Jump to content

Mireille

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Mireille kullanıcısının paylaşımları

1. Piyanoyu çok severim, çok güzel çalmışsın, tebrik ederim :)
  2. Mireille

En Son İzlediğiniz Dizi ?

The Big Bang Theory 3. sezon 23. bölüm
  3. Mireille

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Aynı Yıldızın Altında - John Green. Balon bi kitap çıktı. O kadar kişi önerdi diye almıştım, pişman oldum.
  4. Mireille

Hint filmleri izleyen var mı ?

İzlediğim ilk hint filmi Black'ti. Hüngür hüngür ağlatmıştı beni :crying2-onion-head-emoticon: 3 aptalı izlemiştim o da eğlenceli bi filmdi. Bir de Ghajininin başlarını izlemiştim ama pek ilgimi çekmedi ne yazık ki.
  5. Mireille

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fairy Tail 70 den 79 a kadar izledim.
  6. Mireille

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Elfen Lied ve Ano Hana beni çok etkiledi.
  7. Mireille

Herkese Merhaba :)

Anladım :D Ben eskiden oynamıştım LoL. 5 lvl de falan bırakmıştım. Çok oynamadım yani. Ama hatırladığım kadarıyla güzel bi oyundu :D Dota'yı abim çok oynardı. Ordan bi merakım var ama hiç başlayamadım.
  8. Mireille

Hoşbulduk :) O kadar kötü yani :D Merak ettim bu nefretin kaynağını :D
  9. Mireille

Hoşbulduk :) Hopeless romantiklik işte napalım :D Hoşbulduk :) Hoşbulduk :)
  10. Mireille

Hoşbulduk :) Ben de mutlu oldum LoL seven biriyle karşılaşınca. Genelde LoL türü oyunlar oynadığımı duyan herkes beni erkek zannediyo, çok sinir bozucu bi durum :D Rainbow'a bakacağım :) Yoksa gerçekten LoL sevmiyo musun ? :D Teşekkür ederim :D Daha dikkatli olurum :)
  11. Mireille

Ne direnişiymiş merak ettim :D Evet özellikle Türkiye de pek bulunmuyor bilgisayar oyunu oynayan kız :D Dota oynamadım ama League of Legends oynadım o olur mu ? :D Hoşbulduk, hepinize teşekkürler :)
  12. Mireille

Hoşbulduk :) İzlemedim ama çok duyuyorum adını, başka sitelerde de önerenler olmuştu. En kısa zamanda başlamayı düşünüyorum, konusu falan da ilgimi çekti, tam benim sevdiğim türden bi anime. :)
  13. Herkese merhaba, benim adım Ekin. 17 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. Genelde izlediğim tüm animeleri severim, -bazı kötü olanlar dışında- ama en sevdiğim animeler Fairy Tail, Naruto ve Naruto Shippuuden, Skip Beat, Clannad After Story, Elfen Lied, Kimi ni Todoke, Ano Hana bunlar en sevdiklerim. Manga okumaya yeni başladım diyebilirim, okuduklarım arasında, Aku no Hana ve Youko x Boku SS var. Sinemaya çok ilgiliyim. Kitap okumayı ve bilgisayar oyunlarını çok severim :) Yazacak bişey bulamadım, kendimi tanıtmayı pek beceremem :D Hajimemashite :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.