Jump to content

Mireille

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Mireille kullanıcısının paylaşımları

1. Ao Haru Ride okurken de ağladım ya, inanamıyorum kendime, iyice sulugöz oldum :(

2. Zamanın Sonundaki Ev - The House at the End of Time
  3. Mireille

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nisekoi 4-8 Chitoge ve Ichijo'nun beraber olmasını istiyorum ama Onodera'dan da nefret edemiyorum çünkü çok iyi kalpli :wacko:
  4. Mireille

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Ao Haru Ride ve Atashi no Banbi
  5. Kou'dan nefret ediyorum!!! Mahvettin her şeyi baka!!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Tatli sirin Touma ”^” :3

3. Mireille

Mireille

Aynen ortaokuldayken iyiymiş. Tamam annesi öldü çok kötü bir şey tabi ki ama Yoshioka'nın ne suçu var şimdi? Bence de başla mangaya, mangası daha güzel hem :D

4. Witch

Witch

Kalin kafali azicik. Futaba'ya haber verseydi ikisi de mutlu mesut -_- hem sen niye bad boy havalarina giriyosun ki? Sogutuyosun kendinden ;-; mobilden okuyabilecegim interneti su gibi icmeyen site? :D

6. Mireille

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Ao Haru Ride
  7. Mireille

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ao Haru Ride bitti az önce.
  8. Şu an Soul Eater, Gintama ve Ao Haru Ride var.
  9. İlk defa sevmediğim bir shoujo erkek karakteri çıktı. Seni sevmiyorum Kou -_-

2. Witch

Witch

Ehehehehehe, Yuuri'yi shoplayarak oldurmustum. (Bknz.: Witch Kardesinizin Cinayet Mahali) >-< Gicik insan. Geber. Kou da Futaba'yi tersliyordu diye sevmiyorum. Aslinda Futaba'yi da sevmiyorum. Amaan neyse ben bir basladim mi susamiyorum. :D

3. Mireille

Mireille

Futaba hakkında pek bir şey düşünmüyorum ama bence animenin en güzeli Murao :D Yuuri'yi ben de sevmiyorum ya, ne diye araya girdin durup dururken, kaç yaşına gelmişsin hala tavşanlı çanta taşıyorsun. Gıcık oldum kıza :D

4. Witch

Witch

Bence de, yukarda bahsettigim esmer kiz oydu :D Gereksiz karakter o gereksiz -_- :D

10. Mireille

Selam :)

Hoş geldin :) İyi eğlenceler forumda :)
  11. Mireille

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

Şu ana kadar 53 seri, 12 OVA, 7 Movie, 9 tane de Special izlemişim :D Çok eskiden izlediklerim de var ama onların adlarını hatırlayamıyorum.
  12. Mireille

Anime klişeleri

Valla o kadar çok var ki ama şu an Ao Haru Ride izlerken gördüm ve çok sinirlerimi bozdu, hemen yazmak istiyorum. Genellikle shoujo animelerde oluyor, bir erkek bir kıza bir defa gülümseyip kibar bir şekilde konuştu diye kız hemen aşık oluyor. Bence çok saçma. Böyle bir mantığa göre benim tanıdığım çoğu erkeğe aşık olmam gerekir o zaman. Demeye çalıştığım şey böyle bir şey yüzünden aşık olmak mantıksız. Bence bu aşk değil, sadece o erkeğin ilgisini istemek. Yuuri denen kızın da hemen Kou'ya aşık olması işte. Çok saçma.
  13. Mireille

Junjou Romantica 8. bölüm ve Ao Haru Ride ilk 4 bölümü izledim.
  14. Mireille

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Kagura - Gintama Tohka Yatogami - Date A Live Lucy Heartfilia - Fairy Tail Chiyo Sakura - Gekkan Shoujo Nozaki-kun Karuta Roromiya - Inu x Boku SS Chitoge Kirisaki - Nisekoi
  15. Mireille

Special A ve Kuroshitsuji bitti.
  16. Dinleyin! İhtiyacımız olan şey, bu! Evet kalsiyum! Yeterli kalsiyumumuz varsa, her şeyi yapabiliriz! Sınavlarla problem mi ? Ailenizle tartışma mı ? Hoşlandığınız kız mı ? Kötü mü kokuyorsunuz ? Eğer kalsiyum değeriniz yeterliyse, bunların hepsi çözülebilir!

2. Soranohikari

Soranohikari

Bence en yakın marketlerde :D

3. Kaxell

Kaxell

direkt kafalarına mı döküyoruz? iyi fikir sevdim kalsiyumu.

4. noirwinglessova
  17. Howl no Ugoku Shiro Howl ne tatlı şeysin sen öyle :wub:
  18. Ateş böceklerinin Mezarı tüm psikolojimi alt üst etti :(

1. Nayru

Nayru

aah hotaru no haka nasıl unutabilirim ki setsukonun nii-chan seslenişi, meyve sekerı kutusu ve o son sahne... :'( halen duygulandırıyor

2. Mireille

Mireille

Setsukonun sevimliliği unutulmaz :(

19. Dünden beridir Setsukonun öldüğü yeri izleyip 4-5 defa falan ağladım. En sonunda benim de gözlerim şişti. Böyle de eziyet ediyorum işte kendime. Ve o nasıl üzücü bir sahnedir ya, pirinç topları diye taşları gösterdiği, şeker yerine düğme emdiği sahnede çok affedersin içime öküz oturdu resmen ve dünden beridir de kalkmıyor. Hayatımda izlediğim en acıklı film buydu sanırım.
  20. Ateşböceklerinin Mezarını izledim ve daha fazla ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Setsuko :(
  21. Mireille

Anime İstek ve Önerileri

Ya benim canım shoujo anime izlemek istiyor ama seçemiyorum bana şöyle romantikli, komedili güzel bir anime önerebilir misiniz? :)
  22. Mireille

Fullmetal Alchemist Brotherhood :dying-onion-head-emoticon: Çok güzeldi ya söyleyecek kelime bulamıyorum. İzlediğim en güzel animelerden birisiydi.
  23. Mireille

Fullmetal Alchemist Brotherhood 47-61 Neler oldu öyle :ph34r:
  24. Mireille

Oreimo 2. sezonunu bitirdim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.