Jump to content

Kayahan Demir

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Kayahan Demir üyemizin başarıları

1. Shinsekai Yori pek bilinmiyor ama bence çok şahane bir anime.
  2. Kayahan Demir

İchiruki mi,İchihime mi?

Bence Ichigo ile Rukia birbirlerine boş değiller. Ancak Orihime' de Ichigo' ya boş değil. Yani Orichiru olması lazım :D
  3. Anime zaten sonda da, manga da dragon fest. arc dan sonra devam etmedim heyecanı kaçıyor animenin. Acaba ilerleyip dragon slayer güçlerimi uyandırsam :)
  4. Burasını biraz hareketlendirmek gerek :D Öncelikle üye olmak istiyorum. Mümkünse de bir Aziz büyücü alayım :) ss'ler iyi çıkmadı ama bölümün sonunda buldum. umarım bu dur :) yoksa aramaya devam edeyim. Etid: yuhh daha dakkasına bulmuşlar :D bakayım neymiş.
  5. Kayahan Demir

Fairy Tail Favori Yıldız Ruhunuz ?

vargo :) plase moshi-mosh :D
  6. Kayahan Demir

Büyü türü ?

Wendy' nin büyüsü :) bir kaç tane seçip bir sıralama yapmak gerekir bence. 1 tane yetmez. 1. Erza' nın donatması 2. Happy' nin exceed büyüsü ve komboları 3. Wendy' nin gökyüzü ejder biçiciliği ve buffları :)
  7. Kayahan Demir

Fairy Tail Favori Takımınız ?

Erza Natsu Wendy Gajeel Laxus 4 dragon slayer + Erza :ph34r:
  8. Kayahan Demir

Fairy Tailin En kabadayısı :D

Daha ilk bölümlerde gördüğümüz üzere Erza. Laxus dan ancak zorba olur :)
  9. Valla Fairy Tail bu konuda eşsiz. Sayısız sahnede güldürüyor :)
  10. Juvia ve Gajeel sanırım zaten S rank idi eski loncalarında, FT.a katılınca rütbeleri baştan başladı :) Juvia, Gajeel ve belki Fred. Natsu, Gray, Lucy, Cana ve Wendy de çok güçlü karakterler ancak S class için gerekli olgunluğa daha sahip değiller. Natsu bu olgunluğu biraz olsun S rank quest'te Gildarts'dan tattı ama daha yolu var :)
  11. Kayahan Demir

Erza Scarlet - Fairy Tail

en sevdiğim anime manga karakteri :) bir kaç resim de benden, bizzat animeden aldığım ss.lardır :) Sonuncu animeden değil :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.