Jump to content

Kayahan Demir

Kayıtlı Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Kayahan Demir's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Shinsekai Yori pek bilinmiyor ama bence çok şahane bir anime.
 2. Bence Ichigo ile Rukia birbirlerine boş değiller. Ancak Orihime' de Ichigo' ya boş değil. Yani Orichiru olması lazım :D
 3. Anime zaten sonda da, manga da dragon fest. arc dan sonra devam etmedim heyecanı kaçıyor animenin. Acaba ilerleyip dragon slayer güçlerimi uyandırsam :)
 4. Burasını biraz hareketlendirmek gerek :D Öncelikle üye olmak istiyorum. Mümkünse de bir Aziz büyücü alayım :) ss'ler iyi çıkmadı ama bölümün sonunda buldum. umarım bu dur :) yoksa aramaya devam edeyim. Etid: yuhh daha dakkasına bulmuşlar :D bakayım neymiş.
 5. Wendy' nin büyüsü :) bir kaç tane seçip bir sıralama yapmak gerekir bence. 1 tane yetmez. 1. Erza' nın donatması 2. Happy' nin exceed büyüsü ve komboları 3. Wendy' nin gökyüzü ejder biçiciliği ve buffları :)
 6. Daha ilk bölümlerde gördüğümüz üzere Erza. Laxus dan ancak zorba olur :)
 7. Valla Fairy Tail bu konuda eşsiz. Sayısız sahnede güldürüyor :)
 8. Juvia ve Gajeel sanırım zaten S rank idi eski loncalarında, FT.a katılınca rütbeleri baştan başladı :) Juvia, Gajeel ve belki Fred. Natsu, Gray, Lucy, Cana ve Wendy de çok güçlü karakterler ancak S class için gerekli olgunluğa daha sahip değiller. Natsu bu olgunluğu biraz olsun S rank quest'te Gildarts'dan tattı ama daha yolu var :)
 9. en sevdiğim anime manga karakteri :) bir kaç resim de benden, bizzat animeden aldığım ss.lardır :) Sonuncu animeden değil :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.