Jump to content

Zeyzeyinufakkardeşi

Üyeler
  • İçerik sayısı

64
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi got a reaction from Shotdown in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    tüm seride güzel *-* ben beğenmiştim son kitabı okuyamasamda..
    Ne kadar sıradan gibi gözüksede Uçurtma Avcısını öneririm.
  2. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Shotdown in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Don Brown'ın tüm eserleri ilginç ve güzeldir fakat

Dijital kale ile Melekler ve Şeytanlar Tavsiye ederim
  3. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Skadi in Bir Özel Anime Bölümü de Haikyuu!!’dan   
    Bir Özel Anime Bölümü de Haikyuu!!’dan Geliyor

Weekly Shōnen Jump tarafından yapılan açıklamaya göre, Jump Special Anime Festa 2014′te Gintama veAssassination Classroom‘un yanında Haruichi Furudate’nin eseri voleybol mangası Haikyuu!!’nun da özel anime bölümü yer alacak. Orijinal bir hikayeyi anlatacak bölüm oyunculardan birinin şaşırtıcı bir yanını gözler önüne serecek.

Jump Special Anime Festa bu yıl, 9 Kasım’da Tokyo, 15 Kasım’da Sappora, yine 15 Kasım’da Sendai, 16 Kasım’da da Fukuoka, Nagoya ve Osaka olmak üzere Japonya’nın 6 şehrini ziyaret edecek. Dergi 6390 çift biletin dağıtılacağı bir çekiliş düzenleyecek. Etkinliğin Tokyo ayağında seiyuuların da katılımıyla bir sahne etkinliği gerçekleştirilecek.

Duyurulan bu özel anime bölümleri yüzünüzü güldürmeyi başardı mı?

Kaynak:AnimeFantastica
  4. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Apollo in Sims 1,2,3   
    Olur  tabi ya olmazda her dakika da yangın çıkmaz ki bide ben söndür demesem zıplıyor koşuyo etrafta bağırıyo çok sinir oluyorum :D Mümkün olsa boğazını sıkıp öldürcem onu orada ama mümkün olmuyor işte :D :D
  5. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to LeornKayn in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Kaçınız Ezreal'in dansının bir animeye ait olduğunu biliyordunuz :D

The Melancholy of Haruhi Suzumiya imiş animenin adı...
  6. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Hitsugaya in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    En beğendiğim değil ama şimdi gözüme bu güzel geldi :P

7. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to 0nLin3 in Anime ve Mangalarda Türkler ve Türkiye Nerede? (Türk İzleri)   
    Shokugeki no Soma'nın kebabından sonra şimdi de köftesi çıktı :D

Karakterin uzmanlık alanı baharat olunca türkiye gelmiş yazarın aklına :D
  8. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Çevirmen-J in Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]   
    Zaten bi' Mayuri'yi yapan arkadaşım bide ben Japonca üzerinde tam bi' üstünlüğe sahibiz :D Sesinizin güzel olması yeter veyahut karaktere uyması bizim için yeterli :D Katılmak istiyor ve kendine güveniyorsan başvur  ^_^

O konuda ben giriyorum işte devreye :D Mesela Furuya'nın arkadaşını diyaloglarını tekrar olarak değiştirmek zorunda kaldım :D Lokalize ettim yani :D Bunu yaptıktan sonra pek zor olmuyor açıkçası  :D  Yorumun için teşekkürler bu arada  ^_^

İlk projemiz olduğu için kayıtları üzerinde tam bir hakimiyet sağlayamadık, şu anlık bu işin temeline ve mekanizma bölümüne odaklanmış durumdayız ancak bu demek değildir ki ilerideki projelerimizde bunu düzeltmeyeceğiz :D Mixcraft 6 adlı gayet kullanışlı bir programla sonraki projelerimizi düzenleyeceğim :D  Yorumunuz için teşekkürler  :D  ^_^

O ses aslında oluyordu lakin mikrofon sıkıntımız var biraz  :( Fakat dediğim gibi programla düzenleyeceğim :D Yorumunuz için teşekkürler  ^_^

o.o

Teşekkür ederim güzel yorumun için  ^_^
  9. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to PSPGAME in Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]   
    Bu iltifatınız için teşekkür ediyorum.Sesimi elimden geldiği kadar ana karakterinki gibi yapmaya çalıştım ^^

İltifatınız için çok teşekkür ediyoruz.Aynen dediğiniz gibi Türkçe olarak söyleyince bazen garip bir anlam kazanabiliyor ^^'

Pek iyi ekipmanlara sahip olmadığımız için böyle bir sorun oldu.İltifatınız için teşekkür ederiz ^^ Beğendiyseniz ne mutlu bize.

İltifatınız için teşekkür ederiz ^^ Babanın sesine gelecek olursak , grupça animede ses tonunun biraz durgun olduğuna karar vermiştik ama eğer böyle düşünüyorsanız ilerki bölümlerde özen gösteririz.

Çok teşekkür ediyoruz ^^
  10. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to BeyazidHan in League of Legends Tanıtım   
    League of Legends

Oyunun temel terimlerinden ve acemi oyuncuların bilmesi gereken kurallardan bahsedicegim.

Üst Koridor (TOP)
    Üst koridor oyuncuları genellikle tank ve team fight (takım savaşlarını) başlatıcak kabileyetlere sahip karakterlerdir.
    Bu kahramanları söyle sıralıyabiliriz Renekton Nasus Rengar Fiora Shyvana İrelia Garen Darius gibi kahramanlardır.
    Orta Koridor (MİD)
    Orta koridor oyuncular yüksek hasar verebilen kahramanlardır.Orta koridor en fazla baskın yiyebilecek alanlardır.
    Ora koridorun kahramanlarınıda söyle sıralıyabilirz Zed Syndra Orianna Twistet Fate Ahri gibi kahramanlardır
    Ormancı (Jungle)
    Orman koridoru tarafsız yaratıkları keserek. Diger lanelere baskın(gank) atarak lanelere yardım eden karakterlerdir.
    Baron Ejderha gibi global görevleri takip ederler.
    Başlıca kahramanları şunlardır Vi Udry Lee sin Sejuani Master Yi Skarner Elise gibi kahramanlardır
    Alt Koridor (BOT) 
    Bot lane 2 karakterden oluşmaktadır bunlar:
    Nişancı (ADC)
    Nişancı oyundaki saniye başına maksimum hasarı verebilen karakterlerdir.Oldukçu kırlıgan oldukları için dogru pozisyonda
    durmalı ve en yakındaki kışıye hasar vermelidir.
    Nişancı kahramanları söyle sıralanabilir Caitlyn Vayne Jinx Sivir Tristina Twitch gibi karakterlerdir.
    Destek(Support)
    Destek nişancıyı koruyan ona oyunda yardım eden takıma destek saglayan karakterlerdir.
    Kahramanları şöyle sıralanabilir Karma Thresh Braum Zilian Leona Nami gibi kahramanlardır

Botlara Karşı Nasıl Oyun Kurulur

11. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to salamander37 in Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]   
    harika olmuş fakat ben babanın sesinin oturmadıgını düşünüyorum bence biraz daha baskın (kalın) ve konuşurken o duyguyu veren birini kullanmalısınız  seslendiren arkadışın ellerine sağlık ama birz duygusuz olmuş 
  12. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Çevirmen-J in Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]   
    Türkiye'nin Tam Organize İlk Fandub Grubu

Amacımızı, nasıl toplandığımızı sizlere açıklamadan önce sizlere kendimi tanıtayım: Ben Gökhan Dağdevir, gerçi bu T.A forumlarında Çevirmen-J olarak tanınırım. Yaklaşık 1,5-2 senedir çevirilere kendimi vermiş ve insanlara anlayabilsin diye animeleri kendi dilimize çevirmekteyim. Lakin bu çevirileri yaparken  aklıma hep bir şey takılmıştır; neden ortada onlarca fansub grubu varken bir tane bile kendilerini Dublajlamaya atamış bir anime Dublaj ekibi yok? Televizyonda bir anime kanalı açılmıştı evet fakat istediğimi halen alamamıştım.

Yaklaşık  3 ay 10 gün kadar önce bir arkadaşımdan "Anime Dublajlamaya" dair bir teklif aldım. Projede bir çok kişi vardı ve gerçekten potansiyeli yüksek bir grup gibi gözüküyordu. Benim de daha önceden bir "Bant Tiyatrosu" deneyimim olduğu ve sesimi kullanabildiğim için ve tabi ki de böyle bir teklifi uzunca bir zamandır beklediğim için direk atladım. 

Bu olayın ardından kişiler tam olarak toplandı ve çevireceğimiz anime belirlendi; grupta bulunan kız sayısı fazla olduğu için ve karakterlere tam uyum sağlayabildiğimiz için "Sankarea" animesiyle başlamaya karar kıldık ve sonunda amacımıza ulaştık.

İlk amatör çalışmamız olduğu ve  henüz içerisinde bulunduğumuz duruma "TAM" olarak kendimizi veremediğimiz için öyle aman aman bir şey çıktı diyemem lakin bir çevirmen olarak, Japonca'nın tam içerisinde bulunmama rağmen benim dahi hoşuma giden bir çalışma oldu.

Umarım ilk projemizden sizde benim aldığım kadar zevk alırsınız :)
    Web Sitemiz [Dns Gerektirir] = http://mabushiifandub.yetkinforum.com/

Aynı zamanda grubumuzda şu Seiyuu'ların tam taklidini yapabilen kişilerinde olduğunu belirtmek isterim;

-Hanazawa Kana   {Steins;Gate = Mayuri
                               Angel Beats = Kanade}

-Kamiya Hiroshi    {Durarara = Izaya
                               Shingeki No Kyojin = Levi}

-Kakihara Tetsuya {Fairy Tail = Natsu
                               Tengen Toppa = Simon}

-Koto Emiri          {Monogatari Series  = Hachikuji
                               Baka to Test = Hideyoshi}

-Hirano Aya          {Fairy Tail = Lucy
                               Kimi No Todoke = Ume}

13. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to ofaruk3 in Merhabalaaar :)   
    Merhaba Millet! 

Merhaba, merhabaa :) Ben Ömer Faruk. Onbeş virgül yetmişbeş yaşındayım :D İstanbulda oturuyorum. Animeye arkadaşımın tavsiyesi ile başladım ve iyiki başladım <3 Bana önerdiği ilk anime Fullmetal Alchemist idi. Çok beğenmiştim ve bitirdikten sonra OVA'larını da ardından izledim. Sonra kesmedi Koma Theater'ini izledim. O da yetmeyince 2 tane filmi varmış bunları da izledim :D Mükemmel bir animeydi gerçekten :) Kendimden biraz daha bahsedecek olursam, Dubstep müzik severim ve gerçekten hala anlayamadığım şey Dubstep beni çok etkiliyor ve her dinlediğimde yine aynı zevki tadıyorum. Her şarkıda tüylerim diken diken oluyor :D Dubstep dinlemeyi de severim çalmayı da :) Geçenlerde bulduğum birkaç müzik yapma oyunuyla birşeyler çalmaya çalışıyorum işte :D Haa, konu açılmışken oyun ve program yapıyorum.. Photoshop kullanıyorum :) Çizmeyi seviyorum fakat pekte başarılı olduğum söylenemez :D Daha çok tabletimle Sketchbook ile birşeyler karalıyorum. Renkli çizimleri sevmiyorum daha çok karakalem yapıyorum :D Gölgelendirme konusunda problemlerim olduğu için :D Şey birde çok utangacımdır ayrıca çok da duygusal :) Çok iyi rol yaparım :) Çok farklı birisiyimdir. Nasıl olduğunu bende çözemedim ama herkes öyle diyor :D Ayrıca pek de dışarı çıkmam ama bu aralar sağolsun arkadaşlarım yüzünden evde bir kere iftar yapabildim :D Ve evet anime konusuna gelirsek :) Daha yeni sayılırım. İzlediğim animeleri sırasıyla;

1- Fullmetal Alchemist
    2- Fullmetal Alchemist Brotherhood [Artı 5 OVA, 2 Film, Koma Theater]
    3- Death Note
    4- Hunter X Hunter [Güncelim] [Artı Phantom Rogue filmini izledim The Last Mission filmini arıyorum ama yok galiba :D ]
    5- Sword Art Online [Çok iyiydi ama sonlara doğru birazcık tadı kaçtı :D ] [Artı Sword Art Offline izledim ve Extra Edition'da 33. Dakikada kaldım :D :D ]
    6- Shingeki No Kyojin [Çok çabuk bitti 2015'e kadar bekleyemiciim :D ] [Artı 2 OVA]
    7- School Days [Final bölümü çok kötüydü ama ilk izlediğim ecchi olarak beğenmiştim :D ]
    8- Free! Iwatobi Swim Club [O kadar hoşuma gitmişti ki :D 2. sezona başladım çok beğendiğim animeler arasında :D ] [Artı FrFr! 5 tane OVA izledim :) ]
    9- Highschool DxD [Mükemmel bir animeydi ve ikinci ecchi animem olarak çok beğendim :D İzlerken her bölümünde tüylerim diken diken olmuştur :D ]

Şuan İzlediğim Animeler:

1- Akame ga Kill! [1. bölüm]
    2- Barakamon [1. bölüm]
    3- Fairy Tail [6. bölüm]
    4- Hunter X Hunter [Güncel]
    5- Sword Art Online 2 [2. bölüm]
    6- Glasslip [2. bölüm] [bu arada Sachi'ye ölüyorum yaa :D Gözlüklü kızlara zaafım var adfasdfad :D Şu tatlılığa bak ama yaaa :D ]

7- Aldnoah.Zero [1. bölüm] [İlk Bilim Kurgu animem :) ]
    8- Rail Wars! [2. bölüm] [Her ne kadar trenlere ilgi duymasam da karakterleri çok hoşuma gitti, güzel anime yaa :) ]
    9- Tokyo Ghoul [2. bölüm] [Çok güzel animeye benziyor ama içimdeki sadisti uyandıracak sanırım :D :D  ]

Askıya aldığım animeler:
    1- Bakemonogatari [İzliyicem hep unutuyorum kahretsin ya :D Çok farklı bir anime ve bakış açısı falan çok hoşuma gitti ama :D ]
    2- Highschool of the Dead [bana göre biraz saçma geldi 2 bölüm izledim galiba. Sıkıcı geldi :D Bir ara bitiririm ama ya :D ]
    3- Baka to Test Shoukanjuu [İzlerken çok güldüğüm bir animedir 9. bölümde kaldım izlemeye devam edicem :D ]

Evet böyle arkadaşlar :) Bu aralar çok hoşuma giden anime türü.. Slice of life :) Hoşuma gitmeye başladı ya tabi birazda romantik seviyorum :) Ha :D Bu arada animeye başlamamın ikinci sebebi de BABAM :D :D Sizin anime izleyen babanız var mı :D ^^
    Kendisi HxH'yi benimle beraber izleyip güncel olmuştur :D Dün açmış buradan Cowboy Bebop izliyor asdfasdf :D Valla anime konusunda benden biraz farklıdır ve izlediği animeler de pek hoşuma gitmiyor :D Biraz eski tür seviyor :D Geçenlerde de Princess Mononoke izlemişti falan :D Öyle yani :D Bana sormak istediğiniz bir şey varsa her zaman burada sayılırım :D Pek fazla arkadaşım olmadığı için yalnız takılıyorum bana arkadaşlık edebilecek varsa facebooktanda ekleyebilirler :) Kız olursa sevinirim ama fazla arkadaşım olmadığı için tek kriterim nefes alsın yeter asdfasdf :D 

Hayırlı Ramazanlar :)

Edit: Sanırım biraz uzattım ya :D Hepsini okuyan varsa teşekkürlerimi ve affımı sunuyorum :)
  14. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Naithon in Sims 1,2,3   
    Sims 3'den bahsediyordum. *^* 1 ve 2'yi hiç sevemedim nedense.

Sims'e online desteği gelmez diye düşünüyorum. :c
  15. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi got a reaction from Cerenimo in Sims 1,2,3   
    doğalgaz falanda olsun kombi!!! :D
  16. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Cerenimo in Sims 1,2,3   
    hahah aynen aynen usta çağırıp yaptırma iyiymiş  :D birde faturalar ödenmediğinde elektirikler felan kesilecekmiş öyle okumuştum bir yerde :D
  17. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Laodri in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Dostum tekrardan hatırlatayım :D Forumdaki herkes ile etkileşim haline olmak için takıma girmen gerekmiyor sadece "TurkAnime TV" adlı chat odamıza katılman yeterli orada zaten sıcak bir ortamımız var kimse kimseyi dışlamıyor veya ezmiyor elimizden geldiğince hoş muhabbetler döndürüyoruz :D
  18. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Laodri in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Şunu da şuraya bırakayım ^^ Bana çok iltifat ettiler çok mutlu oldum Arigatõgozaimashitaaaaa  :crying2-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:

19. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to Cувєя efsanedir. :) in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Lol neden bozsun ki siteyi bozan laftan anlamayan üyeler :)
  20. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...

Yaklaşık 8 ay sonra sonunda bir Anime parçası yüklemeyi başarabildim :D Bu seferki parçam Parasyte' dan '' Next To You''... Animesini çok sevmiştim ve melodiyi de sevince bu parçayı çalmak istedim, umarım sizde severseniz :D Ve kanalıma abone olmayı unutmazsanız sevinirim. Daha fazla kişiye ulaşmak beni hem gururlandırıyor hem de daha fazla video yüklemem için beni motive ediyor ^^ Ve küçük bir uyarı yapmak istiyorum (Animesini izlemeyenler için) videoyu izlerken parmaklarıma bakın, yandaki videoya değil :D Küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz ^^'' Herkese iyi seyirler :D

Eski Videolar

Herkese merhaba ?? Daha önce Naruto'nun Sadness and Sorrow adlı parçasını çalmıştım (Belki izleyenler olabilir) Şimdiyse Piyano resitalinde sahnede çaldım ama bu sefer Hocamda bana Flütle eşlik etti ? Ufak bir hatam oldu ama o da heyecandan, daha önce sahnede kimseyle birlikte çalmamıştım çünkü ^^" Neyse fazla uzatmayayım... Umarım beğenirsiniz ????

Merhaba ^_^ Önceden Naruto çalmamı isteyen çok olmuştu bende Sadness And Sorrow adlı parçayı çalmaya karar verdim umarım beğenirsiniz :) Bu sene üniversite sınavına gireceğim için piyanoya çok fazla ağırlık veremiyorum ama sınavdan sonra daha fazla parçayla sizlerle olacağım ^^ Desteklerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum ^_^
    Daha fazlası içinde instagramdan takip edebilirsiniz :) : https://www.instagram.com/alican5/

Tekrardan Merhaba :) 6 ay önceki sahne çalışmamdan sonra tekrar yeni bir parçayla yani yeni bir Anime parçasıyla sizlerleyim ^_^ Bu seferde Tokyo Ghoul'dan bir parça çalmak istedim.Eski videolarımı izledikçe bir sonraki videomun daha hatasız ve daha kaliteli olması için uğraşıyorum. Umarım beğenirsiniz ^_^ Her zaman söylediğim gibi amacım animeyi yani Animelerdeki bu güzel müziklerin Türkiye de daha fazla yayılmasını sağlamak hatta bir Türk olarak Türkiye dışına ulaşabilirsem ne mutlu bana :D Sizdende ricam desteklerinizi esirgememeniz... Paylaşıp daha çok insanın görmesini sağlarsanız çol mutlu olurum :) Ve çalışmalarıma zaman ayırıp izleyen herkese teşekkürler... :)

Önceki Videom

Herkese Merhaba  :) En son böyle bir Konuyu 1 yıl önce açmıştım , şimdi daha iyi bir şekilde karşınıza çıkmak cidden çok güzel  ^_^ Hemen kendimden bahsedeyim ;Beni tanıyanlar olabilir Fairy Tail Natsu coverım dan ve Geçen seneki Fairy Tail parçamdan (Klasik konuya giriş şeklim  :D) Amacım Türkiye de Animeyi daha çok duyurmak bunu da müziğin gücünü kullanarak yapmaya çalışıyorum  ^_^ Bu amaç uğrunda her seferinde kendimi geliştirmeye çalışıp daha  iyi şeylerle karşınıza çıkmak istiyorum  :) Bu video da tam 6 gün önce restalimde çekilmiş bir video, bu sefer Fairy Tail çalmak istemedim ve farklı bir Anime den olmasını istedim araştırırken de Guilty Crown un Krone parçasına denk geldim , parçayı ilk duyduğum anda hayran kaldım çünkü bana direk Guilty Crown daki duyguları hatırlattı , bende hemen gösteride bunu çalmalıyım diye düşündüm. Çok uzattım kısa keseyim... Gösteride kapanışı ben yaptım bu yüzden üzerimde büyük bir heyecan vardı yani hatalarım ondan kaynaklı  :D Parçayı bitirip öğretmenimin yanına gittiğim zaman ikimizinde gözleri dolmuştu  :D ( Kendiside bir animecidir) Sadede gelirsem sizlerden ricam bana amacımı gerçekleştirmemde yardımcı olmanız, bu yüzden siz animecilerin ve TurkAnime nin desteğini bekliyorum  :) Umarım sayenizde hedeflediğim yerlere ulaşa bilirim  ^_^
    ^_^

Önceki Çalışmalarımı Aşağıda bulabilirsiniz 

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba  :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım  :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat bu sefer size çok daha iyi bir parça ile geldim, bu videoyu sizlere sunmayı uzun süredir bekliyordum ama doğru zamanı bekledim... Kendimi daha fazla geliştirip, daha dinlenebilir bir parça çalmak istedim. Tekrar bir Fairy Tail parçası ama ilk videomu paylaşırken söylediğim gibi Fairy Tail in yeri bende çok ayrı. Kendimi bilerek başladığım ilk Anime, hatta Fairy Tail sayesinde bu parçayı ( ve diğer bütün parçaları) çalmamda yardımcı olan Piyano öğretmenim bile Animeci oldu  :D Çok uzatmışım >.<  :) Sadede gelirsem amacım hem Animeyi hem de Anime Müziklerini daha geniş kitlelere duyurmak, sizlerden ricamsa bu amacım doğrultusunda bana yardımcı olmanız. Videomu paylaşarak bana destek olursanız cidden çok sevinirim ( ve şimdi her zaman ki sözüm  :D ) 1 paylaşım bile benim için çok değerli  :) Özellikle TürkAnime yöneticileri bana destek olursa çok mutlu olurum  :rolleyes: . İlk videomda beklemediğim anda bir artış yaşanmıştı nedenini bulamamıştım ama daha sonra sizin sitede paylaştığınızı öğrendim bu yüzden geç de olsa çok teşekkür ederim :3 uzun bir metin oldu ama bana vaktinizi ayırdığınız için tekrar teşekkür eder ve iyi seyirler dilerim ^_^ Ayrıca yorumlarınız benim için çok önemli, lütfen yorum yapmadan geçmeyin :D

Önceki videomu aşağıda bulabilirsiniz :)

EVET MİNNA GEÇENLERDE İLK KEZ PİYANO RESİTALİNE ÇIKTIM VE DAHA FARKLI Bİ ŞEYLER YAPMAK VE ANİMEYİ DAHA DA YAYMAK ADINA RESİTALDE FAİRY TAİL DEN MAİN THEME İ ÇALDIM, HEM ÇALDIĞIM YERDE HEMDE DİĞER ANİMECİ ARKADAŞLARDAN ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIM :D İLK PİYANO RESİTALİM OLDUĞU İÇİN HEYECANDAN HATALAR YAPTIM TABİ ^^" SONUÇ OLARAK BİR RİCAM VAR, SİZ YANİ BÜTÜN ANİMECİLERDEN YARDIM İSTİYORUM VİDEOMUN DAHA FAZLA YAYILMASI İÇİN 1 KERE BİLE PAYLAŞSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM... ŞİMDİDEN YARDIMI ESİRGEMEYEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ^_^ DAHA FAZLA VİDEOYLA YENİDEN KARŞINIZDA OLMAK DİLEĞİYLE :) :)
  21. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to MastaAssu in TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014   
    Herkese teşekkürler ve ayrıca böyle uzun bi' yorumda bulunduğunuz için ayriyetten tekrar teşekkür ederim ^^
  22. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi got a reaction from MastaAssu in TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014   
    İlk sayfadan onsekizinci sayfaya kadar olan kısımdaki tanıtımlar vs her şeyi beğendim ayrıyetten diğer derginin grafikleri aksine bunun grafikleri daha sade ve tam bir dergi kıvamında yapmış . Masashi Kishimoto'yu tanıtmanız yani bir mangakayı tanıtmanız bizler için gayet iyi oldu bence bazı mangakaların hayatları bize örnek olabilecek derecede iyi."Neden Anime Seviyoruz?" başlığı altındaki yazı gayet güzel fakat bunda bir animeseverlerle "otaku" ile röportaj yapıp koyulabilirdiniz çok iyi olurdu gibime geliyor.Vocaloid'i bu kadar iyi anlatmış olmanız beni etkiledi ... Miku-chan'ın gerçekte nasıl ortaya çıktığı vs gibi sorularımıza da cevap vermişsiniz.."Çevirmek ya da çevirmemek işte bütün mesele bu" yazısında çevirmen notlarına komik bir şeyler koyulabilirdi çünkü bazı çevirmenlerin el emeği göz nuru çevirmen notları var yani sadece bu yüzden bile izlenen anime var.Beng-chan'ın yazdığı yazıyı gerçekten beğendim, çünkü bunu yaşadığım olmuştu yakın arkadaşlarım tarafımdan . Büyük bir Fairy Tail severiyim ve birine dediğim zaman "kan yok kanka napalım yani " gibi yorumlar alıyordum, arkadaşlığın geride çok kaldığını söyleyemem çünkü herkesin mutlaka bir arkadaşlıkla ilgili izlediği anime vardır diye umuyorum.Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai animesini izlemiştim , ama tanıtımı çok fazla beğenmedim. Çünkü sadece baş karaktere masum demek yetmiyor bence. Sadece karakterler değil kurgusuda fazla kawaii diyebilirim bu animeye.8. sınıfta bizlerde böyle olsaydık keşke -.- **döverlerdi** Takao Canlı Müzesi'ni süper anlatmışsınız ve ayrıca yer vermeniz süper .Bence orası Japonlar içinde önemli bir yer.Ahmet Bey ve Ertuğrul Bey'in yazdığı kısmı fazlasıyla sevdim.Nasıl çizmemiz gerektiğini ne güzel anlatmışsınız benim işime çok yarayacak :D :D** I'm loser** Fazla işime yarar çok fazla hem öyle böyle değil :( 
  23. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi reacted to MastaAssu in TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014   
    Herkese teşekkür ederiz ^_^
  24. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi got a reaction from Kaxell in TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014   
    İlk sayfadan onsekizinci sayfaya kadar olan kısımdaki tanıtımlar vs her şeyi beğendim ayrıyetten diğer derginin grafikleri aksine bunun grafikleri daha sade ve tam bir dergi kıvamında yapmış . Masashi Kishimoto'yu tanıtmanız yani bir mangakayı tanıtmanız bizler için gayet iyi oldu bence bazı mangakaların hayatları bize örnek olabilecek derecede iyi."Neden Anime Seviyoruz?" başlığı altındaki yazı gayet güzel fakat bunda bir animeseverlerle "otaku" ile röportaj yapıp koyulabilirdiniz çok iyi olurdu gibime geliyor.Vocaloid'i bu kadar iyi anlatmış olmanız beni etkiledi ... Miku-chan'ın gerçekte nasıl ortaya çıktığı vs gibi sorularımıza da cevap vermişsiniz.."Çevirmek ya da çevirmemek işte bütün mesele bu" yazısında çevirmen notlarına komik bir şeyler koyulabilirdi çünkü bazı çevirmenlerin el emeği göz nuru çevirmen notları var yani sadece bu yüzden bile izlenen anime var.Beng-chan'ın yazdığı yazıyı gerçekten beğendim, çünkü bunu yaşadığım olmuştu yakın arkadaşlarım tarafımdan . Büyük bir Fairy Tail severiyim ve birine dediğim zaman "kan yok kanka napalım yani " gibi yorumlar alıyordum, arkadaşlığın geride çok kaldığını söyleyemem çünkü herkesin mutlaka bir arkadaşlıkla ilgili izlediği anime vardır diye umuyorum.Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai animesini izlemiştim , ama tanıtımı çok fazla beğenmedim. Çünkü sadece baş karaktere masum demek yetmiyor bence. Sadece karakterler değil kurgusuda fazla kawaii diyebilirim bu animeye.8. sınıfta bizlerde böyle olsaydık keşke -.- **döverlerdi** Takao Canlı Müzesi'ni süper anlatmışsınız ve ayrıca yer vermeniz süper .Bence orası Japonlar içinde önemli bir yer.Ahmet Bey ve Ertuğrul Bey'in yazdığı kısmı fazlasıyla sevdim.Nasıl çizmemiz gerektiğini ne güzel anlatmışsınız benim işime çok yarayacak :D :D** I'm loser** Fazla işime yarar çok fazla hem öyle böyle değil :( 
  25. Beğen
    Zeyzeyinufakkardeşi got a reaction from DHspark in TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.