Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne orewakimida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. böyle kimya ödevi olmaz olsun BU gece uyumak yok sabahlıycam KAHVEEEEEEEEE

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. xemerius

xemerius

Senin kedin mii *-* :D bununla beraber 98 oldu

3. Anonymmy

Anonymmy

Veeeeeeee sonnnnnnnnn yorummmmmmmmmmmmmmm

4. HolySpirit

HolySpirit

Hyrr şimdi sonn :D

2. benim durumun üstünde sohbet eden arkadaşlara duyurulur . insan bir yorumluk yer bırakır bnde bişi yazmak istedim :p canım çekti :D

2. HolySpirit

HolySpirit

uyudular amaa

3. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Şimdi öhöm öhöm bütün konu benden başladı sdşflkd Sonra ben gidince de devam etmişler yav 40 kaç tane bildirim geldi yavrum -,-

SONUNCU MESAJI NEKO ya bırakaydınız bari buna çok uygun bir argo var ama demiyom ben çok kibarımdır gıcıklık etmişiniz -,-

4. HolySpirit

HolySpirit

^^ 1 mesaj silyim 1 mesajlık yerinn var neko yazarsın hihihi ^^

3. Resim malzemeleri almak için mutlu mutlu çıkıp tam kırtasiyeye geldiğinde yanına para almayı unuttuğunu anlayan bi insan var ,ha işte o benim :( Allahtan yol parasını almayı unutmadım.Şimdi 35dk yolu geri gidicem.

4. evde resimleri çiziom çiziom konuya koyuyorum ama bakan yok :( çizmesem mi

5. küçük prens kitabını okuyup en çok etkilendiğim yeri imgesel çizmem gerek . Ben sevmedim ki hoca  kitabı çok seviyor diye bende sevmek zorunda değilim ki. evet okunulabilirliği olabilir ama çizecek kadar hoşuma giden bir yer şu an olmadı 95 sayfa ben 58 deyim sıkıldım ...

6. Hani kalem bile oynatamamak var ya işte o gerçek oldu .Eğer hoca adımı yazdığım için not veriyorsa kimyadan 2 aldım :/

2. Kikuchi

Kikuchi

Yazmayı bildiğim tek dil :D

cpp anlamıyorum xD

3. Kadir-

Kadir-

Derse 2 kere mi ne gittim bi b.. bilmiyorum :D

4. Kikuchi
  7. okular yakında açılacak bide benim ki 1 hafta erken başlıyor :( :p

2. Witch

Witch

Okul açılmasın diye ağlaşanları durumu... ;u;

3. OrangeBox

OrangeBox

Ben de bu sene başlıyorum... #fazlashoujoizlediğiiçinlisedekafasıkarışacak

ಥ_ಥ

4. orewakimida

orewakimida

1. Sınıflar gibi alıştırma yapcaklarmis. Gerçi bu da lise 1 :p

Güzel Sanatlar ne kadar kötü olabilir ki ?

Okullar açılınca herkese kolay gelsin :)

8. http://hizliresim.com/395EGr 16 naruto 11 FMA 9 vampire Knight 13 death note bunların hepsi 500 tlyi rahat geçer, sonra niye aç kalıyon :D
  9. ana karakteri yarı insan olan anime bilen var mı? (mesela okumura rin yarı şeytan - zero yarı vampir gibi )

10. ingilizcede sayıları işliyoruz pzt de renklere geçcekmişiz ben 9.sınıfta taa buradan başlanacağını bilmiyodum .Belki hala ingilizcemi düzeltmem için şansım vardır .Hadi neyse gidip 100 e kadar syıları yazmam gerek .nerede benim 4. sınıf derfterim ordan yapıştırayım sıkılırım ben yazarken :p

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Biyoloji en zevklisi. En ilgi duyduğum ders. Netlerim 10 soruda 3 yanlış olsana seviyorum

3. xemerius

xemerius

cok ezberlenecek sey yok mu ya :'(

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Bir kere ezberleyince oluyor bana o kadar zor gelmiyor ya

11. Az önce resim ciziyordum kalemin ucu burekkep diye yatağa koyamadim agzimla tuttum v.s ve ağzımdan kalemi almak için elimi uzattimda kalem elimi deldi bildigin deldi. Chi chi chi ...!!! İŞTE BEN :3

12. ya bi insanın dış görüntüsüne bakarak anime izlediğini anlamak nedir. Kiminle konuşsak ya "anime mi izliyorsun"diyo yada direk anime karakterlerine benzetiyorlar özellikle gözlük taktigimda.tamam saçım biraz benzeyebilirde bu da biraz abartı. (gerçi rahatsız oluyo değilim )ha bide animenin ne olduğunu bilmeyen teyze veya amcalar asya çizgi film karakteri gibisin diyolar. oh içimi döktüm daha fazla bunu tutamayacaktim :D

13. ÖDEV YAPMAKTAN SIKILDIM YAPMİCAM ARTIK BIRAKIYORUM !!!!

14. Bir şey merak ettim . İnternetten nerelerden alabileceğimi biliyorum ama acaba ankara da anime figürü yada öyle şeyler satan bir yer var mıdır ?

2. Mileydi

Mileydi

@Singularity, ben de onları  görünce boşuna yaşıyorum demiştim :P
      @İntegral, sende mi Ankara dasın :O Bir çay içmeye gidelim (:

3. Mileydi

Mileydi

@lntegral, gelince ses et görüşelim :3

15. DİKKAT! !!!!!!!! unutan varsa yarın OKUL var (-_-)

16. "yeni yıla nasıl girersen öyle geçer" gerçekten de öyleymiş daha 1-2 hafta oldu ben şimdiden koca odada yanlızım...Duvarlar,bilgisayar ve ben varız.??? Aaaaa yanlız değilmişim :)

2. orewakimida
    3. Misafir

Misafir

Bnm içimde benden başka sürüyle kişi var *-*

17. Araba alacak gibiyim (olay dondurma sakin) konuylada hiç alakası yok ama.  Şimdi magnum mini  double balbadem &karadutböğürtlen mi yoksa mini classic&antepfıstık&fındık mı. İkiside 6 lı Doublelar normallerden biraz daha küçük oluyorlar ama içinden de bi şeyler çıkıyor (burada bal ve böğürtlen) bilemedim.... :/

18. ankara güzel sanatlar lisesine 1. olarak girdim şu an benden mutlusu yok :D

19. SINAV HAFTASI ...

2. orewakimida

orewakimida

biz de açılışı bu gün yaptık biyoloji ile sonra mat.- D.anlatım-tarih diye devam edecek :(

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Biz o seçmeli dersleri görmüyoruz cevapları veriyorlar bize...

4. Witch

Witch

Okulun açılmasından 2 hafta sonra başladık vi hala devam ediyor :D geçmiycek bu yıl.

20. japoncadaki no, wa , wo vb. nerelerde kullanılıyor ben bir türlü bunu çözemedim.

2. bluegrass

bluegrass

wo ise cumlede daha cok nesneyi one cikartiyor.ben abur cubur aldim dersek bunun japonca karsiliginda abur cubur kelimesinin yaninda wo kullanilir.ama bu ikisinin kullanim alanlari da cok cesitli cumleye gore degisiyor

3. bluegrass

bluegrass

no ise birden farkli gorevde.bizdeki iyrlik ekleri yerine geciyor ayni zamanda edat gorevi de goruyor.cumlede vurguuu sagliyor.ses yukselerek soyleniyorsa soru anlami dusuk tondaysa bir durunu belirtmeye yariyor ayni zaman da karsilastirma cumlelerinde de no kullaniliyorr. :) benim no'nun kullaniminda gordugum diger bir sey ise fiilimsilerden sonra da kullanildigi.:)

4. orewakimida
  21. en bilindik 10 anime hangileri. öyle Pokemon falan değilde ...en sevilen ve bilinen eskilerden olmayan .ör:naruto ,fairy tail gibi. :D

2. Obito is Mad

Obito is Mad

11-12 bölümlük sağlam 2 anime öneriyim. Ano-Hana (Dram).. ve Zankyou no Terror (Aksiyon-Dram)

3. orewakimida

orewakimida

çoğunu izledim ama 1, 2 tanesini izlemedim bakicam. Teşekkür ederim :D

22. diş tellerinin çıkartılması acıtıyormu? Şuan bi tırsma geldi (>×_×)> !!!!!

2. orewakimida

orewakimida

(~=_=)~ 》》》》》》》》》》》》》》》》》》(X_x)

3. orewakimida
    4. historianWeeb

historianWeeb

Bu nasıl bir ruh halidir :D

23. ankara daki güzel sanatlar Lisesi güzel mi ? bilen varmı. oraya gitmeyi düşünüyorum da (/^~^)/

2. kata silvia

kata silvia

Rica ederim ne demek burda gsl ve gsf öğrencilerinin de olması şart

3. orewakimida
  24. Şu ana kadar 192 tane anime izlemişim .Bende diyorum ki neden izleyecek bir şey bulamıyorum :p

2. Kadir-

Kadir-

Yoh artık o.o

3. historianWeeb

historianWeeb

3 senelik emek diyelim biz ona :D

4. Kadir-

Kadir-

Bide kendime otaku diyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.