Jump to content

Mireille

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Mireille kullanıcısının paylaşımları

1. Mireille

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Çok var aslında ama en çok Oreimo'daki Kirino'dan nefret ediyorum. Hayatımda gördüğüm en kezban anime karakteri. Aslında kankası Ayase'nin de ondan aşağı kalır yanı yok. Hatta o daha kötü, hemen sapık tacizci diye ortalığı ayağa kaldırıyor :D Aku no Hana - Nakamura. Manyak sadistin teki. Corpse Party - Shinozaki. Hem bencil hem kendini beğenmiş. Hem oyunda hem animede. Keşke Seiko ve Suzumotonun yerine o ölseydi. En çok bu karakterler gıcık etti beni.
  2. Mireille

En Beğendiğiniz Cosplay!!

Usagi Tsukino Black Rock Shooter Sonya Blade Kasumi Madoka Kaname Sailor Moon
  3. Gintama'ya bayıldım resmen! Neden daha önce başlamamışım ki -_- Kagura çok tatlı konuşuyor ayrıca :D

1. Cold Dewil
    2. Mireille

Mireille

Gözlüklere bak yaa :D

4. Mireille

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Gintama 1-3 Kamisama Hajimemashita 2 1. Bölüm Dragon Ball 5-6
  5. Değişik bir Kitana Cosplay'i, bayıldım :3 http://i.hizliresim.com/z2a9kD.jpg

6. Mireille

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Shiki bitti. İzlediğim en güzel vampir animesiydi. Özellikle Twilight ve benzerlerinden sonra çok iyi geldi. Son bölümde Megumi ölünce içimin yağları eridi resmen. Pek sevmediğim bi karakterdi. Son bölümler çok trajikti :/
  7. Mireille

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken, Gugure! Kokkuri-san, Orenchi no Furo Jijou
  8. Mireille

Gugure Kokkuri-san 11-12 Shiki 8
  9. Benim için kısaca 2014; http://i.hizliresim.com/N9kbPP.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mireille

Mireille

Aynen :D Tüm senem Hobbitle geçti sayılır, soru çözmekten çok Hobbit okudum, sıra Yüzüklerin Efendisinde :D Hepimize başarılar sınavda :=)

3. LeornKayn

LeornKayn

Muhabet çıksın diye Hobbitide kadraja almış :D:D:D seni gidi seni,bunlar hep psikolojik oyunlar neyse :D

Resmi görmemle içim karardı bence böyle paylaşımlar yasaklanmalı :D

4. Mireille

Mireille

Nasıl anladın falan :D Daha yeni bitirdim, her yere taşıyodum ondandır :D Gerçekler acıdır malesef :D

10. Mireille

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Yamada-kun to 7-nin no Majo 25-30
  11. Mireille

Aku no hana'yı bitirdim.
  12. Mireille

Bugün manhwa okudum. Cherry Boy, That Girl 1-31
  13. Küçükken annemler bana piyano dersi aldırmak istediklerinde keşke karşı çıkmasaydım, yıllardır en çok pişman olduğum şey bu oldu. Her şey bir yana piyanonun yeri çok ayrı. Ve çello ile de çok güzel oluyor.

2. Mireille

Mireille

Çocuk aklı işte, o aralar aklım hep oyunlardaydı :D Keşke zorlasalarmış beni :D

3. Mireille

Mireille

Ben de gidemedim :( Bu hafta gidicem ama asla kaçarı yok :)

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)
  14. Mireille

Gugure! Kokkuri-san 9 Usagi Drop 10-11 Usagi Drop Special Bölümler 1-4
  15. Mireille

Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?

Kitana - Mortal Kombat Chun-Li - Street Fighter Jinx - League of Legends Sub-Zero - Mortal Kombat Catwoman - Batman Mileena - Mortal Kombat Tabi bunları giymek cesaret ister :D
  16. Evet tam olarak böyle oluyorlar :D O yüzden biraz rahatsız ediciler, çok da iyi bir şey değil sanırım weeaboo olmak.
  17. Aynen haklısın. Ben sadece çok abartanları sevmiyorum, otakuları falan da pek bilmem açıkçası gerçekte hiç tanışmadım onlardan biriyle :D Sadece animelerden, mangalardan falan biliyorum. Tabi japonya'da dışlandıkları da bir gerçek. Aslında şu da var, bizim gibi basit anime izleyicileri de weeaboo diye dışlıyorlar bazı insanları :D Özellikle facebook'ta herhangi bir anime grubuna üyeyseniz fark etmişsinizdir zaten, oralarda çok geçiyor mevzusu. Ben de orada fark edince konuyu açtım. Bence de en iyisi basit ve abartmadan izlemek :D
  18. Merhaba arkadaşlar, öncelikle bilmeyenler için weeaboo kelimesini açıklayayım; Weeaboo, animelere, mangalara, japon müziklerine ve japonya'ya, japon kültürüne kısaca japonya ile ilgili olan her şeye takıntılı olan kişiler için kullanılır. Weeaboo'lar genelde günlük konuşmalarında japonca kelimeler kullanarak konuşurlar. Kawaii, kokoro, sugoi, desu gibi. İsimlerin sonuna "-chan, -san" eklerini koyarak konuşurlar. Kısaca japonmuş gibi davrananlara denir. Bazen kendini otaku olarak görenlere de denir. Genelde insanlar weeaboo'ları pek sevmedikleri için, ben de buradakilerin fikirlerini almak istedim. Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır :) Burada da Otaku'lar ve Weeaboo'lar arasındaki farkları anlatan bir resim var; Çevirisi: Otaku-Animelere sevgilerini ölçülü olarak gösterirler. -İnsanlar animelere ilgi göstermedikleri zaman anlayış gösterirler. -Anime hakkında espri ve eleştiri yapabilirler. -Düzgün bir gramer ve yazım kullanırlar. Weeaboo -Animenin dünyadaki en iyi şey olduğunu düşünürler, görsel medyayı eleştirirler, özellikle batı animasyonlarını. (Disney filmleri vb.) -Japonya'yı kutsal bir bölge olarak görürler. -Japonya hakkındaki tüm bilgileri animelerden gelir, özellikle dil hakkındaki bilgiler. -Havalı gözükmek için sürekli "Kawaii" kelimesini kullanırlar. -Yorumları hatalı gramer ve yazım içerir. -Son cümleyi karşılayacak bir cümle bulamadım, üzgünüm :D Aşırı derecede rahatsız ediciler gibi bir anlamı var :D Ben weeaboo'lardan pek hoşlanmıyorum, çok abartıyorlar her şeyi ve bazen gerçekten de rahatsız edici oluyorlar.
  19. Naruto olsun bence, çok güzel müzikleri var.
  20. Oculus Rift'te korku oyunu oynamak cesaret ister :D

1. LeornKayn

LeornKayn

O yüzden korku oyunlarından uzak duruyorum ama League Of legends'da etrafı rengarın gözleriyle görmek isterdim :D

2. Mireille

Mireille

Doğru, bazen korku oyunlarını sadece izlemesi bile yemiyo, şekil a ben :D Artık Lol oynamadığım için Rengar'ı bilmiyorum, güçlü mü bari? :D

21. Mireille

Kuroshitsuji 4-7 FMA Brotherhood 24-28 Gugure! Kokkuri-san 8
  22. Kaldığım ders sayısı 5'e çıktı :(

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

boşver zaten mutlu ol her şey ders çalışmak sınıf geçmekten ibaret değil :D -ama fazla da boşlamamak gerek .p- geçersin ya daha ilk sınavlar mı yoksa ikinci sınavları mı oldunuz ? :D

3. Mireille

Mireille

İlk sınavlar bitti, ikinciler başlayacak :D Aslında üniversite için hazırlık yapıyorum ama okul çok

sıkıcı ve gereksiz, tam vakit kaybı :/ Sırf son sene diye dişimi sıkıyorum, yoksa asla katlanamazdım :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tamam o zaman sende -İnşallah .p- ikinci sınavlara hazırlanırsın geç sayılmaz :D Üniversite de okul, aynen malesef önce mezun olmak gerekiyor.p kim sever ki ;-; zaten ilk yarı bitecek az kaldı dayaaan :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.