Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    orewakimida got a reaction from Victuuuri for bir durum güncellemesi, Normalde hani şu idollerin olduğu müzik animelerinden tiksinirim ( sevenlerinden özür   
    Normalde hani şu idollerin olduğu müzik animelerinden tiksinirim ( sevenlerinden özür dilerim). Bir kıza tüm grup aşık olur falan (şu ana kadar sadece erkek grupları olanları izledim, kız gruplarında olaylar nasıl gelşiyor bilmiyorum) ama az önce Marginal#4: Kiss kara Tsukuru Big Bang'in 3 bölümünü izledim ve ilginçtir ki sıkılmadım . Öyle baktım, tamam çok da bayılmadım süper harika da değil ama hoş .Bitiririm ben bunu bu gün. (Hafif shounen-ai havası var(bence) belkide ondandır )
  2. Beğen
    orewakimida reacted to Victuuuri for bir durum güncellemesi, düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var harika olmaz mıydı   
    düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var  harika olmaz mıydı

3. Beğen
    orewakimida got a reaction from Victuuuri for bir durum güncellemesi, Araba alacak gibiyim (olay dondurma sakin) konuylada hiç alakası yok ama. Şimdi magnu   
    Araba alacak gibiyim (olay dondurma sakin) konuylada hiç alakası yok ama.  Şimdi magnum mini  double balbadem &karadutböğürtlen mi yoksa mini classic&antepfıstık&fındık mı. İkiside 6 lı Doublelar normallerden biraz daha küçük oluyorlar ama içinden de bi şeyler çıkıyor (burada bal ve böğürtlen) bilemedim.... :/
  4. Beğen
    orewakimida got a reaction from megatrown for bir durum güncellemesi, Türk japon vakfı'nın kursuna gitmeyi düşünüyorum bilen giden var mı.   
    Türk  japon vakfı'nın kursuna gitmeyi düşünüyorum  bilen giden var mı. 
  5. Beğen
    orewakimida got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, başıma gelen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum geçen hafta oldu bu küçüklüğümden be   
    başıma gelen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum geçen hafta oldu bu küçüklüğümden beri başıma gelir yani benim için olağan bir şey ama ... neyse  şimdi salonda annem ben oturuyoruz annemin izlediği bir dizide o an zengin bir adam. İşte kurtulmak istediği bir adamı adamlarına söyleyip öldürtüyor , emirler verip kahve içiyor evinin terasında falan  bende o an kendimi fakir hissedip " anne zengin olmak nasıl bir duygu" diye soruyorum annem de " işte böyle bir duygu "deyip Televizyondaki adamı gösteriyor .işte ilginç kısım da burada başlıyor .Bende televizyona bakıyorum adam da "çok güzel bir duygu" diyor. şimdi derleyelim. " ANNE ZENGİN OLMAK NASIL BİR DUYGU"   -    "İŞTE BÖYLE BİR DUYGU"    " ÇOK GÜZEL BİR DUYGU"  Bildiğin ben annem adam üçümüz kısa bir sohbette bulunduk -O- bide dün de şöyle bir şey oldu . haber izleyenler görmüştür akıl hastanesinde bir hasta diğer hastadan çakmak istiyor alıyor ve ya yatağı yada onu yatağa bağlayan ipi yakıyor (anlamadım) sonra ikisi de ateşe bakıp normal bir şeymiş gibi inceliyorlar ( ee hastalık ) aralarında konuşuyorlar bende o an seslice "acaba ne konuşuyorlar" dedim tam o sırada spiker" ne konuştukları bilinmez "diye araya girdi -_-

6. Beğen
    orewakimida got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Şu an uyuyor olabilir dim evet ama ben kravat bağlamaya çalışıyorum. Uyandığımda anim   
    Şu an uyuyor olabilir dim evet ama ben kravat bağlamaya çalışıyorum. Uyandığımda anime izleyebilirdim ama ben koridorda boş boş gezeceğim -_-
  7. Beğen
    orewakimida got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Şaka maka tatilin de bitti. Bunu hatırlatmak istemezdim ama evet yarın okul var. Şimd   
    Şaka maka tatilin de bitti. Bunu hatırlatmak istemezdim ama evet yarın okul var. Şimdi daha kötü bir şey söylerim mi tamam okul gidiyor o sıkıntı değil 9 yıllık tecrübem var ama hala şu müdürün konuşma olayı var. Bide bizim müdür hem çok hem yavaş konuşuyor   -_- sonra bağlamalar v.s çalınıyor abi şu açılış çok sıkıcı...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.