Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

orewakimida kullanıcısının paylaşımları

1. başıma gelen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum geçen hafta oldu bu küçüklüğümden beri başıma gelir yani benim için olağan bir şey ama ... neyse  şimdi salonda annem ben oturuyoruz annemin izlediği bir dizide o an zengin bir adam. İşte kurtulmak istediği bir adamı adamlarına söyleyip öldürtüyor , emirler verip kahve içiyor evinin terasında falan  bende o an kendimi fakir hissedip " anne zengin olmak nasıl bir duygu" diye soruyorum annem de " işte böyle bir duygu "deyip Televizyondaki adamı gösteriyor .işte ilginç kısım da burada başlıyor .Bende televizyona bakıyorum adam da "çok güzel bir duygu" diyor. şimdi derleyelim. " ANNE ZENGİN OLMAK NASIL BİR DUYGU"   -    "İŞTE BÖYLE BİR DUYGU"    " ÇOK GÜZEL BİR DUYGU"  Bildiğin ben annem adam üçümüz kısa bir sohbette bulunduk -O- bide dün de şöyle bir şey oldu . haber izleyenler görmüştür akıl hastanesinde bir hasta diğer hastadan çakmak istiyor alıyor ve ya yatağı yada onu yatağa bağlayan ipi yakıyor (anlamadım) sonra ikisi de ateşe bakıp normal bir şeymiş gibi inceliyorlar ( ee hastalık ) aralarında konuşuyorlar bende o an seslice "acaba ne konuşuyorlar" dedim tam o sırada spiker" ne konuştukları bilinmez "diye araya girdi -_-

1. Luluna

Luluna

hahaha... hoş bir tesadüf olmuş ^.^

2. orewakimida

orewakimida

ama işte sadece bir kaç tesadüf yok daha fazlası var. Ne kadar komik ve eğelenceli dursa da bazen korkutucu olabiliyor.

2. Abi insan tam oley 10 kilo verdim azdaha vereyim der ve yaptığı herşeye aynen devam eder ama bir bakar ki kilo vermek ne gram gram almaya başlamış . Başta önemsemez sonra noluyoruz der (diyor) o benim noldu şimdi. (evet bazı erkeklerde kadınlar gibi bu tip şeyleri öemser siz onları umursamaz sanmayın.) sınıftaki kızlara sordum vücudun alışmış metabolizmanı yavaşlatmış, şok mok bi şeyler dediler ama ... -_- üzüldüm ....

1. orewakimida

orewakimida

Ne bileyim ama böyle 10kilo falan verdim. Neyse sporu değiştirdim bakcaz artık ^^

3. orewakimida

En Son Bitirdiğiniz Anime?

hoozuki no reitetsu
  4. My ja ne nedir . İngilizce dersinde arkadaşın beresiyle oynuyordum hoca geldi bereyi aldı işte napıyorsun diyor (tabi ingilizce) eee bende ingilizce güya o benim değil dicem ama ben ne diyorum my ja ne. O an kafam nereye gittiyse. Allahtan çok sesli söylemedim.sonra anlat dur.

5. orewakimida

Yaoi Fc (+15)

evet erkeğim -_- siz fujoshi iseniz ben fudanshi oluyorum. Bu durumla çok sık karşılaşsam da hala alışamadım :p ne cevap vereceğimi şaşırıyorum :)
  6. Asosyal olmanın güzelliği kşiden kişiye değşir şimdi yalnızlığa dayanamayan birine göre kötü olabilir ama ben şimdi ylnız başına 4 duvar arasında günlerce durabilen insan modelini ele alıp söyleyeceğim . Güzel bir sürü yanı vardr mesela insanları pek ciddiye almaz böylece canı saçma şeylere sıkılmaz , etrafında ki insanlar bir gün ortadan kayboluca bunu pek kafaya takmaz ( ee tabi üzülür ama oturup da buna ağlamaz işine bakarken yüzü daha asık olur ) vs vs . katılan vardır katılmayan vardır tabikide ama kötü yanına eminim çoğunluk katılır kötü yanı dışarıda bir işi varsa ve bu işi konuşmadan çözülmüyorsa işte orada battı . Veya kayboldu yolunu soramaz be o sorsa bile karşı taraf ne dediğini anlmaz sesi tam çıkmaz. Mesela şeyde var ben şimdi burada satr satr yazmış da olsam yüzyüze görüşsek adımı söylerken kekelerim ( bu ilk 40-45 dk sürer sonra düzelir ama :) )
  7. orewakimida

İtiraf Köşesi

Bildiğiniz gibi gece yemek yemek sağlıksızdır ve evet benim geçen gece canım lokum çekti iki tane lokumu ağzıma attığım daha sonra buna pişman olup geri çıkardığım doğrudur. O an kendimi diyetteki bir kadın gibi hissetmiş olmam da doğru. Eee ama şu anki gibi sabaha kadar oturursan canın sıkılır bu da boğaza arada vuruyor.
  8. orewakimida

Bul Getir!

bende gözlüklüyken çok çirkin gözlüğünü çıkarınca yakışıklı olan bir erkek istiyorum ( merak ettim -_- )
  9. Gece gece mesaj geldi bi merak baktım ( gündüz-gece ben hiç mesajlara bakmam) gele gele 

"sayın abonemiz internet paketinizizn %100 ünü kullandınız ek paket "vs vs ... ayın 6 sına kadar kalakaldım ( gerçi 4-5 gün var ama ) ama yinede insan bir drama giriyor bi üzülüyor. Halbu ki ben de pek fazla internett gezen biri değilimdir  neden böyle oldu ki.Neyse benim kafam allak bullak ne yazdığımı da anlamıyorum ( galiba saatin 04.52 olmasıyla alakalı) Aaaaaaaaaa UYKUM YOĞĞĞĞKK  iki bardak kahve içmeyeydik iyiydi :/

10. orewakimida

Yaoi Fc (+15)

bir yıldır 15 olmayı bekliyorum ve oldum alırsınız değilmi artık beni ablalar :3
  11. Bir şey merak ettim . İnternetten nerelerden alabileceğimi biliyorum ama acaba ankara da anime figürü yada öyle şeyler satan bir yer var mıdır ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

@Singularity, ben de onları  görünce boşuna yaşıyorum demiştim :P
      @İntegral, sende mi Ankara dasın :O Bir çay içmeye gidelim (:

3. Mileydi

Mileydi

@lntegral, gelince ses et görüşelim :3

12. orewakimida

Bir Hayaliniz

Gelecekte güzel santlar dekanı olmak .Ama öncelik olan hayalim lütfen artık resmin etüdünü yapabileyim yoksa bu gidişte dekan mekan olamam .
  13. orewakimida

Favori yiyecek kombolarınız.

Taze biber ve beyaz peynir bu ikisini beraber yemek bir mutluluktur. Ve hardal akla gelebilecek tüm tuzlu ve katı gıdalara katarım ( ara da bir iki istisna olabilir belki)
  14. orewakimida

Telefon döngünüz nasıldı ?

Nokia ( modelini hatırlamıyorum ama ilk dokunmatik telefonlarından) nokia nın tuşlu bi telefonu ( onun modelini hiç bilmiyorum) iphone 3 - samsung trend - sony M5
  15. Turuncu büyük bi uzaktan kumandalı yarış arabam vardı. Hala da duruyor ama artık haliyle çalışmıyor emektar ^^
  16. orewakimida

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır Alttaki tono to isshou
  17. Şemsiyelerden nefret ediyorum artık . Atölye dersinde bu gün hoca şemsiyeyi önümüze açtı çizin dedi bitiren başka açıdan bi daha çizsin dedi dedide ben hiç bitiremedim ki o ne öyle heryeri ayrı şekil şukul . Çizemedimde evde de aha şu an hala deniyorum olnuyor . Yarın da devam ederim bu gidişte kafayı taktım o şemsiye çizilecek ! Bi another de ki şemsiyeli sahneye bakıyorum bi çiziyorum -_-

18. orewakimida

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Sono kyo ni wake ga aru ( hatalı yazmış da olabilirim) # Yaoi
  19. orewakimida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mononoke 1. Bölüm
  20. orewakimida

Anime İstek ve Önerileri

Seinen ve komedi türünde anime söyleyebilecek ecchi fln olmasın ama ( seinende öyle olacağını sanmam ama .. ) Ben bi baktım ama belki gözümden kaçan bir şey olmuştur.
  21. Şu an uyuyor olabilir dim evet ama ben kravat bağlamaya çalışıyorum. Uyandığımda anime izleyebilirdim ama ben koridorda boş boş gezeceğim -_-

22. Şimdi de adını söylüyorum hazır mıyız bakın çokyaratıcı ama bakın hazır olun... "pamuk" ben shiro diye seslensemde ( bununda yartıcılığı yok evet -_- biliyırum ama ağızım alıştı ) babaannem adını unutmasın diye pamuk oldu.
  23. Aslında çok fazla şeye üşenirim üşengeçlikten yemek yemediğim de var ama şu an sabahın beşi ve ben uyumaya üşeniyorum.
  24. +Pek bir anlamı yok Naoki bir kişi tüm hesapları ortak kullanıyoruz bazen de naokitokuro yu da kullanıyorum oda naoki naoki işte kuro da kurose benim adım. To da ve demek." naoki ve kurose" -Ben burada yokmuşum gibi konuşma! Neyse işte az önce arkadaşın dediği gibi anlamı bu.
  25. orewakimida

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Para? Tabiki de mutkuluk getirir. Fakir ama mutlu diye bir şeye ben inanmıyorum. O sadece zengin insanların sorunlarını yaşamadığı zamana mutlu der. Ama paran varsa mutlu olamk istersen olursun o durumda seni üzebilecek tek şey daha fazlasını istediğinde olur. Burada para mutluluk vermez diyenler ( yormları okumadım ama ...) yapmayın hırkanızın cebinden çıkan bozukluklara bile seviniyırsunuz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.