun vs. istemsizce insanı mutlu ediyor.Sizin görüşerinizi alalım :/ herkeze iyi forumlar.
  2. Aramıza hoşgeldin barış (bu arada narutoyu sevmemen ilginç her animecinin gönlünde narutoya yer olmalı bence ) :) iyi forumlar !!
  3. Arslan Senki. bu arada 2 sezonu ne zaman başlıcak ?
  4. Aslında naruto ıle karşılaştırmak istememiştim direk one piece hakkında düşüncemi yazmıştım nese :/
  5. one piece gereksiz yere uzatılıyor türk dizileri gibi oldu tuttmu konuyu uzatıyolar one pıece aynısını yapıyor suan
  6. Naruto evet daha güçlü olabilir yani son bölümlerde sennin gücü vs. ama sennin gücü olmasa minato daha önde sonuç olarak kyuubinin bi yarısı ondaydı :D suan naruto evet daha güçlü ama 4 5 hafta öncesi minato öndeydi :D
  7. shingeki no kyojini 2 günde bitirmiştim :/ animeyi çok seversem kesinlikle günde +10 bölüm izlerim
  8. Aslında aynı anime içindeki karakterleri karşılaştırmak daha mantıklı veya onun tarzında animelere vs. nese cevabımı söylüyorum Mınato Namıkaze :D
  9. Animeden aldiğım zevki mangadan pek alamıyorum anime daha cazip geliyo :D
  10. Madem league of legends karekterlerini çiziyosun kendi kendine bi kostüm yaratıp riota atmanı tavsiye ederim bu arada çizimler çok iyi elini sağlık
  11. İnandığın Gibi Yaşayamazsan,Yaşadığın Gibi İnanmaya Başlarsın.

12. Bu a Zombi virüsü salgınında ağlayarak ve bağırarak yardım isteyen genç bir bayanın zombisi olduğu düşünülüyor.. Kendisi oyunun en güçlü karakterlerinden birisi. Bu arada left 4 dead konusu yokki sadece hatta kalmaya çalışıyon çok klaşe :D
  13. Al sana mario :D 10 dk izle gerisi gelir zaten :D Hayatımı yidi bu mario :depressed1-onion-head-emoticon: bro k.b steam nerden aklıma geldi oyun internetten oynanıyodu :D buyur linki :https://www.scirra.com/arcade/adventure-games/there-is-no-game-817 oyun 10 dklık bi oyun aşırı hoşuna gitcek ingilizcen iyise daha çok zevk alırısın
  14. Yok Oy Zombi virüsü salgınında ağlayarak ve bağırarak yardım isteyen genç bir bayanın zombisi olduğu düşünülüyor.. Kendisi oyunun en güçlü karakterlerinden birisi. Yok baya seri bitirdim :D ac seriside 1 2 3 neyse ıyıdıde sonradan hep aynı şeyi tekrarlıyınca kötü oldu halada bunu yapmaya devam ediyor patapon serisine bakmanızı tavsiye ederim çok seversiniz bu arada kimse nfs serisini deyinmemiş sonuç olarak the run baya iyidi :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.