Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne orewakimida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. okulca her yıl cosplay partisine gidildigini öğrendim. bi daha ki yila gitcem bende aaa çok heyecanlandim. ( zaten biliyordum bh okula gelme sebebim bu :) )

2. jilet maket bıçağı ... korkusu olan bana tutup o bıçağı firlatirsan ben agzi kapalida olsa şoka girerim. Hâlâ hatirladikca içim gidiyor . (tüm karizmanin bittiği nokta )

3. ya bi insanın dış görüntüsüne bakarak anime izlediğini anlamak nedir. Kiminle konuşsak ya "anime mi izliyorsun"diyo yada direk anime karakterlerine benzetiyorlar özellikle gözlük taktigimda.tamam saçım biraz benzeyebilirde bu da biraz abartı. (gerçi rahatsız oluyo değilim )ha bide animenin ne olduğunu bilmeyen teyze veya amcalar asya çizgi film karakteri gibisin diyolar. oh içimi döktüm daha fazla bunu tutamayacaktim :D

4. benim durumun üstünde sohbet eden arkadaşlara duyurulur . insan bir yorumluk yer bırakır bnde bişi yazmak istedim :p canım çekti :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. HolySpirit

HolySpirit

uyudular amaa

3. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Şimdi öhöm öhöm bütün konu benden başladı sdşflkd Sonra ben gidince de devam etmişler yav 40 kaç tane bildirim geldi yavrum -,-

SONUNCU MESAJI NEKO ya bırakaydınız bari buna çok uygun bir argo var ama demiyom ben çok kibarımdır gıcıklık etmişiniz -,-

4. HolySpirit

HolySpirit

^^ 1 mesaj silyim 1 mesajlık yerinn var neko yazarsın hihihi ^^

5. böyle kimya ödevi olmaz olsun BU gece uyumak yok sabahlıycam KAHVEEEEEEEEE

2. xemerius

xemerius

Senin kedin mii *-* :D bununla beraber 98 oldu

3. Anonymmy

Anonymmy

Veeeeeeee sonnnnnnnnn yorummmmmmmmmmmmmmm

4. HolySpirit

HolySpirit

Hyrr şimdi sonn :D

6. internetsiz yaşamak zormuş. ama sonunda geri döndüm (/^~^)/ yaaatttaaaaa

1. Witch

Witch

Hoş geldiin. :D Ne çektin be... ;(

7. acaba neden son 1-2 yıldır doğru düzgün bir anime çıkmıyor tamam bir kaç tane vardir ama geri kalanı bence boş. Dünya nereye gidiyor artık hepimiz yavaş yavaş izlediklerimizi bastan izledigimizi biliyoruz , bunu kabul edin. (bunu söyleme ihtiyacı duydum )

1. Rosiecy

Rosiecy

malesef katılıyorum.. :(hep güzel bir konu görüyorum bir açıyorum ecchileştirilmiş çocuklaştırılmış

8. bi insana hiç birşey mi yakışmaz sacimi kestirdim olmadı uznkende bir seye benzemiyordu :/

2. HolySpirit

HolySpirit

:D en iyisi 0 a vurun bak bide onu dneyin ^^

3. Anonymmy

Anonymmy

0'a vurduracağım

9. Hani kanka birazcık spoiler verimmi çok önemli değil deyip birden finali söyleyen insanlar varya iste az önce onlardan biriyle ne yazikki karşılaştım .yinede iyi kurtuldum çok önemli bi şey söylemedi bu defa :)

1. Kai

Kai

Ben dövüyom öylesini :D

2. orewakimida
  10. Herkes biliyor ama belki unutmaya çalışanlar vardır hatırlatayım pzt okul var uyanmayı unutmayın :/

1. Rosiecy

Rosiecy

inanmayacaksın belki ama ben unutmuştum gerçekten -.-

11. ET :P Kurban Bayramınız Mübarek Olsun :)

12. Bir figür alacağım ama hangi karakter olsun karar veremedim .Aklimda sao sinon, no game no life shiro, hatsune miku ve bleach neliel var.aslinda sirayla hepsini alacağım ama once hangisini alsam :3

1. houston

houston

once one piece zoro al :S :p

2. Kaxell

Kaxell

Bende bundan var: Çin versiyonunu 30 dolara almıştım. Açık arttırmada kapıştığım adam vazgeçince 5 dolarlık indirim sağlamıştım normal fiyatından. Shttp://www.ebay.com/itm/Sword-Art-Online-II-Sinon-Phantom-Bullet-1-8-PVC-Figure-Kotobukiya-Japan-new-/251892230574?hash=item3aa5f269ae

3. Siesta

Siesta

Miku'nun çok hoş figürleri var yani bir çok çeşit miku olduğu için.

13. İşte tüm gece uyumamanın sağladığı manzara biraz yamuk uykulu anca bu kadar .Daha yeni uyandım da ... :p http://i.hizliresim.com/poOQVz.jpg

14. Bir ara androidde assassin's creed' e benzeyen bir oyun vardı eski bi komutan mı neydik(ilk bir bölüm sonra bi zindanda uyanıyorduk ) ben gameloft yapmıştı diye hatırlıyorum ama şimdi baktım öyle bir şey yok acaba bilen biri varmı.

15. Tatilin son zamanları eriyip gidiyo :\

1. orewakimida

orewakimida

biliyorum daha bitmedi ama bu bana yetmeeez .

zaten 1 ayı sınava gitti . :(

:p

16. Nedense birden shoujo manga okuyasım geldi hiç okumadım okumayıda düşünmemişdim .işte ben :D http://i.hizliresim.com/mzbqYP.gif

17. http://i.hizliresim.com/Eqm4rz.jpg Çok fazla anime izlemenin zararları.(türk işi onigiri :) bunların bembeyaz olması zorunlumu :p artık bir daha ki sefere olur inşallah :D
    1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

afiyet olsun :D

2. Kaxell

Kaxell

bende istiyorum !!!

(geçen yapmaya çalışmıştı. en son topların rengi yeşil ve siyahtı.)

18. SIKKKIIIIILLDIIMMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (böyle yazınca birazcık da olsa rahatlıyorum :p )

19. Aradabi insan kendini çok boş hissediyor bu herkeste oluyor mu yoksa bende bi sorun mu var ?

1. Bipa

Bipa

Son 2 haftadır sürekli öyle hissediyorum merak etme yalnız değilsin.

2. orewakimida

orewakimida

oh bi rahatladım :p

20. hadi iyi geceler .(Böyle dediğine bakmayın bilgisayardan tablete geçiyo :p )

21. okular yakında açılacak bide benim ki 1 hafta erken başlıyor :( :p

2. Witch

Witch

Okul açılmasın diye ağlaşanları durumu... ;u;

3. OrangeBox

OrangeBox

Ben de bu sene başlıyorum... #fazlashoujoizlediğiiçinlisedekafasıkarışacak

ಥ_ಥ

4. orewakimida

orewakimida

1. Sınıflar gibi alıştırma yapcaklarmis. Gerçi bu da lise 1 :p

Güzel Sanatlar ne kadar kötü olabilir ki ?

Okullar açılınca herkese kolay gelsin :)

22. Cuma yola çikiyormusuz benim daha yeni haberim oldu o.O

23. ilk defa fırça ile resim yaptım ( akrilik) olmuştur inşallah :D http://i.hizliresim.com/oZZl27.jpg :D

24. Eve yarasa girdi yerini bi bulsak ne güzel olur :D

1. aizen-

aizen-

hayırlısı bir şey olmaz, bi yarasa evcil hayvanınız olur ne mutlu size. :D

2. Buldozer

Buldozer

Batman'ı çağır.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.