Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

orewakimida kullanıcısının son zaferi 7 Ağustos 2014

orewakimida en beğenilen içeriğe sahiptir

orewakimida hakkında

• Doğum günü 08/09/2001

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

60275 profil görütülenme

orewakimida üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: orewakimida

1. başıma gelen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum geçen hafta oldu bu küçüklüğümden beri başıma gelir yani benim için olağan bir şey ama ... neyse  şimdi salonda annem ben oturuyoruz annemin izlediği bir dizide o an zengin bir adam. İşte kurtulmak istediği bir adamı adamlarına söyleyip öldürtüyor , emirler verip kahve içiyor evinin terasında falan  bende o an kendimi fakir hissedip " anne zengin olmak nasıl bir duygu" diye soruyorum annem de " işte böyle bir duygu "deyip Televizyondaki adamı gösteriyor .işte ilginç kısım da burada başlıyor .Bende televizyona bakıyorum adam da "çok güzel bir duygu" diyor. şimdi derleyelim. " ANNE ZENGİN OLMAK NASIL BİR DUYGU"   -    "İŞTE BÖYLE BİR DUYGU"    " ÇOK GÜZEL BİR DUYGU"  Bildiğin ben annem adam üçümüz kısa bir sohbette bulunduk -O- bide dün de şöyle bir şey oldu . haber izleyenler görmüştür akıl hastanesinde bir hasta diğer hastadan çakmak istiyor alıyor ve ya yatağı yada onu yatağa bağlayan ipi yakıyor (anlamadım) sonra ikisi de ateşe bakıp normal bir şeymiş gibi inceliyorlar ( ee hastalık ) aralarında konuşuyorlar bende o an seslice "acaba ne konuşuyorlar" dedim tam o sırada spiker" ne konuştukları bilinmez "diye araya girdi -_-

1. Luluna

Luluna

hahaha... hoş bir tesadüf olmuş ^.^

2. orewakimida

orewakimida

ama işte sadece bir kaç tesadüf yok daha fazlası var. Ne kadar komik ve eğelenceli dursa da bazen korkutucu olabiliyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.