Jump to content

Jeancolic

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Jeancolic kullanıcısının paylaşımları

1. benim de öyle bitirmek gibi bir huyum ama sadece one piece i bıraktım çünkü aşırı uzun
  2. Monogatari serisi (bana çok saçma gelen anime serisi konu olarak da beğenmedim çizim olarak da beğenmedim karakterler olarak da çok zar zor bitirmiştim ecchi olması zaten ilk başta nefret ettiğim özellik o olmasaydı belki izlenirdi) OreImo (abi çok saçmaydı o da ya siscon olan şeyler beni aşırı derece de sinir ediyor) Shoukugeki no Souma (Tekrar ediyorum yine ecchi olması ve aynen monogatari serisindeki gibi karakter, çizim -özellikle çizimi zaten bütün karakterler kibirli bir şekilde bakıyor gibi geliyor bana-, konu -yemek üzerinden ecchi olması da ayrıyeten çok saçma- ) SAO (ilk bölüm güzeldi sadece o kadar uzatıldı ki cılkını çıkardılar saçmaladı iyice ve devam ediyor olması da ilginç) Toradora (karakterler, çizim özellikle baş karakterleri shiplemiyorum) Devilman Crybaby (konu, çizim, karakter berbattı konusu da saçma geldi hem zaten hentai gibi bir animeydi )
  3. Jeancolic

Bleach

Harika bir diziydi ^_^ En çok sevdiğim karakter Hisagi Shuuhei :wub: Bir de Aizen var hep de kötü karakterler yakışıklı oluyor zaten :D
  4. Jeancolic

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Corpse Party Episode 1 & Bakemonogatari Episode 10
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.