Jump to content

Zeyzeyinufakkardeşi

Üyeler
  • İçerik sayısı

64
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Zeyzeyinufakkardeşi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ilginizi çeker mi bilmem ama şuanda *tokyo ghoul* ve *noragami* nin OP leri üzerinde çalışıyorum gerçi biraz uzun sürücek (malum ikisinin de bass tabb leri hiç yok ve kulakla ve videolara çıkarmak zorundayım) ama bitirdiğim de size danışırım. 1-2 senedir bass çalıyorum ama bu işlerle baya ilgili olmama rağmen daha video paylaşma fırsatım olmadı yani bu işleri pek bilmem ama videosunu çekip buraya veya size yollayabilirim  :D

bass ve tabbları internette buldum :D en azından ben uğraşıp finger çalıyorum electroda tokyoyu

2. Merbaha arkadaşlar öncelikle NeverMore Studios müzik film ve oyun alanlarında profesyonel işler çıkartmayı amaçlayan amatör bir topluluktur.Bunun yanı sıra görsel ve işitsel efektlere ağırlık vererek müzik, cover, film ve oyun yapmayı da amaçlamaktadır. Umarım TurkAnime Tv den de istediğimiz desteği alırız:)

Yarın Akuma No Riddle da eklenecektir.. Anime cover için grubumuza yeni tayvanlı baterist arkadaş alınmıştır..

No Game No Life op ve ed hazırlanıyor..

çok iyi olmuş ellerinize sağlık :D umarım başka şarkılarda olur!!

3.  

:D sims 3 te tavşan varmı göremedim :3 1 de glb balyanço vardı bide 2 de tavşan 3 dede cüce varda o biraz tuhaf onu almak için tuhaf şeyler yapıyon :D

:D azrailin tekiyle poker oynadım parti verdim arkadaşım oldu partilere çağırıyorum artık :D azraile gıcıklık olsun diye adamı kapatım içeri bonehildayı koydum :D bonehildanın kutusu gitmiş bikaç gün sonra karısı olmuş :D evleri olmuş wt. dedim bug oldu kesin diyip haritayı sildim :D

*-* tavşan var mı hım vardır ya :D 

4. Sanırım benim için enler 

En korumacı: Dhspark,animestoxic

En eğlenceliler:Leorn,Hazado,Kaxell,Ext

En romantik :Lydia,Misaki

En işsiz güçsüz takılan:Ben

Sessiz sakin ama bir o kadarda cana yakın:Msempai

Egolu  ^_^  ^_^ : Smtkrsln

Gizli ajan :  :ph34r: Happy Mask Salesman

Savaş gazisi:BarbarosOruc

En delidolulardan:Pingu

en gizemli : Jr K!Ra

sohbet krallığımız olan kişiler : **şuan burdalar mı bilmiyorum** Scream, dovahkinn

5.  

logo.jpg
    Konusu : Evde yalnız bir adam gecenin bir yarısında internette takılırken bir makale görür. Makale nasıl hayalet görüleceği hakkındadır. Bu abimizde meraktan bunu deniyor ve olaylar gelişiyor.

Türü: Korku, Gerilim, Gizem, Psikolojik

ilk çıktığı gün okumuştumda *-* bazı sahneler ürkütmüştü beni 

6. Herkese merhaba!

Uzun süredir anime izlememe rağmen forumlarda pek takılmıyordum ama bunun değişmesi gerektiğini düşündüm :)

21 yaşındayım. Evet biraz yaş ortalamasının üstündeyim benim yaşımdakiler genelde pek ilgilenmiyor animeyle o yüzden konuşacak insan bulunmuyor. Bende kardeşlerimi başlattım animeye bu yüzden :D

Önceleri anime ve mangaları ingilizce takip ederdim sonradan Türkanime'den izlemeye başladım hoş mangaları hala ingilizce takip ediyorum.

Genelde zamanımı bilgisayarda geçiririm anime, manga, oyun, film, kitap derken arkadaşlarımın beni evden zorla çıkardığı anlar olmuştur :)

D.Gray Man , K-Project, Gintama , Natsume Yuujinchou, No Game No Life ve Noragami en sevdiğim animelerdendir.  LOL ise favori oyunum.

Forumda yeniyim ama umarım hep birlikte keyifli sohbetler eder ve birlikte güzel zamanlar geçiririz :)

Hoşgeldiniz :D benimde umudum bu yöndedir , ve oyun köşesi bulunmakta *-* lol takımı falan var ,düşürsen herkese açık  :D

7.  saki mangamı beğenmiyen editör konuşmasını hatırlattı bana  sen bidaa çiz öle bakalım gibi ama neyse teşekkürler :)

çizdim çizmez olur muyum :D sana yollarım yarın *-* sevdiklerimden biriydi

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.