Jump to content

Mireille

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Mireille kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Witch

Witch

Hachune *0* Çok tatlı ._.

1. 1 sene daha sınav stresi :((

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Dowdy

Dowdy

Sınav stresi diye düşünüp canını sıkma şöyle düşün bak 1 sene çalışıp dişimi sıkıcam sonra 4 sene rahatım yani çalışırsan yapamayacağın iş yoktur emin ol ben sbs de öyle düşündüm :D şimdi 2 saat sınava giricem sonra 3 ay tatil oh mis dedim şuan düz lisedeyim ama dhsajdasjdasjdjas sebebi bunu çok geç demiş olmam :D sınavdayken böyle dedim ve sonuç hüsran ama senin daha 1 senen var rahat ol yani :D

3. Mireille

Mireille

İstesem de zorlayamam sanırım benim genlerimde yok çalışmak :D

Zaten sınavı çok sorun edince dersi falan da anlayamıyo insan. Mesela lys edebiyatın olduğu hafta ben hiç çalışamadım heyecandan :D Elimden geleni yapıp akışına bırakıcam :) Bence yeteri kadar çalışma yapıldıktan sonra durmak daha doğru olur, bu da kafa yani :D İyidir düz lise ya :D

4. Dowdy

Dowdy

tabi tabi, :D düz lise candır can :D

2. 1881 - 193∞

1. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Ata'mızı sevgiyle ve saygıyla anıyoruz

3. Abim Yaoi izlediğimi öğrendi ve bunu tüm eve yayma çabasında. Sapık damgası da yedim ya helal olsun!!

2. Strix.

Strix.

:D Olabilir :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Hıh, shoujo candır.. -,-

4. Mireille

Mireille

Abimin de tuhafına gitti zaten böyle bir şeye ilgimin olmasına ama cinsellikle alakası olan bir şeye ilgim yok ki benim :D Noluyoruz yani abi :D Aşk, meşk, gönül işleri işte :D Sadece 2 erkek arasında :D

4. Ao Haru Ride okurken de ağladım ya, inanamıyorum kendime, iyice sulugöz oldum :(

5. Ateş böceklerinin Mezarı tüm psikolojimi alt üst etti :(

1. Nayru

Nayru

aah hotaru no haka nasıl unutabilirim ki setsukonun nii-chan seslenişi, meyve sekerı kutusu ve o son sahne... :'( halen duygulandırıyor

2. Mireille

Mireille

Setsukonun sevimliliği unutulmaz :(

6. Bazı yönetmenler filmlerinde çevrelerindeki dünyayı taklit etmekle yetinirken, bazı yönetmenler ise perdede kendi dünyalarını yaratırlar.

7. Benim için kısaca 2014; http://i.hizliresim.com/N9kbPP.jpg

2. Mireille

Mireille

Aynen :D Tüm senem Hobbitle geçti sayılır, soru çözmekten çok Hobbit okudum, sıra Yüzüklerin Efendisinde :D Hepimize başarılar sınavda :=)

3. LeornKayn

LeornKayn

Muhabet çıksın diye Hobbitide kadraja almış :D:D:D seni gidi seni,bunlar hep psikolojik oyunlar neyse :D

Resmi görmemle içim karardı bence böyle paylaşımlar yasaklanmalı :D

4. Mireille

Mireille

Nasıl anladın falan :D Daha yeni bitirdim, her yere taşıyodum ondandır :D Gerçekler acıdır malesef :D

8. Can't be on my own without you, I'm a little bit lost without you ❤ ♫

9. Değişik bir Kitana Cosplay'i, bayıldım :3 http://i.hizliresim.com/z2a9kD.jpg

10. Dershaneye giderken bulutların hali :) http://i.hizliresim.com/5RjEMd.jpg

11. Dinleyin! İhtiyacımız olan şey, bu! Evet kalsiyum! Yeterli kalsiyumumuz varsa, her şeyi yapabiliriz! Sınavlarla problem mi ? Ailenizle tartışma mı ? Hoşlandığınız kız mı ? Kötü mü kokuyorsunuz ? Eğer kalsiyum değeriniz yeterliyse, bunların hepsi çözülebilir!

2. Soranohikari

Soranohikari

Bence en yakın marketlerde :D

3. Kaxell

Kaxell

direkt kafalarına mı döküyoruz? iyi fikir sevdim kalsiyumu.

4. noirwinglessova
  12. Eğer 15 Eylülü sağ salim atlatabilirsem, daha da hiçbir şey zarar veremez bana. -.-

13. Gintama 25. bölüm efsaneydi ya :D Nabe shogun :D

14. Gintama'ya bayıldım resmen! Neden daha önce başlamamışım ki -_- Kagura çok tatlı konuşuyor ayrıca :D

1. Cold Dewil
    2. Mireille

Mireille

Gözlüklere bak yaa :D

15. Hobbit'e son 60 gün :))

1. DHspark

DHspark

vallaha mı *-* daha çok var zannediyordum iyi oldu :D :D

2. Mireille

Mireille

Aynen :D Büyük gün yaklaştı. Biteceği için üzgünüm ama izlemek için de sabırsızlanıyorum :D

16. If i get reincarnated…. I wanna become a clam. -Monkey D. Luffy

17. İlk defa sevmediğim bir shoujo erkek karakteri çıktı. Seni sevmiyorum Kou -_-

2. Witch

Witch

Ehehehehehe, Yuuri'yi shoplayarak oldurmustum. (Bknz.: Witch Kardesinizin Cinayet Mahali) >-< Gicik insan. Geber. Kou da Futaba'yi tersliyordu diye sevmiyorum. Aslinda Futaba'yi da sevmiyorum. Amaan neyse ben bir basladim mi susamiyorum. :D

3. Mireille

Mireille

Futaba hakkında pek bir şey düşünmüyorum ama bence animenin en güzeli Murao :D Yuuri'yi ben de sevmiyorum ya, ne diye araya girdin durup dururken, kaç yaşına gelmişsin hala tavşanlı çanta taşıyorsun. Gıcık oldum kıza :D

4. Witch

Witch

Bence de, yukarda bahsettigim esmer kiz oydu :D Gereksiz karakter o gereksiz -_- :D

18. İlk kez Türkçe'de 5 şık arasında kaldım, matematikten 5 soru yapabildim sadece :D coğrafyanın lafını bile açmak istemiyorum, tarih orta derecede iyi geçti, felsefeyi bile yapamadım bu ne arkadaş ya Lys de kötü geçerse gitti bu sene :(

2. Nayru

Nayru

geçersin umarım ya deme öyle ...hala umut var :D fen flan çözmedin mi hiç

3. Mireille

Mireille

Sayısal dersleri görmediğim için bakmadım da bir defasında deneme sınavında 3 doğru çıkartmıştım şans eseri ama bu sefer zaman yetmedi bazı sorular çok vakit kaybettirdi. Neyse artık edebiyat ve matematiğe çok çalışmak gerek başka çare yok :D

4. Nayru

Nayru

@Mireille gambareee :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.