Jump to content

Rєâρєя

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Rєâρєя kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Fotoğrafı geçtim, sadece Türklerin farkına bakın. (Hemen alttaki etiketlemeler...) http://goo.gl/6rI7om

1. Rєâρєя

Rєâρєя

sdafsadsa etiketler op (ATARA ATAR GIDERE GIDER AINCRAD COCUGUYUZ SHEQLIMIZ YETERR) buna koptum ya dsaffasfdf

2. (See 6 other replies to this status update)

2. Bana mı öyle geldi yoksa "Bu gün hangi animeyi izlediniz", "En son bitirdiğiniz anime" konularıdamı silinmiş :D

3. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

4. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Valla ben oyuncu bulma işini size bırakıyorum yeni oldugum için :) Siz halledin takımı oyuncuları falan bana mesaj atarsınız seve seve gelirim ben.

2. (See 19 other replies to this status update)

5. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Leorn - Mid , Kaxell - Sup , Ben - Adc (Böyle olacak diye bişey yok isteyen istedigi yerde oynar yani yanlış anlaşılmasın :)) , jungle ve solo top oyuncularımız eksik onlarıda halledersiniz siz forumdan :D

6. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Ben az kaçtım ya karnıma öyle bir ağrı girdiki anlatamam (Oruç bugün beni fena etti nedense) biraz Teen Wolf izliyorum. 1 2 saate dönerim foruma :)

7. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Ben o kadar yazdım olmamıştı ya 0 diye gözüküyodu O.o

8. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Ben kızıyorumda yine fayda etmiyor.Anlamadıgım bi konu var ne zaman bir hata yapsa bi bahanesi oluyo ya ekranı kayıyo ya interneti gidiyo ya pingi çıkıyo veya fps'si düşüyo yani ben hata yaptım dedigini hiç görmedim daha :D Bugünde aynı şekilde adam önüne geldi stun at dedim Q'yu yan haritaya giderken gördüm en son :) (Bu arada Yüzde işareti kullanılmıyo heralde Yüzde yüz 1 bahanesi oluyo yazacaktım 2 kere sildim olmadı diye :D )

9. canı sıkılan lar beklesin süpriz birşey hazırlıyoruz Windows 7 ile :D

10. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Sıkıntı degil ya bende sup arıyodum zaten :) Benim prenin pc sıkıntılı yan haritadaki adamı vurmaya çalışıyo oyunlarda :D

11. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Arkadaşın çarını bronz 4'den gümüş 1 yaptım sıkıntıdan :D ( Çaktırmayın kendi çarımda maç atmaktan korkuyorum ) Şimdide altına dogru gidiyoruz 60 puanı oldu :D

12. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Kurunda oynayalım hep beraber ya :) Bi konu vardı topluca bi oyuna başlayalım diyemiydi öyle bişeydi ne oldu o konuya ya bulamadım -_-

13. Canım sıkıldı ya forumun bi lol takımı falan yokmu bende girsem takıma veya lol oynayan arkadaşlar ulaşsında oyun atalım.Olmadı cs oynayalım ne biliyim bişeyler yapalım işte ya :D

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Oldugunu bende biliyorumda kimler oldugunu bilmiyorum daha 5 günlük kullanıcıyım forumda.

14. Ya bu durum olayını ilk başlarda sevmişti amma bir yandanda kötü gibi yani ne biliyim ben bişey yazıyorum sonra yorum yapıyolar(kötü kısım burası değil :D) sonra ben o yorumu görmeyip geç cevap veriyorum[kötü kısım burası :D) sonra kahroluyorum falan yani :(

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Ayarlardan bildirim seçeneklerine gir hepsini yerleşik bildirim yap geç ya bende öyle valla :D

15. Ya bu durum olayını ilk başlarda sevmişti amma bir yandanda kötü gibi yani ne biliyim ben bişey yazıyorum sonra yorum yapıyolar(kötü kısım burası değil :D) sonra ben o yorumu görmeyip geç cevap veriyorum[kötü kısım burası :D) sonra kahroluyorum falan yani :(

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Yorum yapılınca sana bildirim gelmiyomuki O.o

16. Bugünden itibaren Japonca öğrenmeye başladım. :) Kitabım da bu: http://goo.gl/0fOh1L

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Valla ögrenmeye çalışıyorum zaten ingilizceyi çocukluktan beri zaten benim ingilizcede sıkıntı vardı ama herzaman ögrenmek istemişimdir yanii :) Abi burasıda çok sıcak oldu yav ölecem şimdi

2. (See 10 other replies to this status update)

17. Bugünden itibaren Japonca öğrenmeye başladım. :) Kitabım da bu: http://goo.gl/0fOh1L

1. Rєâρєя

Rєâρєя

İyi yapmışsın ya ben daha ingilizceyi adam gibi bilmiyorum sen japonca ögrenmeye çalışıyosun valla helal olsun ne diyim :D

18. Bugünden itibaren Japonca öğrenmeye başladım. :) Kitabım da bu: http://goo.gl/0fOh1L

19. League of legends'de Professional Ad Carry xD

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Lig sıkıntı degil ya ben platin 2 'yim ama Gümüş 2 hesapla oyunlara giriyorum onu geçtim zaten arkadaşlarım falan bronzlarda takılıyo :D yani lig falan hiç sıkıntı degil sen ne zaman istersen gireriz ekledim ben seni oyundan girince kabul edersin artık :)

2. (See 7 other replies to this status update)

20. League of legends'de Professional Ad Carry xD

1. Rєâρєя

Rєâρєя

:D Gel duo girelim bi ara HTW Zengetsu eklersin.

21. League of legends'de Professional Ad Carry xD

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Hatta ben şuanda girip bi oyun atacam canım sıkıldı :)

22. League of legends'de Professional Ad Carry xD

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Bende pro ADC m.o xD Tabiki istedigin zaman atarız.

23. Arkadaşlar league of legends'e büyük bir tutkum vardır duo girmek isteyenler HTW Zengetsu eklesinler. (Dogrusu Zangetsu olacaktı arkadaşımın çarı bana verdi.Birde gerçek çarım degil gerçek çarım AWK Kenpachi'dir :D)

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Aynen zaten ben artık alıştım platin2'ye gelese kadar neler çektim ben bide ben baya arkadaşımın liglerinide düzeltiyorum baya tecrübem var yani arada beni kendimden geçiyoriyolar oyunu bırakıp sadece sövdügümde oluyo tabi :D

24. Arkadaşlar league of legends'e büyük bir tutkum vardır duo girmek isteyenler HTW Zengetsu eklesinler. (Dogrusu Zangetsu olacaktı arkadaşımın çarı bana verdi.Birde gerçek çarım degil gerçek çarım AWK Kenpachi'dir :D)

1. Rєâρєя

Rєâρєя

Kenpachi'deki a'da şapka var ama ben yapmayı bilmiyorum şimdi oyuna girip kopyalamam lazım bayada üşengecimdir sen en iyisi HTW Zengetsu ekle :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.