Jump to content

Rєâρєя

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

7 Takipçi

Rєâρєя hakkında

• Doğum günü 05/14/1997

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    League of Legends , Listen to music , Watch anime , Don't speak english =)

Son profil ziyaretçileri

3198 profil görütülenme

Rєâρєя üyemizin başarıları

1. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rєâρєя

Rєâρєя

Valla ben oyuncu bulma işini size bırakıyorum yeni oldugum için :) Siz halledin takımı oyuncuları falan bana mesaj atarsınız seve seve gelirim ben.

3. Kaxell

Kaxell

yav 5 kişi olmamıza gerek yok açınca görürsünüz :P

4. Rєâρєя

Rєâρєя

Tmm ozaman açınca görüşürüz :P

2. League of legends'de Professional Ad Carry xD

2. Kaxell

Kaxell

ben gelirim :) şu an tatildeyim telefondan giriyorum, temmuzda gene evdeyim, o ara girelim. (gümüş 3üm ama aldırma hep solo girdim ^^)

3. Rєâρєя

Rєâρєя

Lig sıkıntı degil ya ben platin 2 'yim ama Gümüş 2 hesapla oyunlara giriyorum onu geçtim zaten arkadaşlarım falan bronzlarda takılıyo :D yani lig falan hiç sıkıntı degil sen ne zaman istersen gireriz ekledim ben seni oyundan girince kabul edersin artık :)

4. Kaxell
  3. Herkeze hayırlı ramazanlar , hayırlı iftarlar

4. Arkadaşlar league of legends'e büyük bir tutkum vardır duo girmek isteyenler HTW Zengetsu eklesinler. (Dogrusu Zangetsu olacaktı arkadaşımın çarı bana verdi.Birde gerçek çarım degil gerçek çarım AWK Kenpachi'dir :D)

2. LeornKayn

LeornKayn

tamamdır tek bi harften yanlış yazıyormuşum :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Ben arada bazen çok sinirleniyorum :D misal bu gün Hazado' ile girdim zaten tek oynınan 2'miz şakasına ben afk feedliyecem filan dedi ormancı bunu ciddiye alıp küfür etti sonra dravende başladı küfüre sonra Hazadoda bunlara inat trollemeye başladı haliyle ben acaip çıldırdım...ama yavaş yavaş sakinliğimi korumayı öğrendim çünkü elinden birşey gelmiyor bazdı durumlarda...

4. Rєâρєя

Rєâρєя

Aynen zaten ben artık alıştım platin2'ye gelese kadar neler çektim ben bide ben baya arkadaşımın liglerinide düzeltiyorum baya tecrübem var yani arada beni kendimden geçiyoriyolar oyunu bırakıp sadece sövdügümde oluyo tabi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.