Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne orewakimida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şu an uyuyor olabilir dim evet ama ben kravat bağlamaya çalışıyorum. Uyandığımda anime izleyebilirdim ama ben koridorda boş boş gezeceğim -_-

2. Şaka maka tatilin de bitti. Bunu hatırlatmak istemezdim ama evet yarın okul var. Şimdi daha kötü bir şey söylerim mi tamam okul gidiyor o sıkıntı değil 9 yıllık tecrübem var ama hala şu müdürün konuşma olayı var. Bide bizim müdür hem çok hem yavaş konuşuyor   -_- sonra bağlamalar v.s çalınıyor abi şu açılış çok sıkıcı...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. xemerius

xemerius

Bağlama :'D bizim açılışımız müziksiz :D  

3. Perfectum

Perfectum

Ahaha :D Adamlar size ayrıcalık tanıyıp bağlama çalıyor be :P

4. orewakimida

orewakimida

Yok be güzel sanatlar bizim okul müzik öğrencileri çalıyo. 

3. Yarına kadar izleyecek bir şeyler indirmeliyim ama ne izleyeceğimi seçemiyorum ve hafızam dolmak üzere bir kaç seri indirdim ama... Okul açılınca iki üç hafta internetim az olacağı için :/

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

http://www.turkanime.tv/anime/legend-of-the-galactic-heroes
      http://www.turkanime.tv/anime/monster
      Bilmiyorum seveceğin tarz mı ama hiç bir şey yazmamışsın. Off Alman'ya dan gelen akraba gibi cümle kurmuşum neyse bak işte ikisi de sanat eseridir. :P

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Shounen seviyordun daha çok sanırım One Piece'i izlemediysen manga okumayı da seversen korsanfan da tüm manga var bir bak istersen.

3. orewakimida

orewakimida

Bunları biliyorum zaten ^^ ama yinede teşekkür ederim.

4. bu şahız çook uzun zaman önce bir animeyi izlemeyi bırakmıştı...dındındınnnn "NARUTO shippuuden" hala devam ediyormu yoksa bittimi bilmiyor ( savaştan bahsediyo hani tüm ninjaların katıldığı şu  ünlü savaş o bitmiştir herhalde artık  işte tam orada oranın başında izlemeyi bırakmıştı bu arkadaş " amaaaan bu ne ben fiillerle uğraşamam beklerim sonra izlerim" dedi ama bir baktı ki bitmiyor hala yeni bölüm geliyor devam ediyo !!!manga bitti o bitmedi 0_0 anlatmak istediğim yer tam nereye hangi bölüme denk geliyo ???

-NARUTO PİŞMANLIKTIR-

(okurken japon reklamıymış gibi düşünün yazarken nedense kafamın içinde hep bir fon müziği var dı :D ama soru ciddiye alın)

5. "Küçükken cennete gidersen ne istersen olur derlerdi bende hep bir tabak dolusu çilek ve uçmak isterdim , çok safmışım şu an istediğim tek bir şey var ama artık beni cennete almıyorlar"

6. Kuzenim geliyormuş bizde kalmaya . Bir hafta falan kalır her halde korku filmi gibi :/ bay bay yaoi bay bay korku filimleriNe yapcam ben . Geçen geldiğinde neredeyse ben onunla ilgilenmedigim için babaannem beni evden kovuyordu.(neymiş kız beni çok seviyprmus onunla oyun oynamaliymisim.e ben sevmiyorum 10 yaşında kucukde değil ben o zamanlar bir odada tüm günümü yanlız gecirebiliyordum bebeklerlemi oynayayim makyaj mı yapayım ne yapayım ) bu arada burasi benim evimde değil babaannemlerde kalıyorum yani soz hakkı bende değil.  =_=

7. Üç ev yanda ki çocuklar dilek balonu  yakıp bırakıyorlar, anlamadığım ışıklı şeylerle oynuyorlar.

Ben de elimde kahve bi kibrit yaktim ama aynı duyguyu vermedi galiba ... (=_=)

8. Okulda bir sey kaybolunca  dolapları levyeyle kırmak normal mi baya oturuyorduk hic bir sey demeden müdür yardımcısı fln gelip tak tak tak açtılar aynı şekilde de sınıftan uzaklastilar :bird-onion-head-emoticon:

1. Heimatlos

Heimatlos

normal okul endüstri meslek lisesi olursa o dolaplar c4 ile patlatılıpda açılmıyorsa anormal :D

9. Resim malzemeleri almak için mutlu mutlu çıkıp tam kırtasiyeye geldiğinde yanına para almayı unuttuğunu anlayan bi insan var ,ha işte o benim :( Allahtan yol parasını almayı unutmadım.Şimdi 35dk yolu geri gidicem.

10. Az önce resim ciziyordum kalemin ucu burekkep diye yatağa koyamadim agzimla tuttum v.s ve ağzımdan kalemi almak için elimi uzattimda kalem elimi deldi bildigin deldi. Chi chi chi ...!!! İŞTE BEN :3

11. uzun zamandır foruma girmemiştim neyse.... bu süredir fairy tail in mangasını okumuyordum 15 bölüm falan geriden yakaladım yakalamaz olaydım meraktan ölcem hangi gün geliyor bölümler hatırlamıyorum biri hatirlatirsa sevinirim :3

1. Anonymmy

Anonymmy

Hoşgeldin :)

12. bir kaç haftadır bilgisayarım bozuk telefonla girmek çok can sıkıcı ama neyse bilgisayar alcam para biriktiriyorum olcak bunu da atlaticam. bunu neden söyleme gereği duydugumu bilmiyorum hadi bn bilgisayar alınca tekrar görüşürüz minna :3

13. tablete bakarken uyuya kalıp. uyandığımda o anı hatırlayıp ölümüne yatakta tableti aramak kalp krizi gibiydi yani sonucta herşey olabilir düşer ben üstüne yatarim v.s

14. Sınav haftası sonunda bitti gerçi şimdide performanslar başladı ama neyse sonunda resim çizecek zamanı buldum :3

15. Şuan farkettim ben 3-4 aydır hiç anime izlemedim 1 tane takip ettiğim var haftada 1 ona bakıyorum .Ama bol bol manga okudum :3

16. şimdi ben genel olarak sabahlayan bir insan olarak bu gün uyuma kararı aldım sınav haftası da bitti ama

17. şu an farkettim çoğu yaoi manga da bir Krallığın sonu geliyor. Şimdi bu prens homo ise çocuk yapamaz yapamazsa tahta kimse çıkamaz o ülkenin sonu gelir . (mantikli çünkü genel olarak bi taraf hep prens çıkar)

18. ÖDEV YAPMAKTAN SIKILDIM YAPMİCAM ARTIK BIRAKIYORUM !!!!

19. Hani kalem bile oynatamamak var ya işte o gerçek oldu .Eğer hoca adımı yazdığım için not veriyorsa kimyadan 2 aldım :/

2. Kikuchi

Kikuchi

Yazmayı bildiğim tek dil :D

cpp anlamıyorum xD

3. Kadir-

Kadir-

Derse 2 kere mi ne gittim bi b.. bilmiyorum :D

4. Kikuchi
  20. Sabahtan beri Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen'in bölümünü bekledim... beklemez olaydım öyle bi yerde bitti ki şimdi bn 1 hafta daha nasıl beklicem .Bi gidip mangasına bakayım bari vardır herhalde orada .

21. Sınavlarım olsada resim çizebildim (güzel sanatlarda çizememek garip olurdu ama neyse) 3 tane ama neyse .konuyu güncelledim bu bozuk bilgisayarla baya zor oldu o yüzden bi bakın uğraştım. http://forum.turkanime.tv/topic/14761-çizimlerim-başlık-biraz-sıradan-oldu-sankipgüncellendiii-21112015/

22. hani sabah erken kalkıp günü sonuna kadar yaşayacağım dersin saat 08.00'a alarm kurarsın.o çalar sen "10 dakka daha uyuyayım dersn ve uyandığında saat 10.30 dur . insanın içi acıyor. Zaman çok garip bişey ...

1. FrailSym.

FrailSym.

Bunu ben de yaşamıştım :D

23. SINAV HAFTASI ...

2. orewakimida

orewakimida

biz de açılışı bu gün yaptık biyoloji ile sonra mat.- D.anlatım-tarih diye devam edecek :(

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Biz o seçmeli dersleri görmüyoruz cevapları veriyorlar bize...

4. Witch

Witch

Okulun açılmasından 2 hafta sonra başladık vi hala devam ediyor :D geçmiycek bu yıl.

24. ingilizcede sayıları işliyoruz pzt de renklere geçcekmişiz ben 9.sınıfta taa buradan başlanacağını bilmiyodum .Belki hala ingilizcemi düzeltmem için şansım vardır .Hadi neyse gidip 100 e kadar syıları yazmam gerek .nerede benim 4. sınıf derfterim ordan yapıştırayım sıkılırım ben yazarken :p

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Biyoloji en zevklisi. En ilgi duyduğum ders. Netlerim 10 soruda 3 yanlış olsana seviyorum

3. xemerius

xemerius

cok ezberlenecek sey yok mu ya :'(

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Bir kere ezberleyince oluyor bana o kadar zor gelmiyor ya

25. FANART konum güncellenmiştir.Sizin ne kadar üşengeç olduğunu bildiğim ,için hiç uğraşmadan burdan bakı verin :p http://forum.turkanime.tv/topic/14761-çizimlerim-başlık-biraz-sıradan-oldu-sankipgüncellendiii-06112015/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.