Jump to content

Mireille

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Mireille kullanıcısının paylaşımları

1. Kolay derslerin yazılıları bitti sıra Geometri, Edebiyat, Dil Anlatım ve Coğrafyada :/

2. Trafik yazılısının sorularını verip de cevapları vermeyen hoca, gören de ehliyet sınavına giriyoruz sanar, zor zor soruları koydun önümüze, bu kadar kasmana ne gerek var? Trafik ışıklarının faydalarını falan sor işte. 12. sınıf olmuşuz uğraştığımız şeylere bak!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kırmızıda durucan liseli. Herkes bildiklerini yazsın :D

3. Mireille

Mireille

Bahsettiğim şey o değil. Sorular çok zordu. Ehliyet sınavı gibiydi. Müfredatta olmasa ingilizce,trafik gibi derslere hayatta çalışmam da zaten sınıfta kalmamak için çalışıyorum.

4. Strix.

Strix.

12. sınıfsın ve Trafik dersimi Görüyorsunuz ? Kıskandım açıkcası -_-

3. Peri masallarından fırlamış gibi resimler. Çok güzel olmuş ama 2. resimde hiç korkmamış mı acaba?
  4. Dershaneye giderken bulutların hali :) http://i.hizliresim.com/5RjEMd.jpg

5. Mireille

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Barakamon: Mijikamon'u izleyip bitirdim.
  6. Mireille

Selaaaaaaaam :3

Ben de oynuyodum bir ara Asheyle :D Level 5 gibi bıraktım ama :D Hoşgeldin foruma :)
  7. Mireille

En Beğendiğiniz Cosplay!!

Usagi Tsukino Hatsune Miku Megurine Luka (En çok bunlar hoşuma gitti)
  8. Mireille

Japonların İngilizcesi

Fairy Tail'de de Lucy'e "Luşii" diyolar :D Onlar yüzünden ben de Luşi demeye başladım :D
  9. Sailor Moon ve Sailor Moon Crystal arasındaki farkları söyleyebilecek birisi var mı? Orjinalini izlemeden Crystal'i izlersem olur mu? Cevap verirseniz çok mutlu olurum :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mireille

Mireille

Aslında ilk seriye başlamıştım ben 9. bölümde bıraktım, dediğiniz gibi komik ve eğlenceli ama her bölüm farklı düşmanları yenmekten ibaret olunca biraz sıkıldım, o yüzden bıraktım. Crystal'de ki Usagi'yi görünce neye uğradığımı şaşırdım, ilk bölüme biraz göz gezdirmiştim. Orjinalindeki halinden eser yok, o yüzden biraz garipsedim. Seiyuu'sunu bile garipsedim :D Crystal çizimleri daha iyi ama karakter olarak pek iyi değil gibi, ilk seriye göre yani. Mamoru çok yakışıklı olmuş tabi...

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Usaginin seiyuusu hala aynı kişi ama nedense ilk serideki sesten eser yok :D nedeni karakterden olmalı, crystaldeki Usagi daha bir farklı :D

4. Nanilyas

Nanilyas

Arasındaki fark büyük değil sadece birazcık bi değişim var ve olayın işleyişi kısaltılmış :d ama ikisini de izle :3

10. Memories of Murder ya da türkçe adıyla Cinayet Hatıraları. Çok güzel bir filmdi. Böyle gerçek hayattan uyarlanan filmler beni çok etkiliyor :ph34r: İlk başta katil bulunamadı diye çok sinirlendim, ama daha sonra filmin mesajını yavaş yavaş anlamaya başladım... Ki zaten gerçekte de hiçbir zaman bulunamamış katil.
  11. Mireille

Hatsune Miku .Muzikler

http://www.youtube.com/watch?v=_JGaQ3g8WU4
  12. Mireille

Anime Hero - Anime müziklerini çalın!

Tamamdır indiriyorum :D
  13. Mireille

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Mahou Shoujo Madoka Magica bitti. Vay arkadaş ne animeydi :mellow: Çok ağladım son bölümde. Allahsız Kyubey!! Sayakayı pek sevmememe rağmen ölünce üzüldüm. Sen git sevdiğin çocuğu kurtarmak için kendi hayatını feda et, o seni görmesin bile. İşte bazı durumlarda başkalarını düşünmek iyi değil, bencil olmak lazım.
  14. Mireille

Mahou Shoujo Madoka Magica 10-11-12
    1. Witch

Witch

Hachune *0* Çok tatlı ._.

15. Bugün doğum günü olan herkesin kutlu olsun :D Benim doğum günüm de bugün, 17 yaşına girdim :cheer3-onion-head-emoticon:
  16. Mireille

Mahou Shoujo Madoka Magica 7-8-9 Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 3-4
  17. Mireille

Anime Hero - Anime müziklerini çalın!

Çok güzel ben kesin oynarım :D Ben de Vocaloid'den istek yapabilirsem, Kagamine Rin - Kokoro, IA - A Tale of Six Trillion Years and One Night, Kagamine Rin & Len - Servant of Evil, Vocaloid Eight - Bad End Night. Biraz fazla oldu galiba, kusura bakma :ph34r:
  18. Mireille

30 Saniyede Anime (Spoiler İçerir)

Şakasına yapılmış ya :D Pek ciddiye almamak gerek. Kesinlikle :D Yunoyu severim ama Yukki deyişine ben de dayanamıyorum :mellow:
  19. Mireille

Mahou Shoujo Madoka Magica 4-5-6
  20. Mireille

Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı

Bu da iyiymiş :D
  21. Sunako Nakahara'nın ve Aisaka Taiga'nın en yakın arkadaşlarımdan olmalarını isterdim :D Izaya Orihara'nın da sevgilim olmasını isterdim :bled1-onion-head-emoticon: Sadist madist ama seviyorum adamı ya :wub:
  22. Mireille

Armin’in Seiyuusundan Cevap Geldi

Anladım B) Yok yok fazla bilgi göz çıkarmaz :D Gerçekten kız çıkarsa ne gülerim ama :D
  23. Mireille

Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı

Her şey gibi bunun da suyunu çıkarmışlar :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.